HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwem- en recreatiebad It Rak - Sneek

Naam Zwem- en recreatiebad It Rak
Telefoon 0515-413218
Straat Burgemeester de Hooppark 4
Postcode 8605 CR
Plaats Sneek
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 maa 22:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 12 - 5
7 maa 21:15 Neptunia'24 H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 6 - 14
7 maa 20:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 9 - 13
7 maa 19:10 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond)) 5 - 4
7 maa 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 17 - 12
7 maa 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia CG1 (Gemengd-C <15) 15 - 4
7 maa 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 4
8 feb 20:00 Neptunia'24 H4 (Heren) - Orca H5 (Heren) 4 - 11
8 feb 19:00 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Walvisch H3 (Heren) 4 - 3
8 feb 18:00 Neptunia'24 H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren) 15 - 9
8 feb 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 6
8 feb 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 13
1 feb 16:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - DraGor (SG) H4 (Heren) 10 - 5
25 jan 21:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 10 - 6
25 jan 20:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 16 - 6
25 jan 19:15 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond)) 3 - 5
25 jan 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
25 jan 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG2 (Gemengd-C <15) 2 - 7
25 jan 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
18 jan 19:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 12 - 13
18 jan 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond)) 3 - 8
21 dec 17:35 Neptunia'24 H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H3 (Heren) 13 - 3
21 dec 16:30 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 2
14 dec 20:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren) 7 - 10
14 dec 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 7 - 5
14 dec 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 4 - 7
14 dec 17:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond)) 12 - 11
14 dec 16:30 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia CG2 (Gemengd-C <15) 4 - 13
7 dec 20:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H5 (Heren) 5 - 10
7 dec 19:30 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 12 - 7
7 dec 18:30 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
7 dec 17:15 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond)) 15 - 14
7 dec 16:30 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - Orca CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 28
23 nov 16:00 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 2
23 nov 15:00 Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 7 - 5
23 nov 15:00 TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 7 - 7
23 nov 14:30 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - TriVia FG1(2019) (Gemengd-F <9) 7 - 7
23 nov 14:30 De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) - HZPC/Avéna (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 2 - 13
23 nov 14:00 HZPC/Avéna (SG) FG2(2019) (Gemengd-F <9) - Middelsé-Skelp (SG) FG1(2019) (Gemengd-F <9) 10 - 4
23 nov 14:00 Neptunia'24 FG1(2019) (Gemengd-F <9) - De Reest FG1(2019) (Gemengd-F <9) 5 - 8
16 nov 21:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren) 7 - 17
16 nov 20:45 Neptunia'24 H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 10 - 4
16 nov 19:45 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 4 - 11
16 nov 18:40 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 8 - 10
16 nov 17:50 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - Wetterwille CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 3
16 nov 15:00 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 18 - 1
16 nov 15:00 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 7 - 3
16 nov 14:30 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 9 - 1
16 nov 14:30 PWC DG1(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 6 - 13
16 nov 14:00 Neptunia'24 DG2(2019) (Gemengd-D <13) - Orca DG1(2019) (Gemengd-D <13) 2 - 6
16 nov 14:00 DraGor (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) - WSG Westergo (SG) DG1(2019) (Gemengd-D <13) 0 - 19
9 nov 16:30 Neptunia'24 H4 (Heren) - Orca H4 (Heren) 14 - 6
3 nov 19:40 Neptunia'24 H4 (Heren) - WSG Westergo (SG) H2 (Heren) 6 - 19
3 nov 18:45 Neptunia'24 DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 11
3 nov 18:00 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - DraGor (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 6
2 nov 21:30 Neptunia'24 H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren) 3 - 11
2 nov 20:40 Neptunia'24 H2 (Heren) - De Walvisch H2 (Heren) 5 - 7
2 nov 19:40 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 9 - 10
2 nov 18:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) 8 - 2
26 okt 16:30 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 11 - 9
19 okt 19:15 Neptunia'24 H4 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren) 7 - 10
19 okt 18:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 8 - 7
19 okt 17:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 5 - 6
12 okt 18:15 Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 8 - 9
12 okt 17:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 8 - 8
12 okt 15:30 De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 0 - 4
12 okt 15:00 Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 1 - 8
12 okt 14:30 PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) - Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) 3 - 8
12 okt 14:30 Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG3(2019) (Gemengd-E <11) 12 - 3
12 okt 14:00 Neptunia'24 EG1(2019) (Gemengd-E <11) - PWC EG1(2019) (Gemengd-E <11) 11 - 1
12 okt 14:00 Neptunia'24 EG2(2019) (Gemengd-E <11) - De Reest EG2(2019) (Gemengd-E <11) 4 - 8
28 sep 21:15 Neptunia'24 H4 (Heren) - Orca H5 (Heren) 3 - 9
28 sep 20:15 Neptunia'24 H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren) 12 - 7
28 sep 19:15 Neptunia'24 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren) 12 - 5
28 sep 18:00 Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 9 - 11
28 sep 17:15 Neptunia'24 CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 13