HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Hofbad - 's-gravenhage

Naam Hofbad
Telefoon
Straat Ypenburgse Boslaan 30
Postcode 2496 ZA
Plaats 's-gravenhage
DatumTijdWedstrijd
23 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
23 nov 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
23 nov 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
30 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
30 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H1 (Heren)
30 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
30 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - VZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3)
30 nov 20:25 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond))
8 dec 18:30 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
14 dec 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond))
11 jan 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
11 jan 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
11 jan 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 jan 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Livo Da1 (Dames (Bond))
11 jan 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren (Bond))
12 jan 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
25 jan 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
25 jan 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - Het Y Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
25 jan 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
26 jan 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
1 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
1 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2)
1 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond))
8 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
9 feb 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
15 feb 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
15 feb 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 feb 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
15 feb 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond))
29 feb 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZV Haerlem Da1 (Dames (Bond))
7 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
7 maa 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
7 maa 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
7 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond))
14 maa 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 maa 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - ZVVS Da1 (Dames (Bond))
28 maa 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
29 maa 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Kwart finale)
18 apr 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
18 apr 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - d'ELFT H2 (Heren)
18 apr 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
18 apr 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - BZ&PC H1 (Heren (Bond))
19 apr 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
25 apr 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - EZC Da1 (Dames (Bond))
16 mei 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
17 nov 20:20 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 5
17 nov 19:15 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 12
17 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 27
16 nov 20:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - VZV H1 (Heren (Bond)) 18 - 7
16 nov 19:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Katwijk H3 (Heren) 17 - 3
16 nov 19:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames) 6 - 11
16 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 8
9 nov 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) 19 - 6
3 nov 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 14
2 nov 19:20 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 11 - 8
2 nov 18:25 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 6
2 nov 17:20 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 7
2 nov 16:15 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 8 - 7
2 nov 15:20 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H3 (Heren) 11 - 9
2 nov 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames) 7 - 3
26 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - BZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 7 - 14
19 okt 19:10 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 2) 12 - 8
19 okt 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - Livo H1 (Heren (Bond)) 20 - 7
19 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 9
13 okt 18:15 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - AZC H1 (Heren (Bond)) 12 - 19
6 okt 18:00 Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 7
5 okt 19:50 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
5 okt 18:55 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren) 11 - 5
5 okt 18:05 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - BZ&PC Da2 (Dames) 8 - 7
5 okt 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 8
28 sep 19:00 Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) 17 - 14
28 sep 17:55 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) - VZV Da1 (Dames (Bond)) 10 - 9
28 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
21 sep 14:30 Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 9 - 21
14 sep 18:45 Waterpolo Den Haag (SG) H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 3) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 13 - 18
14 sep 17:50 Waterpolo Den Haag (SG) H4 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren) 15 - 8
14 sep 17:00 Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da1 (Dames) 11 - 5