HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Hofstee - Bergambacht

Naam De Hofstee
Telefoon
Straat Dijklaan 5
Postcode 2861 EE
Plaats Bergambacht
DatumTijdWedstrijd
23 nov 16:50 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11)
23 nov 17:30 BZC H4 (Heren) - Poseidon'56 H3 (Heren)
23 nov 18:15 BZC H5 (Heren) - Poseidon'56 H4 (Heren)
23 nov 19:00 BZC Da2 (Dames) - BZ&PC Da4 (Dames)
23 nov 19:45 BZC H3 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren)
23 nov 20:30 BZC H2 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren)
30 nov 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*2 (Gemengd-D <13)
30 nov 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Poseidon'56 Da2 (Dames)
30 nov 18:00 ZPS H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H7 (Heren)
30 nov 18:45 ZPS Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da4 (Dames)
30 nov 19:30 ZPS H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
6 dec 20:30 BZC H2 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
6 dec 21:15 BZC H3 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
7 dec 15:30 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - De Plas de Plas BJ*1 (Jongens-B <17)
7 dec 17:00 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)
7 dec 17:45 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15)
7 dec 18:30 BZC H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
7 dec 19:15 BZC Da2 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
7 dec 20:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
7 dec 21:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
13 dec 20:30 BZC H3 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
13 dec 21:15 BZC Da2 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
14 dec 17:15 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)
14 dec 18:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
14 dec 19:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
14 dec 20:00 BZC H4 (Heren) - SVH H5 (Heren)
14 dec 20:45 BZC H5 (Heren) - ZVS H2 (Heren)
14 dec 21:30 BZC H2 (Heren) - AZC H6 (Heren)
11 jan 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*2 (Gemengd-D <13)
11 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Wiekslag Da3 (Dames)
11 jan 18:00 ZPS H2 (Heren) - WSG NieMo (SG) H6 (Heren)
11 jan 18:45 ZPS Da1 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames)
11 jan 19:30 ZPS H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren)
18 jan 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
18 jan 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - WSG NieMo (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
18 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da3 (Dames)
18 jan 18:00 ZPS H2 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
18 jan 18:45 ZPS Da1 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
18 jan 19:30 ZPS H1 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
18 jan 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
25 jan 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - Wiekslag Wiekslag CJ*1 (Jongens-C <15)
25 jan 17:15 ZPS Da2 (Dames) - NZ&PC Da1 (Dames)
25 jan 18:00 ZPS H2 (Heren) - ZVVS H6 (Heren)
25 jan 18:45 ZPS Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
25 jan 19:30 ZPS H1 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
31 jan 20:30 BZC Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
31 jan 21:15 BZC H3 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
1 feb 18:00 BZC H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H7 (Heren)
1 feb 18:45 BZC H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
1 feb 19:30 BZC H1 (Heren (Bond)) - Z&PC Rotterdam H1 (Heren (Bond))
1 feb 20:35 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
8 feb 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
8 feb 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames)
8 feb 18:00 ZPS H2 (Heren) - SVH H6 (Heren)
8 feb 18:45 ZPS Da1 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
8 feb 19:30 ZPS H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
14 feb 20:30 BZC H2 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
14 feb 21:15 BZC H5 (Heren) - MNC Dordrecht H10 (Heren)
15 feb 15:40 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
15 feb 16:25 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - Wiekslag BM1 (Meisjes-B <17)
15 feb 17:10 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe BJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 17:55 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15)
15 feb 18:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - Z&PC De Gouwe H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2)
15 feb 19:45 BZC H3 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
15 feb 20:30 BZC Da2 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
15 feb 21:15 BZC H4 (Heren) - Wiekslag H5 (Heren)
6 maa 20:30 BZC Da2 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
6 maa 21:15 BZC H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H4 (Heren)
7 maa 16:30 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK WIDEX GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:15 BZC H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
7 maa 18:00 BZC H3 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
7 maa 18:45 BZC H2 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
7 maa 19:30 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
7 maa 20:25 BZC H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
14 maa 17:15 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - SVH CJ2 (Jongens-C <15)
14 maa 18:00 ZPS Da1 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames)
14 maa 18:45 ZPS H1 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
14 maa 19:30 BZC Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
21 maa 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:15 ZPS Da2 (Dames) - De Vliet (SG) Da2 (Dames)
21 maa 18:00 ZPS H2 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
21 maa 18:45 ZPS Da1 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
21 maa 19:30 ZPS H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
3 apr 20:30 BZC Da2 (Dames) - Alkemade Da2 (Dames)
3 apr 21:15 BZC H5 (Heren) - DWF H2 (Heren)
4 apr 16:15 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13)
4 apr 17:00 BZC H2 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
4 apr 17:45 BZC H3 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
4 apr 18:30 BZC H4 (Heren) - DWF H1 (Heren)
4 apr 19:15 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZK Zwemmen WZK H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
4 apr 20:20 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
18 apr 16:30 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZZ&PC De Devel De Devel DG*1 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:15 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel CJ/ZVS/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)
18 apr 18:00 ZPS H2 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
18 apr 18:45 ZPS Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
18 apr 19:30 ZPS H1 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
16 nov 21:30 BZC H5 (Heren) - Wiekslag H6 (Heren) 16 - 7
16 nov 20:45 BZC Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 5 (Dames) 2 - 5
16 nov 20:00 BZC H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 6 - 7
16 nov 19:05 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond)) 7 - 5
16 nov 18:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - OZV H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 9 - 11
16 nov 17:15 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 8 - 2
16 nov 16:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) 3 - 7
16 nov 15:45 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
16 nov 15:05 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11) 5 - 6
15 nov 21:15 BZC H2 (Heren) - OZV H2 (Heren) 6 - 4
15 nov 20:30 BZC H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren) 5 - 11
9 nov 19:30 ZPS H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren) 11 - 5
9 nov 18:45 ZPS Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) 10 - 7
9 nov 18:00 ZPS H2 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren) 9 - 8
9 nov 17:15 ZPS Da2 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 7 - 3
9 nov 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions ZPB CJ*3 (Jongens-C <15) 29 - 0
9 nov 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) 7 - 8
2 nov 21:30 BZC H2 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren) 7 - 13
2 nov 20:45 BZC Da2 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) 3 - 7
2 nov 19:40 BZC H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond)) 9 - 20
2 nov 18:45 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 10 - 7
2 nov 18:00 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15) 2 - 7
2 nov 17:15 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - AZL AZL/de Vliet BJ 1 (Jongens-B <17) 15 - 2
2 nov 16:30 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH BM*1 (Meisjes-B <17) 2 - 7
2 nov 15:45 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
2 nov 15:05 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SCOMZeehondDuck (SG) Scom/Zeehond/Duck EG*2 (Gemengd-E <11) 15 - 1
1 nov 21:15 BZC H5 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 6 - 15
1 nov 20:30 BZC H4 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren) 7 - 10
19 okt 20:05 BZC H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) 5 - 7
19 okt 19:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond)) 8 - 14
12 okt 19:30 ZPS H1 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren) 5 - 4
12 okt 18:45 ZPS Da1 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames) 8 - 6
12 okt 18:00 ZPS H2 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren) 8 - 11
12 okt 17:15 ZPS Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da3 (Dames) 7 - 5
12 okt 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS CJ*1 (Jongens-C <15) 7 - 1
5 okt 21:10 BZC H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond)) 5 - 15
5 okt 20:15 BZC Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 4
5 okt 19:30 BZC H5 (Heren) - BZ&PC H8 (Heren) 7 - 3
5 okt 18:45 BZC Da2 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da1 (Dames) 4 - 13
5 okt 18:00 BZC H3 (Heren) - Katwijk H6 (Heren) 4 - 9
5 okt 17:15 BZC BZC/de Lansingh BM*1 (Meisjes-B <17) - Zwemvereniging Westland Westland/ZDHC/DSZ BM*1 (Meisjes-B <17) 5 - 11
5 okt 16:30 BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17) - Katwijk BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 15
5 okt 15:45 BZC BZC/de Lansingh CJ*1 (Jongens-C <15) - ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15) 19 - 0
5 okt 15:00 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13) 26 - 2
4 okt 21:15 BZC H4 (Heren) - WSG NieMo (SG) H4 (Heren) 3 - 15
4 okt 20:30 BZC H2 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 12 - 6
28 sep 21:30 BZC H3 (Heren) - AZL H1 (Heren) 11 - 3
28 sep 20:45 BZC H2 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren) 7 - 6
28 sep 20:00 BZC Da2 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames) 3 - 11
28 sep 19:15 BZC H4 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren) 12 - 5
28 sep 18:30 BZC H5 (Heren) - De Kempvis H7 (Heren) 4 - 14
28 sep 17:25 BZC H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
28 sep 16:30 BZC Da1 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond)) 6 - 3
28 sep 15:45 BZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) 18 - 5
28 sep 15:00 BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 4
21 sep 19:00 BZC H1 (Heren (Bond)) - DZT'62 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) 6 - 29
14 sep 18:45 ZPS H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) 17 - 3
14 sep 18:00 ZPS Da1 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) 12 - 3
14 sep 17:15 ZPS Da2 (Dames) - BZ&PC Da5 (Dames) 2 - 5
14 sep 16:30 ZPS ZPS CJ*1 (Jongens-C <15) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOM/Zeehond/Duck CJ*1 (Jongens-C <15) 5 - 6
14 sep 15:45 ZPS ZPS DG*1 (Gemengd-D <13) - WSG NieMo (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 21