HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Koploper - Lelystad

Naam De Koploper
Telefoon 0320-285385
Straat Badweg 21
Postcode 8223 PA
Plaats Lelystad
DatumTijdWedstrijd
31 okt 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 17:50 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
31 okt 18:30 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
31 okt 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
14 nov 19:30 De Houtrib H2 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)
14 nov 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
28 nov 18:15 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - ZIGNEA DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:55 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15)
28 nov 19:40 De Houtrib Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
12 dec 18:30 De Houtrib H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
12 dec 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
12 dec 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
19 dec 19:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 18:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 18:45 De Houtrib Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
9 jan 19:30 De Houtrib H2 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)
9 jan 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
16 jan 18:15 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - De Eerste Kolk DG1 (Gemengd-D <13)
16 jan 19:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15)
16 jan 19:50 De Houtrib Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
16 jan 20:35 De Houtrib H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
23 jan 19:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Triton Putten DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 19:40 De Houtrib H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
30 jan 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
30 jan 17:50 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 18:35 De Houtrib Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
30 jan 19:20 De Houtrib H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
30 jan 20:05 De Houtrib H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren)
6 feb 17:45 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 18:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 19:00 De Houtrib H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)
27 feb 18:45 De Houtrib H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
27 feb 19:30 De Houtrib Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
27 feb 20:15 De Houtrib H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
6 maa 19:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 19:40 De Houtrib H2 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
13 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 17:50 De Houtrib H3 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
13 maa 18:35 De Houtrib Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
13 maa 19:20 De Houtrib H2 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
13 maa 20:05 De Houtrib H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
27 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 17:50 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:30 De Houtrib Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
10 apr 19:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 20:00 De Houtrib H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
17 apr 18:00 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
17 apr 18:30 De Houtrib Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
17 apr 19:15 De Houtrib H2 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)
17 apr 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)