HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Vijf Meibad - Leiden

Naam Vijf Meibad
Telefoon
Straat Boshuizerlaan 1
Postcode 2321 SG
Plaats Leiden
DatumTijdWedstrijd
24 okt 14:30 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13)
24 okt 15:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
24 okt 16:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
24 okt 16:55 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 17:40 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
24 okt 18:25 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da3 (Dames)
24 okt 19:10 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - Sassenheim Da2 (Dames)
24 okt 19:55 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - SVH Da2 (Dames)
24 okt 20:40 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - OZV H2 (Heren)
7 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - BZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
7 nov 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Z&PC Rotterdam Rotterdam/Ragnar 9 (Heren)
7 nov 16:30 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17) - AZC BJ2 (Jongens-B <17)
7 nov 17:15 ZVL-1886 Tetteroo Da5 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
7 nov 18:05 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - BZ&PC H4 (Heren)
7 nov 18:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - ZVVS Da4 (Dames)
7 nov 19:35 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
7 nov 20:20 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
8 nov 15:15 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
8 nov 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Alkemade DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)
14 nov 15:45 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 nov 16:50 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 nov 17:55 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - AZC Da1 (Dames)
14 nov 18:40 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)
14 nov 19:25 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
14 nov 20:10 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Katwijk Katwijk DG*1 (Gemengd-D <13)
21 nov 15:00 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
21 nov 15:55 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - ZVVS ZVVS DG*1 (Gemengd-D <13)
21 nov 16:40 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - WIDEX GZC DONK H6 (Heren)
21 nov 17:25 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
21 nov 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H1 (Heren)
12 dec 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13)
12 dec 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
12 dec 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
12 dec 16:40 ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
12 dec 17:25 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
12 dec 18:10 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - OZV Da1 (Dames)
10 jan 15:15 ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond))
10 jan 16:35 ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
23 jan 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - De Plas DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 15:45 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
23 jan 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
23 jan 17:25 ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
23 jan 18:10 ZVL-1886 Tetteroo H9 (Heren) - Katwijk H5 (Heren)
23 jan 18:55 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
6 feb 14:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
6 feb 15:20 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
6 feb 16:15 ZVL-1886 Tetteroo CJ2 (Jongens-C <15) - d'ELFT CJ1 (Jongens-C <15)
6 feb 17:00 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - AZL H1 (Heren)
6 feb 17:45 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - MNC Dordrecht Da3 (Dames)
6 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG2 (Gemengd-D <13)
6 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
6 maa 16:05 ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17) - De Reigers (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
6 maa 16:50 ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames) - Wave Da1 (Dames)
13 maa 14:15 ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 14:55 ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
13 maa 15:35 ZVL-1886 Tetteroo EG3 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)
13 maa 16:15 ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13) - AZL DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS/Poseidon CM*1 (Meisjes-C <15)
13 maa 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
13 maa 19:15 ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
13 maa 20:10 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
13 maa 21:10 ZVL-1886 Tetteroo H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
20 maa 15:00 ZVL-1886 Tetteroo DG4 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*2 (Gemengd-D <13)
20 maa 15:45 ZVL-1886 Tetteroo H6 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
20 maa 16:30 ZVL-1886 Tetteroo H7 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
20 maa 17:15 ZVL-1886 Tetteroo H8 (Heren) - WZK Zwemmen H2 (Heren)
10 apr 14:15 ZVL-1886 Tetteroo DG5 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
10 apr 15:00 ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
10 apr 16:05 ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (Heren Reserve (Bond))
10 apr 17:00 ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 17:45 ZVL-1886 Tetteroo CM2 (Meisjes-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
10 apr 18:30 ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren) - d'ELFT H7 (Heren)
10 apr 19:15 ZVL-1886 Tetteroo Da7 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.