HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Kwakel - Utrecht

Naam De Kwakel
Telefoon
Straat Paranadreef 10
Postcode 3563 AX
Plaats Utrecht
DatumTijdWedstrijd
31 okt 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1/De Fuut (Dames)
31 okt 18:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Albatros H1 (Heren)
31 okt 19:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve)
7 nov 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
7 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - IJsselmeer H3 (Heren)
7 nov 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
7 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
7 nov 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames (Bond))
7 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond))
14 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
14 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPCH Da2 (Dames)
14 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
14 nov 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve)
21 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da2 (Dames)
21 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
21 nov 18:15 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
21 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve)
21 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - VZC H4 (Heren)
21 nov 20:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (Dames (Bond))
21 nov 21:00 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
28 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - Watervlo H5 (Heren)
28 nov 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
28 nov 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
28 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
28 nov 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
28 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve)
28 nov 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - UZSC H7 (Heren)
5 dec 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
5 dec 18:45 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Vaart H4 (Heren)
12 dec 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - De Waterwolf De Waterwolf Da1/De Dolfijn Da2 (Dames)
12 dec 18:15 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
12 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
12 dec 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames (Bond))
12 dec 19:45 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren)
12 dec 20:05 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond))
12 dec 20:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
9 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
9 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da2 (Dames)
9 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
9 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
16 jan 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
16 jan 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
16 jan 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
16 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Het Y H3 (Heren Reserve)
23 jan 17:30 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)
23 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve)
23 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - VZC H5 (Heren)
23 jan 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
23 jan 19:15 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond))
23 jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
30 jan 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
30 jan 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
30 jan 19:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
30 jan 20:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve)
6 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
6 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
6 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
6 feb 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
13 feb 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Otters Het Gooi Da2 (Dames)
13 feb 18:00 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
13 feb 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)
13 feb 18:45 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
13 feb 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
6 maa 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
6 maa 18:15 De Albatros De Albatros/ZV Utrecht CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
6 maa 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
6 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
6 maa 19:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
6 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
6 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - VZ&PC H1 (Heren (Bond))
13 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)
13 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames)
13 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
13 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
13 maa 20:30 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
20 maa 17:30 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - DAW H4 (Heren)
20 maa 18:15 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)
20 maa 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
20 maa 19:45 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - Orca H1 (Heren (Bond))
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)
10 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren)
10 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames (Bond))
10 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
10 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
17 apr 18:00 Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
17 apr 18:45 Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames)
17 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren)
17 apr 20:15 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - Oceanus H3 (Heren Reserve)
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) - HZC de Robben H2 (Heren Reserve)
24 apr 17:30 Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
24 apr 18:15 Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
24 apr 18:30 Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond))
24 apr 19:00 Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
24 apr 19:30 Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren (Bond)) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
24 apr 19:45 Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)