HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie HIS/ Willem Alexander Bad - Groningen

Naam HIS/ Willem Alexander Bad
Telefoon 050-595555
Straat Zernikeplein 17
Postcode 9747 AS
Plaats Groningen
DatumTijdWedstrijd
15 dec 14:00 De Walvisch Da1 (Dames) - EZC Da2 (Dames)
15 dec 15:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren)
15 dec 16:00 TriVia H2 (Heren) - TriVia H4 (Heren)
15 dec 17:30 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15)
19 jan 14:45 De Walvisch H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)
19 jan 16:30 De Walvisch H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren)
2 feb 09:05 De Walvisch H4 (Heren) - GZVW H3 (Heren)
2 feb 14:00 De Walvisch Da1 (Dames) - DWK Da1 (ManMeer Cup Dames)
2 feb 15:00 De Walvisch H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)
2 feb 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
2 feb 16:45 De Walvisch H3 (Heren) - De Plons H1 (Heren)
2 feb 17:30 De Walvisch Da2 (Dames) - Bolsward Da1 (Dames)
16 feb 09:05 De Walvisch H4 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H3 (Heren)
16 feb 14:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)
16 feb 14:45 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames)
16 feb 15:30 De Walvisch H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren)
16 feb 16:45 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)
23 feb 14:00 De Walvisch H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren)
23 feb 14:00 De Walvisch Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)
23 feb 15:00 De Walvisch Da1 (Dames) - TriVia Da1 (Dames)
16 maa 09:05 De Walvisch H4 (Heren) - Moby Dick H2 (Heren)
23 maa 14:00 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) AJ team (Heren)
23 maa 14:45 De Walvisch H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)
23 maa 15:30 De Walvisch H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) H1 (Heren)
23 maa 16:30 De Walvisch Da1 (Dames) - Neptunia'24 Da1 (Dames)
6 apr 14:00 De Walvisch H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren)
6 apr 15:00 De Walvisch Da1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
13 apr 09:05 De Walvisch H4 (Heren) - WSG ESTA (SG) H7 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 dec 16:45 De Walvisch H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren) 4 - 3
8 dec 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren) 6 - 4
8 dec 15:00 De Walvisch Da1 (Dames) - EZC Da1 (Dames) 8 - 17
8 dec 14:00 De Walvisch H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 5 - 5
24 nov 20:30 De Walvisch H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 5 - 8
24 nov 19:45 De Walvisch H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 8 - 12
24 nov 18:45 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren) 6 - 5
24 nov 17:45 De Walvisch Da1 (Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames) 3 - 9
17 nov 14:00 De Walvisch Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames) 12 - 2
10 nov 15:00 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H3 (Heren) 16 - 3
10 nov 14:00 De Walvisch Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 3 - 10
3 nov 19:45 De Walvisch H4 (Heren) - Aqua'68 H2 (Heren) 1 - 29
3 nov 18:45 De Walvisch H1 (Heren) - ZPC De Hof H1 (Heren) 8 - 9
3 nov 17:45 De Walvisch Da1 (Dames) - Losser Da1 (Dames) 3 - 12
3 nov 17:00 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) D3 (Dames) 3 - 2
3 nov 16:15 De Walvisch H3 (Heren) - Orca H3 (Heren) 6 - 12
3 nov 15:30 De Walvisch H2 (Heren) - Azuro H1 (Heren) 7 - 8
3 nov 14:15 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC De Hof ZPC De Hof CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 2e deel) 6 - 12
20 okt 14:00 De Walvisch H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren) 5 - 26
13 okt 17:30 De Walvisch H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren) 6 - 9
13 okt 16:45 De Walvisch H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren) 2 - 14
13 okt 16:00 De Walvisch Da2 (Dames) - Bolsward Da1 (Dames) 4 - 9
13 okt 15:00 De Walvisch Da1 (Dames) - VZ&PC Da1 (ManMeer Cup Dames) 5 - 13
13 okt 14:00 De Walvisch H1 (Heren) - Nunspeet H1 (Heren) 9 - 12
29 sep 16:30 De Walvisch Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames) 2 - 20
29 sep 15:30 De Walvisch H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) 13 - 12
29 sep 14:45 De Walvisch H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 3 - 18
29 sep 14:00 De Walvisch H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 4 - 10
22 sep 14:00 TriVia Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 21