HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Pagedal - Stadskanaal

Naam Pagedal
Telefoon 0599-611000
Straat Hoveniersweg 1
Postcode 9502 BW
Plaats Stadskanaal
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - De Reest H3 (Heren) 13 - 7
14 apr 16:30 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Bolsward BG1 Bolsward/ FZC54' (Gemengd-B <17) 24 - 7
14 apr 15:45 WSG ESTA (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 12
7 apr 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H4 (Heren) 6 - 12
7 apr 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 13 - 6
7 apr 16:30 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren) 4 - 6
7 apr 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 6 - 1
24 maa 17:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren) 14 - 4
22 maa 20:30 WSG ESTA (SG) Da1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 6 - 3
17 maa 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Orca H3 (Heren) 10 - 13
17 maa 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 14 - 2
14 maa 20:00 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 8 - 5
3 maa 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Wetterwille Da1 (Dames) 5 - 6
3 maa 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren) 5 - 6
10 feb 16:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - WSG ESTA (SG) H4 (Heren) 14 - 11
10 feb 15:45 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 7 - 7
3 feb 17:45 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren) 4 - 6
3 feb 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 5 - 8
3 feb 15:45 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 6 - 3
27 jan 17:20 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 11 - 5
27 jan 16:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - De Inktvis H1 (Heren) 8 - 5
27 jan 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Bolsward H1 (Heren) 9 - 5
20 jan 18:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - GZVW H3 (Heren) 5 - 15
20 jan 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 15 - 4
20 jan 16:30 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 8 - 6
9 dec 17:30 WSG ESTA (SG) H7 (Heren) - De Walvisch H4 (Heren) 16 - 7
9 dec 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Midden-Drenthe (SG) D1 (Dames) 7 - 7
9 dec 15:45 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 16 - 3
25 nov 17:30 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 9 - 2
25 nov 16:45 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren) 11 - 7
25 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - PWC H1 (Heren) 13 - 6
18 nov 17:30 WSG ESTA (SG) H6 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 16 - 3
18 nov 16:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - Moby Dick D1 (Dames) 8 - 5
18 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H3 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 11 - 4
11 nov 17:15 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 6 - 5
11 nov 16:30 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - GZVW Da1 (Dames) 5 - 7
11 nov 15:45 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
4 nov 15:45 WSG ESTA (SG) H5 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 14 - 5