HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Koploper - Lelystad

Naam De Koploper
Telefoon 0320-285385
Straat Badweg 21
Postcode 8223 PA
Plaats Lelystad
DatumTijdWedstrijd
14 dec 18:15 De Houtrib H3 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
14 dec 19:00 De Houtrib H2 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
14 dec 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
11 jan 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 19:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
11 jan 19:45 De Houtrib Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
25 jan 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
25 jan 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 19:25 De Houtrib Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
1 feb 18:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)
1 feb 19:00 De Houtrib H2 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren)
1 feb 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - De Grunte H1 (Heren)
8 feb 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
8 feb 18:00 De Houtrib H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
8 feb 18:45 De Houtrib Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
29 feb 18:15 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 19:00 De Houtrib H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
29 feb 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - Piranha H1 (Heren)
7 maa 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
7 maa 19:00 De Houtrib Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
21 maa 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
21 maa 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 19:25 De Houtrib H2 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
21 maa 20:10 De Houtrib Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)
4 apr 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)
4 apr 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)
4 apr 19:25 De Houtrib H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
4 apr 20:10 De Houtrib H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)
18 apr 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
18 apr 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 19:25 De Houtrib H3 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 8 - 5
7 dec 18:40 De Houtrib H2 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 1 - 11
7 dec 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 6
7 dec 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 3
30 nov 20:20 De Houtrib H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren) 16 - 7
30 nov 19:35 De Houtrib H2 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 9 - 13
30 nov 18:55 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 5
23 nov 18:45 De Houtrib H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren) 13 - 3
23 nov 18:00 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 5
23 nov 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 3
16 nov 20:00 De Houtrib H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 11 - 13
16 nov 19:15 De Houtrib Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames) 11 - 4
9 nov 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 21 - 7
9 nov 19:15 De Houtrib H2 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren) 10 - 17
2 nov 19:25 De Houtrib Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames) 7 - 4
2 nov 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 3
2 nov 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 26
2 nov 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) 35 - 0
26 okt 20:00 De Houtrib H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren) 13 - 12
26 okt 19:15 De Houtrib H3 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 10 - 10
12 okt 20:10 De Houtrib H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 3 - 11
12 okt 19:25 De Houtrib Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 8 - 5
12 okt 18:40 De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 8
12 okt 18:00 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 19 - 3
12 okt 17:20 De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 16
5 okt 19:45 De Houtrib H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren) 5 - 6
5 okt 19:00 De Houtrib H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 13 - 9
28 sep 19:45 De Houtrib H2 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 4 - 9
28 sep 19:00 De Houtrib Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 5 - 7
28 sep 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 4
21 sep 19:00 De Houtrib H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 15 - 5
21 sep 18:20 De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 24