HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Meerkamp - Amstelveen

Naam De Meerkamp
Telefoon 088- 8585 185
Straat Van der Hooplaan 239
Postcode 1185 LN
Plaats Amstelveen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
7 maa 20:15 De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 6 - 12
7 maa 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 5
1 maa 18:35 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
1 maa 17:50 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - DWT DWT CG1* (Gemengd-C <15) 5 - 19
1 maa 17:10 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 8
29 feb 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 4 - 14
29 feb 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 5 - 9
23 feb 20:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
23 feb 19:00 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 2 - 18
22 feb 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 3 - 16
8 feb 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
8 feb 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 6 - 18
8 feb 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) 14 - 1
1 feb 20:45 De Snippen Da1 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/Het Y Da4 (Dames) 9 - 6
26 jan 20:05 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 6
26 jan 19:20 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - VZV H3 (Heren) 15 - 7
26 jan 18:35 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 5 - 12
26 jan 17:50 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 2
26 jan 17:10 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
25 jan 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
25 jan 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 0 - 15
19 jan 19:50 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Sassenheim H1 (Heren (Bond)) 6 - 13
19 jan 19:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 7
19 jan 18:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 6 - 6
19 jan 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 5 - 6
12 jan 17:50 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 6 - 7
12 jan 17:10 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 10
11 jan 21:05 De Snippen H3 (Heren) - KZC H5 (Heren) 3 - 7
11 jan 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 6 - 9
11 jan 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Aalscholver De Aalscholver CG* (Gemengd-C <15) 7 - 5
22 dec 17:35 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - DAW CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 29
22 dec 17:05 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 8
15 dec 20:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
15 dec 19:15 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17) 10 - 10
15 dec 18:30 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren) 14 - 8
15 dec 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 7 - 9
15 dec 17:00 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 0
14 dec 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 3 - 20
8 dec 18:30 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - KZC H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
8 dec 17:45 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 14 - 2
8 dec 17:00 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend WZ&PC Purmerend CG1* (Gemengd-C <15) 2 - 14
7 dec 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 11 - 2
7 dec 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames) 9 - 2
30 nov 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 16 - 2
30 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 10
24 nov 17:50 De Snippen H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 4 - 15
24 nov 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 4
23 nov 21:00 De Snippen Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames) 9 - 4
23 nov 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Watervlo CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 11
23 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Utrecht Zwemvereniging Utrecht DG1* (Gemengd-D <13) 6 - 6
17 nov 19:20 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
17 nov 18:35 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 14 - 7
17 nov 17:50 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren) 4 - 9
17 nov 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 15
16 nov 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 8 - 11
16 nov 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 1 - 6
10 nov 20:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
10 nov 19:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - Triton H1 (Heren) 9 - 3
10 nov 18:30 AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1/De Amstel/Oceanus BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 16
10 nov 17:45 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 3 - 3
10 nov 17:00 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 14
9 nov 21:05 De Snippen H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren) 3 - 13
9 nov 20:20 De Snippen H2 (Heren) - ZPC Woerden H4 (Heren) 3 - 10
9 nov 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 14
2 nov 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 14 - 12
2 nov 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames) 5 - 8
2 nov 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers De Duinkikkers DG1* (Gemengd-D <13) 14 - 2
27 okt 19:05 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
27 okt 18:20 AZ&PC De Futen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 12
27 okt 17:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring De Reuring DG1* (Gemengd-D <13) 5 - 9
27 okt 17:05 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 13 - 1
26 okt 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 10
26 okt 19:35 De Snippen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 2 - 16
19 okt 20:20 De Snippen H2 (Heren) - De Fuut H3 (Heren) 7 - 10
19 okt 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG2* (Gemengd-C <15) 2 - 22
13 okt 19:05 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Meerkoeten H1 (Heren) 4 - 6
13 okt 18:20 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - 8 - 7
13 okt 17:35 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 6 - 16
13 okt 17:05 AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11) - De Meeuwen Diemen EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 7
12 okt 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 15 - 15
12 okt 20:15 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - IJsselmeer CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 13
12 okt 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - Zwemclub Zeist DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 5
6 okt 18:00 De Snippen Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 8 - 6
6 okt 17:15 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Diemen DG1* (Gemengd-D <13) 3 - 0
29 sep 20:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 16 - 5
28 sep 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - De Reigers (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
28 sep 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 4 - 12
28 sep 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren) 1 - 20
22 sep 17:05 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
21 sep 20:15 De Snippen Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 6 - 6
21 sep 19:35 De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
15 sep 18:00 AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG3 (Gemengd-D <13) 3 - 6
14 sep 21:05 De Snippen H3 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren) 5 - 17
14 sep 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 8 - 10
14 sep 19:35 De Snippen De Snippen CG1* (Gemengd-C <15) - Triton Triton CG1* (Gemengd-C <15) 11 - 3