HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Waterthor - 's-gravenhage

Naam De Waterthor
Telefoon 070-3235141
Straat Thorbeckelaan 350
Postcode 2564 BZ
Plaats 's-gravenhage
DatumTijdWedstrijd
30 nov 19:45 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 20:40 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DAW H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
7 dec 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H4 (Heren)
14 dec 19:45 De Reigers (SG) H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK H2 (Heren)
14 dec 20:30 De Reigers (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)
11 jan 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
18 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
18 jan 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - ZVL-1886 Tetteroo H10 (Heren)
18 jan 21:00 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
25 jan 19:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - De Plas Da1 (Dames)
25 jan 20:15 De Reigers (SG) H5 (Heren) - De Plas H3 (Heren)
25 jan 21:00 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
8 feb 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
8 feb 20:30 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - DWT H1 (Heren (Bond))
7 maa 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - ZPCH H1 (Heren (Bond))
7 maa 20:50 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))
14 maa 19:45 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - WZC (SG) Da3 (Dames)
14 maa 20:30 De Reigers (SG) H5 (Heren) - Vivax H1 (Heren)
21 maa 19:30 ZDHC ZDHC CJ*1 (Jongens-C <15) - DSZ DSZ/DES CJ*1 (Jongens-C <15)
21 maa 20:15 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 21:10 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - Sassenheim H1 (Heren (Bond))
4 apr 19:45 De Reigers (SG) H5 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
4 apr 20:30 De Reigers (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da8 (Dames)
18 apr 19:45 De Reigers (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) - West-Friesland (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
18 apr 20:50 De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))