HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie LACO Sportcentrum Lingewaard - Bemmel

Naam LACO Sportcentrum Lingewaard
Telefoon 0481-461687
Straat Van Nispenlaan 2
Postcode 6681 CZ
Plaats Bemmel
DatumTijdWedstrijdUitslag
15 feb 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
8 feb 15:45 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
8 feb 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 5 - 4
8 feb 14:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - TZC-Vahalis BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 10
1 feb 15:30 Thetis H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) 18 - 3
1 feb 14:45 Thetis Da2 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames) 8 - 1
1 feb 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Montferland EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 15
25 jan 20:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (Heren (Bond)) 8 - 15
25 jan 19:30 Thetis Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames) 12 - 11
25 jan 18:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - RZC BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 7
25 jan 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 18
18 jan 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond)) 13 - 19
18 jan 15:30 Thetis H2 (Heren) - Flevo H4 (Heren) 9 - 13
18 jan 14:45 Thetis Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames) 17 - 5
18 jan 14:00 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 1 - 22
11 jan 17:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DBD H1 (Heren (Bond)) 15 - 14
11 jan 16:30 Thetis H2 (Heren) - PFC Rheden H2 (Heren) 7 - 5
11 jan 15:30 Thetis Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) 14 - 13
11 jan 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 16
11 jan 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 12
14 dec 15:30 Thetis H2 (Heren) - RZC H1 (Heren) 15 - 11
14 dec 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 10
14 dec 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 6
7 dec 14:45 Thetis Da2 (Dames) - PFC Rheden Da2 (Dames) 4 - 8
7 dec 14:00 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - Aqua-Novio'94 BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 11
30 nov 21:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond)) 10 - 6
30 nov 20:15 Thetis Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames) 9 - 3
30 nov 19:30 Thetis H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H5 (Heren) 2 - 28
30 nov 18:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17) 9 - 5
30 nov 18:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 5
23 nov 16:15 Thetis Da2 (Dames) - DOS Da2 (Dames) 11 - 6
23 nov 15:30 Thetis H2 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 7 - 6
23 nov 14:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 6
23 nov 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Natare DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 6
16 nov 14:45 Thetis Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 9 - 5
16 nov 14:00 Thetis H2 (Heren) - EZPC H3 (Heren) 16 - 12
9 nov 15:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond)) 9 - 10
9 nov 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 13 - 7
9 nov 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
2 nov 15:30 Thetis Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 9 - 6
2 nov 14:45 Thetis H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren) 3 - 15
2 nov 14:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 30
26 okt 19:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond)) 16 - 13
26 okt 18:45 Thetis BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 4
26 okt 18:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 10
12 okt 16:30 Thetis H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond)) 11 - 18
12 okt 15:30 Thetis Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 16 - 7
12 okt 14:45 Thetis H2 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 12 - 16
12 okt 14:00 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) 16 - 2
5 okt 14:45 Thetis H3 (Heren) - De Rijn H3 (Heren) 3 - 17
28 sep 18:45 Thetis Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames) 13 - 4
28 sep 18:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) 3 - 10
21 sep 14:45 Thetis CG1 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
21 sep 14:00 Thetis EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 10
14 sep 16:15 Thetis H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond)) 9 - 16
14 sep 15:30 Thetis Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames) 9 - 6
14 sep 14:45 Thetis H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren) 4 - 21
14 sep 14:00 Thetis DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 3