HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Meerkamp - Amstelveen

Naam De Meerkamp
Telefoon
Straat Van der Hooplaan 239
Postcode 1185 LN
Plaats Amstelveen
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 mei 17:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 17 - 9
14 mei 19:45 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 10 - 8
23 apr 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond)) 11 - 5
23 apr 20:20 De Snippen H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 0 - 17
23 apr 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 1 - 8
19 apr 21:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 7 - 9
10 apr 18:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 12 - 8
10 apr 17:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - ZPCH H1 (Heren (Bond)) 10 - 10
9 apr 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren) 10 - 3
9 apr 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) 7 - 5
5 apr 21:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond)) 8 - 13
3 apr 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Snippen H2 (Heren) 9 - 3
2 apr 20:30 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) 5 - 6
2 apr 19:35 De Snippen H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 2 - 15
27 maa 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond)) 9 - 9
27 maa 17:15 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren) 7 - 8
26 maa 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 2 - 4
26 maa 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 15
20 maa 18:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 9 - 5
20 maa 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - KZC H4 (Heren) 16 - 3
19 maa 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond)) 11 - 20
19 maa 20:20 De Snippen H2 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 15 - 9
19 maa 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) 6 - 12
13 maa 20:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 18 - 2
12 maa 19:35 De Snippen H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 3 - 13
5 maa 21:05 De Snippen H3 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 5 - 8
5 maa 20:20 De Snippen H2 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 19 - 2
5 maa 19:35 De Snippen Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 4 - 6
13 feb 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 11 - 10
13 feb 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 11 - 8
13 feb 17:15 AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 2 - 11
12 feb 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames) 4 - 10
12 feb 19:35 De Snippen H3 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 6 - 12
6 feb 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - Aquarijn H2 (Heren) 2 - 13
6 feb 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 17 - 5
5 feb 21:00 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond)) 15 - 10
30 jan 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren) 11 - 2
29 jan 21:05 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond)) 12 - 6
29 jan 20:20 De Snippen H2 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 13 - 5
29 jan 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 17
27 nov 21:05 De Snippen Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 5 - 16
27 nov 20:20 De Snippen H2 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 20 - 2
27 nov 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 17
20 nov 20:30 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond)) 9 - 6
20 nov 19:35 De Snippen H3 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 1 - 20
14 nov 18:45 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond)) 10 - 4
14 nov 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 9 - 6
14 nov 17:15 AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 21
13 nov 21:05 De Snippen Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 1 - 11
13 nov 20:20 De Snippen H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 6 - 5
13 nov 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
7 nov 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 9 - 6
6 nov 20:30 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond)) 9 - 7
6 nov 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 4 - 13
31 okt 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 14 - 12
31 okt 17:15 AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 10
30 okt 21:05 De Snippen H2 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren) 9 - 3
30 okt 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames) 3 - 3
30 okt 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 13
17 okt 17:15 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond)) 14 - 3
10 okt 18:00 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren) 14 - 4
10 okt 17:15 AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) 0 - 23
9 okt 20:20 De Snippen H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond)) 14 - 7
9 okt 19:35 De Snippen H2 (Heren) - Oceanus H4 (Heren) 3 - 4
3 okt 19:00 AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
26 sep 18:00 AZ&PC De Futen H2 (Heren) - VZC H3 (Heren) 9 - 9
26 sep 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 23 - 2
25 sep 20:20 De Snippen Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 5 - 7
25 sep 19:35 De Snippen H3 (Heren) - DAW H4 (Heren) 0 - 16
19 sep 17:15 AZ&PC De Futen H3 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren) 13 - 6
18 sep 20:20 De Snippen H2 (Heren) - KZC H4 (Heren) 7 - 0
18 sep 19:35 De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 26