HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Den Helder - Doesburg

Naam Zwembad Den Helder
Telefoon 0313-472012
Straat Den Helder 1
Postcode 6982 DT
Plaats Doesburg
DatumTijdWedstrijd
30 okt 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
30 okt 17:00 DWV H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren)
30 okt 17:45 DWV H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)
30 okt 18:30 DWV Da1 (Dames) - Piranha Da1 (Dames)
6 nov 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG2 (Gemengd-B <17)
6 nov 17:00 DWV H3 (Heren) - Thetis H3 (Heren)
6 nov 17:45 DWV Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
6 nov 18:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - HZPC H1 (Heren (Bond))
20 nov 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Rijn BG1 (Gemengd-B <17)
20 nov 17:00 DWV H3 (Heren) - Montferland H1 (Heren)
20 nov 17:45 DWV Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
20 nov 18:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
27 nov 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)
27 nov 17:00 DWV H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)
11 dec 16:15 DWV Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
11 dec 17:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
15 jan 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Zeester-Meerval BG1 (Gemengd-B <17)
15 jan 17:00 DWV Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
22 jan 16:15 DWV H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)
22 jan 17:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond))
29 jan 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 17:00 DWV H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren)
29 jan 17:45 DWV H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
29 jan 18:30 DWV Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
29 jan 19:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
5 maa 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis Thetis-ENC BG2 (Gemengd-B <17)
5 maa 17:00 DWV H3 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)
5 maa 17:45 DWV H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
5 maa 18:30 DWV Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
12 maa 16:15 DWV H2 (Heren) - NDD H2 (Heren)
12 maa 17:00 DWV Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
12 maa 18:00 DWV H1 (Heren (Bond)) - Zeester-Meerval H1 (Heren (Bond))
2 apr 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17)
2 apr 17:00 DWV H3 (Heren) - De Breuly H2 (Heren)
2 apr 17:45 DWV H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
2 apr 18:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
9 apr 16:15 DWV H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren)
9 apr 17:00 DWV Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
23 apr 16:15 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
23 apr 17:00 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
23 apr 17:45 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
23 apr 18:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
21 mei 16:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))