HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Drieburcht - Tilburg

Naam Drieburcht
Telefoon 013-751 67 00
Straat Wagnerplein 1
Postcode 5011 LP
Plaats Tilburg
DatumTijdWedstrijd
24 jan 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
24 jan 17:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
24 jan 18:00 TRB-RES Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
31 jan 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
31 jan 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
6 feb 18:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 19:15 TRB-RES Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
6 feb 20:00 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
28 feb 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
28 feb 18:45 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 18:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 19:30 TRB-RES Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
7 maa 20:15 TRB-RES H1 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
14 maa 16:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
14 maa 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
20 maa 19:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 20:15 TRB-RES H1 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
21 maa 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
21 maa 17:15 TRB-RES Da1 (Dames) - PSV Da3 (Dames)
27 maa 18:30 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
27 maa 19:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
11 apr 16:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
11 apr 17:15 TRB-RES Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
17 apr 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
24 apr 18:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
24 apr 19:15 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Krabben DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 20:00 TRB-RES Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
24 apr 20:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)