HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Groenhovenbad - Gouda

Naam Groenhovenbad
Telefoon
Straat Tobbepad 2
Postcode 2803 WH
Plaats Gouda
DatumTijdWedstrijd
16 nov 13:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS EG1 (Gemengd-E <11)
16 nov 14:10 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames)
16 nov 15:15 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Polar Bears Da2 (Dames Reserve (Bond))
16 nov 16:45 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
16 nov 18:10 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da1 (Dames (Bond))
16 nov 19:35 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H1 (Heren (Bond))
16 nov 20:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC De Gouwe Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
17 nov 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
17 nov 16:35 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe DG1 (Gemengd-D <13)
17 nov 17:20 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
23 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
23 nov 16:20 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
23 nov 17:25 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
23 nov 18:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H4 (Heren)
23 nov 19:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
24 nov 15:15 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
24 nov 15:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZV De Zaan H1 (Heren (Bond))
24 nov 17:00 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H2 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG2 (Gemengd-D <13)
30 nov 16:25 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H3 (Heren Reserve (Bond))
30 nov 17:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
30 nov 19:05 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren (Bond))
1 dec 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 dec 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 dec 16:20 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
7 dec 17:15 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
7 dec 18:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - De Plas H4 (Heren)
8 dec 15:15 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
8 dec 15:55 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG1 (Gemengd-E <11)
8 dec 16:40 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
8 dec 17:30 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da4 (Dames (Bond))
14 dec 12:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11)
14 dec 13:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 dec 14:15 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
14 dec 15:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren)
14 dec 16:05 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - Het Ravijn Da2 (Dames Reserve (Bond))
14 dec 17:35 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
14 dec 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da1 (Dames (Bond))
14 dec 20:20 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - UZSC H1 (Heren (Bond))
14 dec 21:25 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
15 dec 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 dec 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Het Y Da2 (Dames (Bond))
15 dec 18:40 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 13:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Residentie DG*3 (Gemengd-D <13)
11 jan 14:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam Rotterdam DG*1 (Gemengd-D <13)
11 jan 15:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 jan 16:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19)
11 jan 17:10 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 18:10 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
11 jan 19:00 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da3 (Dames Reserve (Bond))
11 jan 20:45 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond))
18 jan 15:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - Z&PC De Gouwe de Gouwe DG*2 (Gemengd-D <13)
18 jan 16:00 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 jan 17:05 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Vliet (SG) Da1 (Dames)
18 jan 17:50 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
25 jan 15:15 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZPC Numansdorp Da1 (Dames)
25 jan 16:50 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
25 jan 17:40 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Sassenheim Da1 (Dames (Bond))
25 jan 18:55 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da3 (Dames Reserve (Bond))
25 jan 20:25 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - De Ham Da1 (Dames (Bond))
26 jan 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
26 jan 16:55 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - OZV OZV DG*1 (Gemengd-D <13)
26 jan 17:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H5 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 15:55 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
1 feb 17:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 feb 18:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG1 (Gemengd-D <13)
1 feb 18:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - AZC H7 (Heren)
1 feb 19:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H3 (Heren Reserve (Bond))
1 feb 20:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond))
2 feb 15:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
2 feb 16:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
8 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
8 feb 16:20 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - De Plas de Plas DG*1 (Gemengd-D <13)
8 feb 17:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZV Haerlem Da2 (Dames (Bond))
8 feb 18:00 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVL-1886 Tetteroo Da6 (Dames)
8 feb 18:45 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
9 feb 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
15 feb 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 16:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
15 feb 16:50 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - DES H1 (Heren)
15 feb 17:35 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZVL-1886 Tetteroo AJ1 (Jongens-A <19)
15 feb 18:30 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZV De Zaan H3 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 19:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
15 feb 20:40 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren Reserve (Bond))
22 feb 17:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames Reserve (Bond))
22 feb 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames (Bond))
29 feb 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
29 feb 16:40 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 3)
29 feb 17:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Wiekslag Da1 (Dames (Bond))
29 feb 19:20 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Het Ravijn H1 (Heren (Bond))
1 maa 16:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears/VZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
7 maa 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 16:00 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 17:05 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
7 maa 18:10 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3)
7 maa 19:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo Da1 (Dames (Bond))
7 maa 20:45 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
8 maa 15:15 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
8 maa 16:10 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
8 maa 16:55 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - WSG NieMo (SG) H3 (Heren)
14 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
14 maa 16:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Tetteroo DG3 (Gemengd-D <13)
14 maa 17:00 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
21 maa 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 16:20 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H3 (Heren Reserve (Bond))
21 maa 17:35 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
21 maa 18:55 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond))
21 maa 20:00 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Katwijk H2 (Heren Reserve (Bond))
28 maa 17:30 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG1 (Gemengd-E <11)
28 maa 18:30 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
29 maa 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
4 apr 14:00 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 15:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - ZVL-1886 Tetteroo EG2 (Gemengd-E <11)
4 apr 16:05 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
4 apr 17:30 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPB H&L Productions H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
4 apr 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPB H&L Productions H1 (Heren (Bond))
4 apr 20:20 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZPS Da1 (Dames)
4 apr 21:05 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
5 apr 16:05 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren)
5 apr 16:55 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Z&PC Rotterdam Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
11 apr 16:50 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1)
11 apr 18:30 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - De Ham H1 (Heren (Bond))
18 apr 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond))
18 apr 16:15 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:00 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG1 (Gemengd-D <13)
18 apr 17:50 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond))
18 apr 18:50 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - BZ&PC H3 (Heren Reserve (Bond))
25 apr 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
26 apr 17:00 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17 (Bond))
16 mei 16:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
10 nov 17:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
9 nov 20:05 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - AZC AJ1 (Jongens-A <19) 4 - 16
9 nov 19:05 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - WZC (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 10
9 nov 18:05 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 3) 5 - 21
9 nov 17:20 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 9
9 nov 16:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 11 - 14
9 nov 15:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 6
3 nov 18:25 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 28 - 9
3 nov 17:30 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11) 10 - 6
2 nov 20:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - AZC H1 (Heren (Bond)) 15 - 6
2 nov 18:40 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames (Bond)) 17 - 9
2 nov 17:20 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 10
2 nov 15:50 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames Reserve (Bond)) 21 - 12
2 nov 14:40 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H2 (Heren) 3 - 7
2 nov 13:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - De Kempvis Da2 (Dames) 3 - 6
2 nov 13:00 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 6 - 14
27 okt 16:35 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 9
27 okt 15:30 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Reigers (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 3
26 okt 20:30 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da1 (Dames (Bond)) 42 - 5
26 okt 18:55 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Polar Bears H1 (Heren (Bond)) 11 - 7
26 okt 17:25 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 10
26 okt 16:10 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H2 (Heren Reserve (Bond)) 15 - 8
26 okt 14:45 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond)) 2 - 12
26 okt 13:40 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 25
19 okt 18:10 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - SVH H1 (Heren (Bond)) 13 - 9
19 okt 16:40 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - SVH H2 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 7
19 okt 15:40 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - WSG NieMo (SG) H5 (Heren) 9 - 7
13 okt 18:45 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) 12 - 10
12 okt 18:35 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - Katwijk Da1 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 5 - 14
12 okt 17:50 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - WSG NieMo (SG) Da2 (Dames) 9 - 8
12 okt 17:05 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren) 8 - 6
12 okt 16:20 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*2 (Gemengd-D <13) 8 - 9
12 okt 15:15 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 12
6 okt 18:30 WIDEX GZC DONK H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 13
6 okt 17:35 WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19) 14 - 7
6 okt 16:50 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 4
6 okt 15:30 WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 4
5 okt 20:35 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - UZSC Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
5 okt 19:00 WIDEX GZC DONK H1 (Heren (Bond)) - Schuurman BZC H1 (Heren (Bond)) 13 - 5
5 okt 17:35 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H3 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 10
5 okt 16:15 WIDEX GZC DONK H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 25 - 2
5 okt 15:00 WIDEX GZC DONK EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
5 okt 14:15 WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 3
29 sep 17:15 WIDEX GZC DONK H7 (Heren) - AZL H2 (Heren) 5 - 3
29 sep 16:30 WIDEX GZC DONK Da4 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames) 2 - 5
28 sep 21:00 WIDEX GZC DONK H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren) 12 - 7
28 sep 20:15 WIDEX GZC DONK H5 (Heren Reserve (Bond)) - Wiekslag H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
28 sep 19:00 WIDEX GZC DONK Da1 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da1 (Dames (Bond)) 12 - 5
28 sep 17:30 WIDEX GZC DONK Da2 (Dames Reserve (Bond)) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1) 4 - 13
28 sep 16:15 WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 2 - 14
28 sep 15:15 WIDEX GZC DONK Da3 (Dames (Bond)) - ZV De Zaan Da3 (Dames (Bond)) 2 - 12
21 sep 16:55 WIDEX GZC DONK H3 (Heren Reserve (Bond)) - ZVVS H2 (ManMeer Cup Heren2 Ronde 1) 13 - 6
21 sep 15:30 WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 16 - 14
14 sep 16:00 WIDEX GZC DONK GZC DONK DG*2 (Gemengd-D <13) - BZ&PC BZ&PC DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 11
14 sep 15:15 WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13) 27 - 2