HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad Beverwijk - Beverwijk

Naam Sportfondsenbad Beverwijk
Telefoon 0251 - 234363
Straat Kuikensweg 84
Postcode 1945 EP
Plaats Beverwijk
DatumTijdWedstrijd
11 dec 17:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DAW EG1 (Gemengd-E <11)
11 dec 18:10 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 18:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15)
11 dec 19:35 KZC H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
11 dec 20:20 KZC Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames)
18 dec 18:00 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
18 dec 18:45 KZC H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
18 dec 19:30 KZC Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
15 jan 16:00 KZC Da2 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames)
15 jan 16:45 KZC H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
15 jan 17:30 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-B <17)
15 jan 18:15 KZC H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
15 jan 19:00 KZC H2 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
15 jan 19:45 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17)
15 jan 20:30 KZC H1 (Heren) - De Aalscholver H1 (Heren)
22 jan 16:45 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG2 (Gemengd-E <11)
22 jan 17:25 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC Woerden ZPC Woerden BCM1 (Meisjes-B <17)
22 jan 18:10 KZC Da2 (Dames) - WZ&PC Purmerend Da1 (Dames)
22 jan 18:55 KZC Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
22 jan 19:55 KZC H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
22 jan 20:55 KZC H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
29 jan 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
29 jan 17:10 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
29 jan 17:55 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
29 jan 18:40 KZC H2 (Heren) - VZV H3 (Heren)
29 jan 19:25 KZC H5 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
29 jan 20:10 KZC H3 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
5 feb 17:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11)
5 feb 17:40 KZC Da2 (Dames) - AquaWaarD Da1 (Dames)
5 feb 18:25 KZC H5 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
5 feb 19:10 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - ZV Haerlem ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-B <17)
5 feb 19:55 KZC H2 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
5 feb 20:40 KZC H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
12 feb 16:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - VZV EG1 (Gemengd-E <11)
12 feb 17:10 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPCH DG1 (Gemengd-D <13)
12 feb 17:50 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
12 feb 18:35 KZC H4 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
12 feb 19:20 KZC Da1 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
12 maa 16:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) Domstad (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
12 maa 17:15 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17)
12 maa 18:00 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)
12 maa 18:45 KZC H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
12 maa 19:30 KZC H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
12 maa 20:15 KZC Da1 (Dames) - DAW Da1 (Dames)
19 maa 18:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11)
19 maa 18:40 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
19 maa 19:25 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H5 (Heren)
19 maa 20:10 KZC H5 (Heren) - DWT H4 (Heren)
26 maa 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
26 maa 17:10 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)
26 maa 17:55 KZC H5 (Heren) - DAW H4 (Heren)
26 maa 18:40 KZC H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
26 maa 19:25 KZC H2 (Heren) - West-Friesland (SG) H2 (Heren)
26 maa 20:10 KZC H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
2 apr 16:30 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ2 (Jongens-C <15)
2 apr 17:15 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
2 apr 18:00 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
2 apr 18:45 KZC Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
2 apr 19:45 KZC Da2 (Dames) - VZV Da3 (Dames)
2 apr 20:30 KZC H4 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
9 apr 16:00 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
9 apr 16:45 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-B <17)
9 apr 17:30 KZC Da2 (Dames) - MSV-Zeemacht Da1 (Dames)
9 apr 18:15 KZC H5 (Heren) - VZV H4 (Heren)
9 apr 19:00 KZC H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren)
9 apr 19:45 KZC H2 (Heren) - MSV-Zeemacht H1 (Heren)
9 apr 20:30 KZC H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
23 apr 17:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
23 apr 17:40 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
23 apr 18:20 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben CJ1 (Jongens-C <15)
23 apr 19:05 KZC H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
23 apr 19:50 KZC Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 21:05 KZC H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren) 7 - 6
27 nov 20:20 KZC H2 (Heren) - De Waterwolf H1 (Heren) 6 - 9
27 nov 19:35 KZC H5 (Heren) - De Reuring H3 (Heren) 9 - 5
27 nov 18:50 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17) 18 - 5
27 nov 18:10 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
27 nov 17:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - AquaWaarD EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 14
20 nov 20:30 KZC Da1 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 14 - 7
20 nov 19:45 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 0
20 nov 19:00 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 0 - 16
20 nov 18:15 KZC H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren) 7 - 5
20 nov 17:30 KZC Da2 (Dames) - DAW Da2 (Dames) 9 - 6
20 nov 16:45 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 7
20 nov 16:00 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - De Reuring CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 6
13 nov 20:10 KZC H1 (Heren) - Aquarijn H1 (Heren) 8 - 10
13 nov 19:25 KZC H2 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 7 - 7
13 nov 18:40 KZC H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 4 - 12
13 nov 17:55 KZC H5 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren) 5 - 2
13 nov 17:10 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 12
13 nov 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 13
6 nov 20:55 KZC H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren) 9 - 8
6 nov 20:10 KZC Da2 (Dames) - De Ham Da6 (Dames) 11 - 3
6 nov 19:10 KZC H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren) 7 - 6
6 nov 18:10 KZC Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 12 - 2
6 nov 17:25 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 6
6 nov 16:40 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - De Dolfijn De Dolfijn/Het Y BCM1 (Meisjes-B <17) 11 - 2
6 nov 16:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 7 - 9
30 okt 20:10 KZC H3 (Heren) - MSV-Zeemacht H2 (Heren) 2 - 4
30 okt 19:25 KZC H5 (Heren) - De Ham H7 (Heren) 5 - 8
30 okt 18:40 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 22
30 okt 18:00 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 8
9 okt 20:25 KZC H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren) 10 - 8
9 okt 19:40 KZC H2 (Heren) - WZ&PC Purmerend H1 (Heren) 6 - 3
9 okt 18:55 KZC H5 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren) 1 - 15
9 okt 18:10 KZC Da2 (Dames) - ZV Haerlem Da3 (Dames) 11 - 1
9 okt 17:25 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17) 14 - 9
9 okt 16:40 KZC KZC BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17) 6 - 8
9 okt 16:00 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 0
2 okt 20:10 KZC Da1 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 9 - 5
2 okt 19:25 KZC H3 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 6 - 7
2 okt 18:40 KZC H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren) 10 - 2
2 okt 17:55 KZC CJ1 (Jongens-C <15) - Domstad (SG) CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 22
2 okt 17:10 KZC KZC/Aquafit CG1* (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 0
2 okt 16:30 KZC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 18
25 sep 18:45 KZC Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) 4 - 11
25 sep 18:00 KZC H3 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren) 5 - 11
18 sep 20:25 KZC H3 (Heren) - DAW H3 (Heren) 1 - 8
18 sep 19:40 KZC H5 (Heren) - De Snippen H3 (Heren) 13 - 3
18 sep 18:55 KZC H2 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren) 7 - 5
18 sep 18:10 KZC BJ1 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 4
18 sep 17:30 KZC EG1 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 3