HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Duikerdel - Noord-scharwoude

Naam Duikerdel
Telefoon 0226 - 312166
Straat Oostelijke Randweg 15
Postcode 1723 LH
Plaats Noord-scharwoude
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
23 apr 20:00 De Reuring Da1 (Dames) - De Ham Da5 (Dames) 15 - 5
23 apr 19:15 De Reuring Da2 (Dames) - KZC Da2 (Dames) 6 - 2
23 apr 18:30 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 4
9 apr 20:10 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 10 - 10
9 apr 19:10 De Reuring H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren) 6 - 8
9 apr 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
2 apr 20:00 De Reuring H3 (Heren) - AZVD H1 (Heren) 3 - 6
2 apr 19:15 De Reuring Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 10 - 6
2 apr 18:30 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 29
26 maa 20:40 De Reuring H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren) 13 - 9
26 maa 19:55 De Reuring H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 8 - 8
26 maa 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15) 16 - 8
26 maa 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 8
19 maa 19:15 De Reuring H3 (Heren) - VZV H4 (Heren) 7 - 6
12 maa 20:00 De Reuring Da1 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames) 5 - 10
12 maa 19:15 De Reuring H3 (Heren) - DWT H4 (Heren) 5 - 8
12 feb 20:40 De Reuring H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren) 9 - 15
12 feb 19:55 De Reuring H2 (Heren) - DAW H3 (Heren) 10 - 8
12 feb 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) 7 - 6
5 feb 20:00 De Reuring Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames) 8 - 8
5 feb 19:15 De Reuring H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 10 - 4
5 feb 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 12 - 5
29 jan 20:40 De Reuring H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 9 - 13
29 jan 19:55 De Reuring H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 7 - 11
29 jan 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15) 30 - 2
27 nov 20:40 De Reuring H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren) 14 - 9
27 nov 19:55 De Reuring H2 (Heren) - KZC H3 (Heren) 9 - 8
27 nov 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15) 20 - 5
20 nov 20:00 De Reuring Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 12 - 7
20 nov 19:15 De Reuring H3 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 1 - 16
20 nov 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames) 3 - 15
13 nov 20:10 De Reuring H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren) 7 - 7
13 nov 19:10 De Reuring H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 7 - 13
13 nov 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 7
6 nov 20:00 De Reuring Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 10 - 12
6 nov 19:15 De Reuring H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren) 3 - 9
6 nov 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames) 5 - 23
30 okt 20:40 De Reuring H1 (Heren) - KZC H1 (Heren) 13 - 11
30 okt 19:55 De Reuring H2 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren) 6 - 8
30 okt 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 1 - 18
9 okt 20:45 De Reuring Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames) 12 - 9
9 okt 20:00 De Reuring H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren) 3 - 10
9 okt 19:15 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - 0 - 8
9 okt 18:30 De Reuring Da2 (Dames) - De Ham Da6 (Dames) 5 - 9
2 okt 20:40 De Reuring H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 3 - 20
2 okt 19:55 De Reuring H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 9 - 14
2 okt 19:10 De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 17
2 okt 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 6
25 sep 19:15 De Reuring H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 8 - 9
25 sep 18:30 De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17) 0 - 33
18 sep 18:30 De Reuring DG1 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6