HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Dijnselburg - Zeist

Naam Dijnselburg
Telefoon
Straat Badmeester Schenkpad 8
Postcode 3705 GK
Plaats Zeist
DatumTijdWedstrijd
3 okt 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
3 okt 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
3 okt 19:45 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
10 okt 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
10 okt 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
24 okt 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
24 okt 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - VZC H5 (Heren)
24 okt 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17)
31 okt 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
31 okt 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
31 okt 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - VZC H3 (Heren)
7 nov 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
7 nov 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)
14 nov 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
14 nov 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
14 nov 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
14 nov 19:45 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
21 nov 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
21 nov 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
28 nov 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
28 nov 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
28 nov 19:45 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-B <17)
12 dec 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
12 dec 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
12 dec 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
9 jan 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - UZSC H6 (Heren)
16 jan 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)
16 jan 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
23 jan 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
23 jan 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
23 jan 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
30 jan 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Watervlo Da4 (Dames)
30 jan 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
30 jan 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren)
6 feb 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Duinkikkers H3 (Heren)
6 feb 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)
13 feb 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren)
6 maa 19:30 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
6 maa 20:15 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
13 maa 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
13 maa 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
20 maa 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
20 maa 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
27 maa 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
27 maa 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
10 apr 21:00 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
17 apr 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
24 apr 17:30 [Concept]Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
24 apr 18:15 [Concept]Zwemclub Zeist H2 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
24 apr 19:00 [Concept]Zwemclub Zeist Da1 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.