HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Den Helder - Doesburg

Naam Zwembad Den Helder
Telefoon
Straat Den Helder 1
Postcode 6982 DT
Plaats Doesburg
DatumTijdWedstrijd
14 dec 16:00 DWV H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)
14 dec 17:00 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
11 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
11 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames)
25 jan 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17)
25 jan 17:30 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
25 jan 18:15 DWV Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
25 jan 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
8 feb 16:00 DWV H3 (Heren) - NDD H4 (Heren)
8 feb 16:45 DWV H2 (Heren) - ZPC De Hof H2 (Heren)
8 feb 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
15 feb 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 16:45 DWV H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)
15 feb 17:30 DWV Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
7 maa 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 16:45 DWV H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)
7 maa 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
14 maa 19:30 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 20:15 DWV H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)
14 maa 21:00 DWV Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)
21 maa 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)
21 maa 17:30 DWV H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)
21 maa 18:15 DWV H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
28 maa 16:00 DWV H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)
28 maa 16:45 DWV Da1 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
4 apr 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13)
4 apr 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15)
4 apr 17:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17)
4 apr 18:15 DWV H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
4 apr 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 17:45 DWV H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 17
7 dec 16:45 DWV H2 (Heren) - Livo H3 (Heren) 9 - 8
7 dec 16:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 14
23 nov 20:15 DWV Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames) 16 - 1
23 nov 19:30 DWV H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 4 - 11
23 nov 18:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 18 - 1
23 nov 18:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 6
16 nov 19:15 DWV H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 11 - 11
16 nov 18:15 DWV H2 (Heren) - NDD H2 (Heren) 10 - 6
16 nov 17:30 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Thetis BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 1
16 nov 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 6
16 nov 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 15 - 1
2 nov 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 10 - 16
2 nov 17:30 DWV H2 (Heren) - De Berkelduikers H1 (Heren) 14 - 8
2 nov 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 5
2 nov 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - EZPC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
26 okt 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
26 okt 17:30 DWV Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames) 6 - 3
26 okt 16:45 DWV H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H3 (Heren) 9 - 7
26 okt 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 1
12 okt 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
12 okt 17:30 DWV Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames) 13 - 11
12 okt 16:45 DWV H2 (Heren) - Natare H1 (Heren) 13 - 3
12 okt 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 5
28 sep 18:30 DWV H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 9 - 19
28 sep 17:30 DWV Da1 (Dames) - Montferland Da1 (Dames) 4 - 4
28 sep 16:45 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 0
28 sep 16:00 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 22 - 5
14 sep 18:15 DWV Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames) 4 - 9
14 sep 17:30 DWV H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 4 - 10
14 sep 16:45 DWV CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 8
14 sep 16:00 DWV DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4