HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Brandenburg - Bilthoven

Naam Brandenburg
Telefoon 030-228 32 50
Straat Leyenseweg 129
Postcode 3721 BC
Plaats Bilthoven
DatumTijdWedstrijd
29 jan 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
29 jan 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 18:15 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames)
5 feb 18:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
5 feb 18:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
5 feb 19:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
12 feb 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 17:30 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
12 feb 18:15 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
19 feb 17:00 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Het Y Da1 (Dames (Bond))
19 feb 18:05 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond))
19 feb 19:10 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond))
12 maa 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
12 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
12 maa 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren (Bond))
19 maa 16:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
19 maa 17:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
26 maa 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
26 maa 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13)
26 maa 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)
2 apr 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)
2 apr 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17)
2 apr 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
2 apr 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond))
2 apr 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
23 apr 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG3 (Gemengd-E <11)
23 apr 18:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)
23 apr 19:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - VZC H4 (Heren)
23 apr 20:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond))
23 apr 21:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond))
21 mei 17:30 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond))
21 mei 18:35 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
21 mei 19:40 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 1
27 nov 17:30 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 3 - 10
27 nov 16:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 4
27 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 4 - 10
20 nov 19:20 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 11
20 nov 18:15 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Center H4 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 10
20 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 3 - 7
20 nov 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 17
20 nov 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11) 13 - 7
13 nov 20:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 13 - 2
13 nov 19:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
13 nov 18:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
13 nov 18:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 16
6 nov 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 12 - 8
6 nov 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 5
6 nov 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 6
6 nov 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 6 - 5
6 nov 16:45 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 2
6 nov 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 9
30 okt 18:15 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 5 - 15
30 okt 17:30 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 11
30 okt 16:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 7
9 okt 18:15 BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ2 (Jongens-B <17) 8 - 4
9 okt 17:30 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15) 19 - 2
9 okt 16:45 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 5
9 okt 16:00 BZC Brandenburg EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG4 (Gemengd-E <11) 0 - 13
2 okt 20:25 BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 16 - 10
2 okt 19:20 BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 11
2 okt 18:15 H.B.W. (SG) Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 17 - 6
2 okt 17:30 BZC Brandenburg H3 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 5 - 9
2 okt 16:45 BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG2 (Gemengd-D <13) 23 - 3
18 sep 17:30 H.B.W. (SG) Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames) 2 - 20
18 sep 16:45 BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15) - De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
18 sep 16:00 BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 20