HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie HIS/ Willem Alexander Bad - Groningen

Naam HIS/ Willem Alexander Bad
Telefoon 050-595555
Straat Zernikeplein 17
Postcode 9747 AS
Plaats Groningen
DatumTijdWedstrijd
23 nov 15:00 De Walvisch Da2 (Dames) - De Inktvis Da1 (Dames)
23 nov 18:30 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - TriVia Da1 (Dames (Bond))
30 nov 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - GZVW H1 (Heren)
7 dec 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
14 dec 14:05 De Walvisch H3 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
14 dec 15:05 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG Westergo (SG) Da1 (Dames)
14 dec 16:00 De Walvisch H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H1 (Heren)
11 jan 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 jan 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren)
11 jan 16:25 De Walvisch Da2 (Dames) - Orca Da1 (Dames)
11 jan 17:20 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - OZ&PC Da2 (Dames (Bond))
11 jan 18:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
11 jan 19:25 De Walvisch H2 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
18 jan 14:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Schuurman BZC Da1 (Dames (Bond))
18 jan 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond))
1 feb 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
1 feb 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H4 (Heren)
1 feb 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - Moby Dick Da1 (Dames)
1 feb 17:15 De Walvisch H2 (Heren) - Orca H2 (Heren)
1 feb 18:05 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Het Ravijn Da3 (Dames (Bond))
1 feb 19:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))
15 feb 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
15 feb 15:15 De Walvisch H3 (Heren) - DraGor (SG) H3 (Heren)
15 feb 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da3 (Dames)
15 feb 17:10 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
15 feb 18:20 De Walvisch H2 (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
7 maa 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
7 maa 15:20 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Losser Da1 (Dames (Bond))
7 maa 16:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
14 maa 14:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - SWOL 1894 Da2 (ManMeer Cup Dames Ronde 1)
21 maa 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
21 maa 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
21 maa 16:20 De Walvisch Da2 (Dames) - Aqua'68 Aqua'68 D1 (Dames)
21 maa 17:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
21 maa 18:25 De Walvisch H2 (Heren) - WSG ESTA (SG) WSG ESTA (SG) H3 (Heren)
4 apr 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
11 apr 14:15 De Walvisch H3 (Heren) - GZVW H2 (Heren)
11 apr 15:15 De Walvisch H2 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
18 apr 14:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - VZ&PC Da1 (Dames (Bond))
18 apr 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
25 apr 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Het Ravijn Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond))
25 apr 15:10 De Walvisch H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H6 (Heren)
25 apr 16:10 De Walvisch H2 (Heren) - TriVia H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 17:15 De Walvisch H2 (Heren) - De Granaet H1 (Heren) 10 - 10
9 nov 16:15 De Walvisch Da2 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames) 1 - 17
9 nov 15:20 De Walvisch H3 (Heren) - Moby Dick H1 (Heren) 0 - 17
9 nov 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 4 - 27
2 nov 15:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 4 - 5
2 nov 14:00 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - WS Twente Da1 (Dames (Bond)) 4 - 7
19 okt 14:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 13 - 8
5 okt 19:15 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) 10 - 9
5 okt 18:15 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - EZC Da2 (Dames (Bond)) 10 - 11
5 okt 17:20 De Walvisch H2 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren) 11 - 11
5 okt 16:20 De Walvisch Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) 3 - 21
5 okt 15:20 De Walvisch H3 (Heren) - Wetterwille H2 (Heren) 9 - 2
5 okt 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 7 - 17
21 sep 16:25 De Walvisch H2 (Heren) - De Reest H2 (Heren) 5 - 8
21 sep 15:25 De Walvisch H3 (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren) 5 - 9
21 sep 14:15 De Walvisch Regio Noord CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 2 - 27
14 sep 20:00 De Walvisch H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond)) 8 - 9
14 sep 18:45 De Walvisch Da1 (Dames (Bond)) - Neptunia'24 Da1 (Dames (Bond)) 8 - 7