HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Rivièrabad - Spijkenisse

Naam Rivièrabad
Telefoon
Straat Groene Kruisweg 21
Postcode 3202 ST
Plaats Spijkenisse
DatumTijdWedstrijd
10 sep 15:00 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)
17 sep 14:30 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)
17 sep 15:10 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)
17 sep 15:55 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG2 (Gemengd-D <13)
17 sep 16:40 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
17 sep 17:40 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
17 sep 18:25 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
17 sep 19:10 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
17 sep 20:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
24 sep 14:30 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe CJ1 (Jongens-C <15)
24 sep 15:15 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZK Zwemmen WZK CM*1 (Meisjes-C <15)
24 sep 16:00 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
24 sep 16:45 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
24 sep 17:30 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
24 sep 18:15 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CM 1 (Meisjes-B <17)
24 sep 19:00 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
2 okt 14:00 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
2 okt 14:40 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
2 okt 15:25 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - De Lansingh DG1 (Gemengd-D <13)
2 okt 16:10 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
2 okt 17:15 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)
2 okt 18:00 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)
2 okt 19:00 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
8 okt 14:00 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon 56 CM1 (Meisjes-C <15)
8 okt 14:45 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon 56 CJ1 (Jongens-C <15)
8 okt 15:30 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
8 okt 16:15 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
8 okt 17:00 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - AZL H3 (Heren)
8 okt 17:45 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren)
15 okt 14:00 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Center EG1 (Gemengd-E <11)
15 okt 14:40 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13)
15 okt 15:25 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 16:10 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da7 (Dames)
15 okt 16:55 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
15 okt 17:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)
15 okt 18:30 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)
5 nov 14:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
5 nov 14:40 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ2 (Jongens-C <15)
5 nov 15:25 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CM 1 (Meisjes-C <15)
5 nov 16:10 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - SVH H6 (Heren)
5 nov 16:55 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/ZVVS/Delft BM1 (Meisjes-B <17)
5 nov 17:40 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
12 nov 17:15 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 18:00 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG2 (Gemengd-D <13)
12 nov 18:45 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)
12 nov 19:30 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
12 nov 20:35 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
12 nov 21:20 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
19 nov 13:55 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 14:35 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)
19 nov 15:15 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)
19 nov 16:00 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
19 nov 17:00 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren)
19 nov 17:45 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
19 nov 18:30 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC Rotterdam BM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 19:15 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
19 nov 20:00 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
19 nov 20:45 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
19 nov 21:30 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
26 nov 14:00 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - ZVL-1886 Center CM2 (Meisjes-C <15)
26 nov 14:45 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)
26 nov 15:30 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - De Linge/PCG Da2 (Dames)
26 nov 16:15 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
26 nov 17:00 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - De Linge/PCG BM1 (Meisjes-B <17)
26 nov 17:45 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)
26 nov 18:30 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
3 dec 15:00 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 15:40 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
3 dec 16:20 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 17:05 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)
3 dec 18:05 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZPS AJ1 (Jongens-A <19)
3 dec 18:50 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
3 dec 19:35 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
10 dec 14:45 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
10 dec 15:30 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)
10 dec 16:15 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da6 (Dames)
10 dec 17:00 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
10 dec 17:45 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - GZC DONK CM1 (Meisjes-B <17)
10 dec 18:30 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)
10 dec 19:15 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
10 dec 20:00 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H5 (Heren)
17 dec 14:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - BZC BZC EG*1 (Gemengd-E <11)
17 dec 14:40 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
17 dec 15:20 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
17 dec 16:05 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - Wiekslag H1 (Heren (Bond))
17 dec 17:10 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
17 dec 17:55 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
17 dec 18:40 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)
17 dec 19:30 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
17 dec 20:30 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
14 jan 14:30 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
14 jan 15:10 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
14 jan 15:55 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
14 jan 16:40 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
14 jan 17:25 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
14 jan 18:25 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
14 jan 19:10 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
14 jan 20:15 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
14 jan 21:00 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
21 jan 14:00 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC Rotterdam CJ1 (Jongens-C <15)
21 jan 14:45 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPB H&L Productions BM2 (Meisjes-B <17)
21 jan 15:30 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
28 jan 15:00 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
28 jan 15:45 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
28 jan 16:30 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe CM1 (Meisjes-B <17)
28 jan 17:15 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
28 jan 18:00 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
28 jan 18:45 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
28 jan 19:30 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
4 feb 14:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht MNC Dorrecht/Wiekslag (Gemengd-E <11)
4 feb 14:40 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - SVH EG1 (Gemengd-E <11)
4 feb 15:20 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland DG1 (Gemengd-D <13)
4 feb 16:05 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG1 (Gemengd-D <13)
4 feb 16:50 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
4 feb 17:55 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19)
4 feb 18:40 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
4 feb 19:25 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
4 feb 20:15 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
4 maa 15:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
4 maa 15:40 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - Katwijk CM1 (Meisjes-C <15)
4 maa 16:25 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
4 maa 17:10 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - ZPS ZPS/BZC CJ*1 (Jongens-C <15)
4 maa 17:55 [Concept]De Kempvis De Kempvis BM*1 (Meisjes-B <17) - ZPS ZPS/BZC BM1 (Meisjes-B <17)
4 maa 18:40 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
4 maa 19:25 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)
11 maa 14:15 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
11 maa 14:55 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 15:40 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - SVH DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 16:25 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
11 maa 17:25 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
11 maa 18:15 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
11 maa 19:00 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
25 maa 14:00 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 14:40 [Concept]De Kempvis De Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 15:20 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)
25 maa 16:05 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag CJ1 (Jongens-C <15)
25 maa 16:50 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft/ZVVS/Westland CM1 (Meisjes-C <15)
25 maa 17:35 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
25 maa 18:35 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
25 maa 19:20 [Concept]De Kempvis H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren)
25 maa 20:05 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
1 apr 16:45 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - NieMo Barracuda DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 17:30 [Concept]De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13) - GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 18:15 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
1 apr 19:20 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)
1 apr 20:05 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
1 apr 20:55 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar Da4 (Dames)
15 apr 14:50 [Concept]De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG4 (Gemengd-E <11)
15 apr 15:30 [Concept]De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
15 apr 16:15 [Concept]De Kempvis H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
15 apr 17:20 [Concept]De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19) - De Vliet (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
15 apr 18:05 [Concept]De Kempvis H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
15 apr 19:05 [Concept]De Kempvis H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
22 apr 15:25 [Concept]De Kempvis CJ1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland CJ1 (Jongens-C <15)
22 apr 16:10 [Concept]De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15) - AZC AZC/OZV CM1 (Meisjes-C <15)
22 apr 16:55 [Concept]De Kempvis Da3 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
22 apr 17:40 [Concept]De Kempvis Da2 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
22 apr 18:25 [Concept]De Kempvis Da1 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
22 apr 19:15 [Concept]De Kempvis H5 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
22 apr 20:00 [Concept]De Kempvis H6 (Heren) - OZV H4 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.