HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vrolijkheid - Zwolle

Naam De Vrolijkheid
Telefoon
Straat Ossenkamp 7
Postcode 8024 AG
Plaats Zwolle
DatumTijdWedstrijd
16 nov 17:20 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
16 nov 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond))
16 nov 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren)
16 nov 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
16 nov 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
16 nov 20:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H3 (Heren Reserve)
17 nov 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
23 nov 17:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
23 nov 18:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da2 (Dames)
23 nov 19:00 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
30 nov 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
30 nov 17:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H2 (Heren Reserve)
30 nov 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 18:10 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
30 nov 19:15 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond))
30 nov 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZVV H2 (Heren)
30 nov 20:10 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Mors H1 (Heren (Bond))
1 dec 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
7 dec 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
7 dec 19:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
7 dec 20:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
8 dec 15:30 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
14 dec 17:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 18:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)
14 dec 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
14 dec 20:20 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
14 dec 21:05 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
11 jan 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
11 jan 17:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13)
11 jan 18:15 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - De Rijn H2 (Heren Reserve)
11 jan 18:30 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
11 jan 19:15 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
11 jan 19:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)
11 jan 20:10 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - HZC de Robben H1 (Heren (Bond))
12 jan 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
18 jan 17:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Polar Bears H5 (Heren)
18 jan 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
25 jan 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond))
26 jan 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
1 feb 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
1 feb 18:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
1 feb 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Losser Da1 (Dames (Bond))
1 feb 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren (Bond))
8 feb 18:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
8 feb 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 18:40 SWOL 1894 Da3 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
8 feb 19:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
8 feb 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - WS Twente Da1 (Dames (Bond))
8 feb 20:30 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - VZ&PC H2 (Heren Reserve)
9 feb 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 18:45 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H3 (Heren)
15 feb 19:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren (Bond))
22 feb 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
29 feb 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
29 feb 18:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
29 feb 18:10 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H1 (Heren)
29 feb 18:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
29 feb 18:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
29 feb 19:40 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren (Bond))
1 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 17:55 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
7 maa 18:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
7 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
7 maa 20:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WS Twente H4 (Heren Reserve)
7 maa 21:20 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
14 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG2 (Gemengd-C <15)
14 maa 18:55 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
14 maa 19:40 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
14 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
15 maa 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
21 maa 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 17:55 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
21 maa 18:00 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
21 maa 18:40 SWOL 1894 H5 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren)
21 maa 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond))
21 maa 20:15 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - DraGor (SG) H1 (Heren (Bond))
21 maa 21:20 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - DWK H2 (Heren Reserve)
28 maa 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
28 maa 18:10 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 18:55 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
28 maa 19:40 SWOL 1894 H4 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
28 maa 20:25 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
4 apr 18:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13)
4 apr 19:10 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZVV H2 (Heren)
4 apr 19:55 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren)
4 apr 20:40 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
11 apr 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond))
11 apr 20:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - WS Twente H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
18 apr 17:25 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
18 apr 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - DWK Da2 (Dames)
18 apr 18:30 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 18:45 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - WWV Winterswijk H2 (Heren Reserve)
18 apr 19:35 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
18 apr 20:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - Orca H1 (Heren (Bond))
19 apr 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 19:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren) 19 - 7
9 nov 18:50 SWOL 1894 H6 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 5 - 10
9 nov 18:05 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 11
9 nov 17:30 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - NDD H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
9 nov 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 17
2 nov 20:25 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren Reserve) 15 - 7
2 nov 19:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Mors Da1 (Dames) 12 - 5
2 nov 19:20 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond)) 13 - 15
2 nov 18:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 12 - 3
2 nov 18:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZVV H2 (Heren) 9 - 8
2 nov 18:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 12
2 nov 17:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 10
26 okt 20:10 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 13 - 8
26 okt 20:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 7 - 12
26 okt 19:25 SWOL 1894 H4 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren) 11 - 8
26 okt 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren) 19 - 11
26 okt 18:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 23 - 2
26 okt 18:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) 18 - 5
26 okt 17:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 13
26 okt 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 14
19 okt 20:05 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - De Dolfijn H1 (Heren (Bond)) 7 - 7
19 okt 19:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - BZC Brandenburg H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) 20 - 7
13 okt 16:00 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - JAWS Amsterdam H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 8 - 9
12 okt 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 10 - 6
12 okt 18:00 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - Schuurman BZC H4 (Heren Reserve) 14 - 10
6 okt 16:00 SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - De Ham BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 10
5 okt 20:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 13 - 9
5 okt 19:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames) 6 - 2
5 okt 19:30 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 6 - 51
5 okt 19:00 SWOL 1894 H5 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 12 - 9
5 okt 18:25 SWOL 1894 H1 (ManMeer Cup Heren ronde 2) - VZ&PC H1 (Heren (Bond)) 14 - 5
5 okt 18:15 SWOL 1894 H7 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 11 - 5
5 okt 17:30 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Flevo CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 3
5 okt 17:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond)) 6 - 8
5 okt 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Woelwaters EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 2
28 sep 20:10 SWOL 1894 H3 (Heren Reserve) - EZC H2 (Heren Reserve) 16 - 12
28 sep 19:15 SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond)) 14 - 17
28 sep 18:00 SWOL 1894 H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 12
28 sep 18:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 6 - 5
28 sep 17:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 9
28 sep 17:15 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 9 - 7
20 sep 21:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond)) 11 - 17
14 sep 19:30 SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 15 - 11
14 sep 18:45 SWOL 1894 H5 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren) 17 - 3
14 sep 18:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZPC Hatto Heim H1 (Heren) 4 - 2
14 sep 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 3