HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vijf Heuvels - Markelo

Naam De Vijf Heuvels
Telefoon
Straat Potdijk 5
Postcode 7475 SL
Plaats Markelo
DatumTijdWedstrijd
31 okt 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
31 okt 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
1 nov 15:45 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
1 nov 16:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
8 nov 15:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
14 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
14 nov 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond))
14 nov 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
22 nov 15:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)
22 nov 15:45 ZPC De Hof H3 (Heren) - Losser H2 (Heren)
22 nov 17:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H4 (Heren)
28 nov 16:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15)
28 nov 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
28 nov 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))
28 nov 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
28 nov 20:00 ZPC De Hof H2 (Heren) - Livo H3 (Heren)
12 dec 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - De Rijn Da1 (Dames (Bond))
12 dec 17:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - ZVV H2 (Heren)
19 dec 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
19 dec 17:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - Livo H3 (Heren)
9 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 18:45 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13)
9 jan 19:30 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)
9 jan 20:15 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
10 jan 16:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond))
10 jan 17:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
10 jan 18:30 ZPC De Hof H2 (Heren) - Losser H2 (Heren)
16 jan 17:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG2 (Gemengd-D <13)
16 jan 17:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
16 jan 18:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
16 jan 19:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
17 jan 18:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
17 jan 18:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
24 jan 15:00 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
30 jan 16:45 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
30 jan 17:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
30 jan 18:15 ZPC De Hof H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
30 jan 19:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))
6 feb 16:00 ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 17:15 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:00 ZPC De Hof H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
27 feb 19:15 ZPC De Hof H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)
28 feb 15:00 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond))
28 feb 16:15 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
6 maa 16:00 ZPC De Hof H4 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)
6 maa 16:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
6 maa 17:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - EZC H3 (Heren)
13 maa 16:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG2 (Gemengd-D <13)
13 maa 16:45 ZPC De Hof Da2 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
13 maa 17:30 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond))
13 maa 18:45 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))
21 maa 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 16:30 ZPC De Hof H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren)
10 apr 16:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - EZC H3 (Heren)
10 apr 18:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
11 apr 15:00 ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG2 (Gemengd-D <13)
11 apr 15:45 ZPC De Hof CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
11 apr 16:30 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
11 apr 17:15 ZPC De Hof Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
17 apr 18:00 ZPC De Hof Da2 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
17 apr 18:45 ZPC De Hof H2 (Heren) - De Veene H2 (Heren)
17 apr 19:30 ZPC De Hof H3 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
17 apr 20:15 ZPC De Hof H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))