HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vrolijkheid - Zwolle

Naam De Vrolijkheid
Telefoon
Straat Ossenkamp 7
Postcode 8024 AG
Plaats Zwolle
DatumTijdWedstrijd
15 dec 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Nunspeet DG2 (Gemengd-D <13)
15 dec 17:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)
15 dec 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
15 dec 19:15 SWOL 1894 Da2 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
15 dec 20:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
15 dec 20:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren)
12 jan 17:30 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
12 jan 18:15 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
12 jan 19:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)
12 jan 19:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren)
12 jan 20:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren)
19 jan 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11)
19 jan 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
19 jan 18:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
19 jan 18:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - Octopus H2 (Heren)
19 jan 19:30 SWOL 1894 H3 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
19 jan 20:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
26 jan 09:00 [Concept]SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - Het Y Da1 (Dames)
26 jan 16:45 SWOL 1894 Da4 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
26 jan 17:30 SWOL 1894 Da2 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
26 jan 18:30 SWOL 1894 H3 (Heren) - DWV H2 (Heren)
26 jan 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)
2 feb 16:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
2 feb 16:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - ZVV Da1 (Dames)
2 feb 17:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren)
9 feb 16:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
9 feb 16:45 SWOL 1894 Da2 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
9 feb 17:15 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - ZEW CG1 (Gemengd-C <15)
9 feb 18:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
9 feb 18:45 SWOL 1894 H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (Heren)
9 feb 20:00 SWOL 1894 H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
16 feb 16:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
16 feb 16:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - ZEW H2 (Heren)
16 feb 17:30 SWOL 1894 H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
16 feb 21:00 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - ZV Haerlem Da1 (Dames)
23 feb 16:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
23 feb 16:45 SWOL 1894 Da2 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
23 feb 17:45 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
23 feb 18:30 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames)
9 maa 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
9 maa 18:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
9 maa 18:30 SWOL 1894 H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren)
9 maa 19:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
9 maa 19:45 SWOL 1894 H3 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
9 maa 20:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
9 maa 20:30 SWOL 1894 H2 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
16 maa 17:30 SWOL 1894 Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)
16 maa 18:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren)
16 maa 19:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
16 maa 20:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - Flevo H4 (Heren)
16 maa 20:45 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames 2e deel)
23 maa 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
23 maa 17:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
23 maa 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Deltasteur CG1 (Gemengd-C <15)
23 maa 18:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H3 (Heren)
23 maa 18:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
23 maa 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H1 (Heren)
23 maa 19:30 SWOL 1894 H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
23 maa 20:30 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - PSV PSV Waterpolo Da1 (ManMeer Cup Dames)
30 maa 17:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 17:45 SWOL 1894 Da2 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
30 maa 18:45 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
30 maa 19:30 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren)
6 apr 17:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
6 apr 17:45 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13)
6 apr 18:30 SWOL 1894 Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)
6 apr 19:15 SWOL 1894 H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)
6 apr 20:00 SWOL 1894 H3 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
6 apr 20:30 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - Livo Da1 (Dames 2e deel)
13 apr 16:00 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hatto Heim BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 16:45 SWOL 1894 Da2 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
13 apr 17:45 SWOL 1894 H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren)
13 apr 18:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames)
13 apr 18:45 SWOL 1894 H1 (Heren) - VZ&PC H1 (Heren)
13 apr 18:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
13 apr 21:00 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - De Ham Da1 (Dames 2e deel)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 17:45 SWOL 1894 H7 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren) 13 - 8
8 dec 17:00 SWOL 1894 H3 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 13 - 4
1 dec 20:00 SWOL 1894 H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren) 15 - 8
1 dec 19:00 SWOL 1894 H2 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren) 6 - 8
1 dec 18:15 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 2
1 dec 18:00 SWOL 1894 H4 (Heren) - Aquapoldro H4 (Heren) 10 - 5
24 nov 20:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - NDD H1 (Heren) 15 - 3
24 nov 19:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren) 29 - 5
24 nov 18:15 SWOL 1894 Da2 (Dames) - NDD Da2 (Dames) 10 - 5
24 nov 17:30 SWOL 1894 Da4 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames) 7 - 3
24 nov 16:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Het Ravijn CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 3
17 nov 21:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 5 - 4
17 nov 20:45 SWOL 1894 H3 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 7 - 5
17 nov 20:00 SWOL 1894 H7 (Heren) - ZEW H3 (Heren) 5 - 1
17 nov 19:15 SWOL 1894 H5 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren) 12 - 4
17 nov 18:30 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 17 - 7
17 nov 17:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
17 nov 17:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 14
10 nov 20:30 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - PSV PSV Waterpolo Da1 (ManMeer Cup Dames) 15 - 13
10 nov 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - Livo H1 (Heren) 9 - 11
10 nov 19:00 SWOL 1894 H6 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren) 7 - 8
10 nov 18:15 SWOL 1894 Da2 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 3
10 nov 18:15 SWOL 1894 Da3 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames) 15 - 3
10 nov 17:30 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - De Woelwaters DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
10 nov 17:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - Livo H2 (Heren) 17 - 3
3 nov 21:15 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (Dames 2e deel) 6 - 6
3 nov 20:15 SWOL 1894 H3 (Heren) - Flevo H2 (Heren) 7 - 6
3 nov 19:30 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 3 - 6
3 nov 18:00 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG2 (Gemengd-C <15) 13 - 3
3 nov 17:15 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 10
27 okt 19:45 SWOL 1894 H1 (Heren) - De Mors H1 (Heren) 12 - 9
27 okt 18:30 SWOL 1894 H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren) 12 - 4
27 okt 17:30 SWOL 1894 Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 15 - 14
27 okt 16:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Berkelduikers BG1 (Gemengd-B <17) 27 - 0
13 okt 18:15 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - BZ&PC Da1 (Dames) 8 - 11
13 okt 17:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 4 - 14
13 okt 16:45 SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) - De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) 9 - 1
13 okt 16:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 8
6 okt 20:30 SWOL 1894 Da1 (Dames 2e deel) - MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) 10 - 8
6 okt 19:30 SWOL 1894 H6 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 7 - 6
6 okt 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - Orca H1 (Heren) 11 - 6
6 okt 18:45 SWOL 1894 H4 (Heren) - ZIGNEA H2 (Heren) 6 - 4
6 okt 18:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren) 11 - 8
6 okt 18:00 SWOL 1894 Da4 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 9 - 4
6 okt 17:15 SWOL 1894 H3 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 10 - 8
29 sep 19:00 SWOL 1894 Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 10 - 7
29 sep 18:15 SWOL 1894 H6 (Heren) - De Woelwaters H3 (Heren) 8 - 18
29 sep 17:30 SWOL 1894 Da4 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames) 6 - 4
29 sep 16:45 SWOL 1894 H3 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren) 9 - 1
29 sep 16:00 SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) - 29 - 1
22 sep 19:15 SWOL 1894 H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren) 12 - 6
22 sep 18:30 SWOL 1894 H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren) 9 - 6
22 sep 17:45 SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 2
22 sep 17:00 SWOL 1894 Da3 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 12 - 2
15 sep 18:15 SWOL 1894 H2 (Heren) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2) 5 - 8
15 sep 17:30 SWOL 1894 H5 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 7 - 4
15 sep 16:45 SWOL 1894 Da3 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames) 31 - 0
15 sep 16:00 SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11) 0 - 9