HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Dubbelslag - Delfzijl

Naam Dubbelslag
Telefoon
Straat Zwet 60
Postcode 9932 BT
Plaats Delfzijl
DatumTijdWedstrijd
30 sep 13:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua'68 BG1DRENTHE (Gemengd-B <17)
30 sep 14:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
30 sep 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - SWOL 1894 H2 (Heren)
30 sep 16:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - De Plons D1 (Dames)
14 okt 13:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - TriVia BG1 (Gemengd-B <17)
14 okt 14:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - TriVia H2 (Heren)
14 okt 15:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
28 okt 13:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)
11 nov 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren)
11 nov 14:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
11 nov 15:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)
25 nov 13:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)
25 nov 14:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)
25 nov 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
9 dec 13:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
9 dec 14:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
9 dec 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)
20 jan 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)
20 jan 14:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
20 jan 15:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames)
3 feb 15:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - De Reest BG1 (Gemengd-B <17)
3 feb 16:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
3 feb 17:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
3 feb 18:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
3 maa 15:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - DraGor (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
3 maa 16:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - TriVia H3 (Heren)
3 maa 17:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames)
10 maa 13:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - Orca BG1 (Gemengd-B <17)
10 maa 14:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)
10 maa 15:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)
10 maa 16:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
22 maa 20:30 Azuro H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)
24 maa 13:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - Orca H2 (Heren)
7 apr 15:30 [Concept]Azuro BG1 (Gemengd-B <17) - GZVW BG1 (Gemengd-B <17)
7 apr 16:30 [Concept]Azuro H1 (Heren) - GZVW H1 (Heren)
7 apr 17:30 [Concept]Azuro H2 (Heren) - Livo H2 (Heren)
7 apr 18:30 [Concept]Azuro D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da2 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.