HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Veur - Zoetermeer

Naam De Veur
Telefoon 079-3615733
Straat Prismalaan 40
Postcode 2718 CX
Plaats Zoetermeer
DatumTijdWedstrijd
31 okt 18:15 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
31 okt 19:00 WZC (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
31 okt 19:45 WZC (SG) H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)
31 okt 20:30 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - d'ELFT H2 (Heren Reserve (Bond))
7 nov 15:05 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:50 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk CJ*1 (Jongens-C <15)
7 nov 16:35 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
7 nov 17:20 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
7 nov 18:05 WZC (SG) H7 (Heren) - AZL H3 (Heren)
7 nov 18:50 WZC (SG) H4 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
7 nov 19:35 WZC (SG) H3 (Heren) - ZPV Barracuda H1 (Heren)
7 nov 20:20 WZC (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
7 nov 21:15 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
14 nov 16:35 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Vivax EG1 (Gemengd-E <11)
14 nov 17:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
14 nov 18:00 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)
14 nov 18:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
14 nov 19:50 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 16:05 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 16:50 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPV Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:35 WZC (SG) H7 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
21 nov 18:20 WZC (SG) H5 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
21 nov 19:10 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 20:05 WZC (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
21 nov 20:50 WZC (SG) Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
28 nov 16:00 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
28 nov 16:40 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
28 nov 17:25 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK/AZL CJ 1 (Jongens-C <15)
28 nov 18:10 WZC (SG) Da3 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
28 nov 18:55 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)
28 nov 19:40 WZC (SG) H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
28 nov 20:25 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond))
6 dec 14:45 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
6 dec 15:40 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
12 dec 16:45 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*1 (Gemengd-E <11)
12 dec 17:25 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - OZV OZV EG*2 (Gemengd-E <11)
12 dec 18:05 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
12 dec 18:50 WZC (SG) H4 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
12 dec 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
12 dec 20:45 WZC (SG) H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
12 dec 21:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames)
13 dec 14:15 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
13 dec 15:00 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
9 jan 16:30 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)
9 jan 17:15 WZC (SG) H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
9 jan 18:00 WZC (SG) H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
9 jan 18:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da1 (Dames (Bond))
9 jan 19:50 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 15:45 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
16 jan 16:30 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
16 jan 17:15 WZC (SG) H5 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
16 jan 18:00 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - ZVL-1886 Tetteroo ZVL-Tetteroo/WZK BM*2 (Meisjes-B <17)
16 jan 18:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
16 jan 19:50 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
16 jan 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
23 jan 14:30 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
23 jan 15:10 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
23 jan 15:50 WZC (SG) Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
23 jan 16:35 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Westland CJ 1 (Jongens-C <15)
23 jan 17:20 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 18:05 WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H3 (Heren)
23 jan 18:50 WZC (SG) Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
23 jan 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren (Bond))
23 jan 20:45 WZC (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
23 jan 21:30 WZC (SG) H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
24 jan 14:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
30 jan 16:30 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
30 jan 17:15 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - Aquadraat (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
30 jan 18:00 WZC (SG) H5 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
30 jan 18:45 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
30 jan 19:50 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 15:15 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
6 feb 15:55 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:35 WZC (SG) H7 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
6 feb 17:20 WZC (SG) Da3 (Dames) - SVH Da3 (Dames)
6 feb 18:05 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPV Barracuda BM1 (Meisjes-B <17)
6 feb 18:50 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
6 feb 19:35 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
6 feb 20:40 WZC (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
6 feb 21:30 WZC (SG) H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
13 feb 16:25 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:05 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
13 feb 17:45 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
13 feb 18:30 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 19:15 WZC (SG) H5 (Heren) - DES H1 (Heren)
13 feb 20:00 WZC (SG) H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
13 feb 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
27 feb 19:00 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))
6 maa 14:00 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
6 maa 14:45 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
6 maa 15:30 WZC (SG) H7 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
6 maa 16:15 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)
6 maa 17:00 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Reigers (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
6 maa 17:50 WZC (SG) H4 (Heren) - ZPV Barracuda H3 (Heren)
6 maa 18:35 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames (Bond))
6 maa 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen H1 (Heren (Bond))
6 maa 20:45 WZC (SG) H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
6 maa 21:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
13 maa 15:40 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 16:20 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 17:00 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag AJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 17:45 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15)
13 maa 18:30 WZC (SG) H6 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
13 maa 19:15 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 20:00 WZC (SG) H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren)
13 maa 20:45 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (Heren (Bond))
20 maa 16:30 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 18:00 WZC (SG) H5 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
20 maa 18:45 WZC (SG) H4 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
20 maa 19:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
27 maa 17:15 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*2 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:00 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:45 WZC (SG) H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
10 apr 14:45 WZC (SG) Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
10 apr 15:30 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - BZ&PC BZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
10 apr 16:15 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 17:00 WZC (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
10 apr 17:45 WZC (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
10 apr 18:35 WZC (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Livo Da1 (Dames (Bond))
10 apr 19:40 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
10 apr 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
10 apr 21:30 WZC (SG) H7 (Heren) - De Plas H5 (Heren)
11 apr 14:00 WZC (SG) WZC BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe BM1 (Meisjes-B <17)
17 apr 17:35 WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)
17 apr 18:20 WZC (SG) WZC DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)
17 apr 19:05 WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
17 apr 20:00 WZC (SG) H5 (Heren) - AZL H2 (Heren)
17 apr 20:45 WZC (SG) H6 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
24 apr 13:45 WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 14:25 WZC (SG) WZC EG*1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)
24 apr 15:05 WZC (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames)
24 apr 15:50 WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Sassenheim AJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 16:35 WZC (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
24 apr 17:20 WZC (SG) H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)
24 apr 18:05 WZC (SG) AJ1 (Jongens-B <17) - Alkemade AJ1 (Jongens-B <17)
24 apr 18:50 WZC (SG) H4 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
24 apr 19:35 WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (Heren (Bond))
24 apr 20:40 WZC (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
24 apr 21:30 WZC (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)