HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Drieburcht - Tilburg

Naam Drieburcht
Telefoon 013-751 67 00
Straat Wagnerplein 1
Postcode 5011 LP
Plaats Tilburg
DatumTijdWedstrijd
29 sep 17:15 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
29 sep 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
29 sep 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
6 okt 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
6 okt 18:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
6 okt 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames)
6 okt 20:15 TRB-RES Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
13 okt 17:15 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
13 okt 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
13 okt 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - Hieronymus H1 (Heren)
20 okt 17:15 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
20 okt 18:00 TRB-RES Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
27 okt 16:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
27 okt 17:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
27 okt 18:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
27 okt 19:00 TRB-RES Da2 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
27 okt 19:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
3 nov 17:15 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
3 nov 18:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
3 nov 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
3 nov 19:30 TRB-RES Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames)
10 nov 17:15 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
10 nov 18:00 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
10 nov 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
17 nov 18:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
17 nov 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)
24 nov 16:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)
24 nov 17:30 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
1 dec 16:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)
1 dec 17:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
1 dec 18:15 TRB-RES Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
1 dec 19:00 TRB-RES Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
1 dec 19:45 TRB-RES H1 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
7 dec 17:45 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
7 dec 18:45 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
8 dec 18:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
8 dec 18:45 TRB-RES Da2 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
15 dec 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
15 dec 17:45 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
15 dec 18:30 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
12 jan 17:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
12 jan 17:45 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
12 jan 18:30 TRB-RES Da2 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames)
12 jan 19:15 TRB-RES Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
26 jan 16:30 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11)
26 jan 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
26 jan 18:00 TRB-RES H1 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
1 feb 18:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
1 feb 19:30 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)
1 feb 20:15 TRB-RES Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
1 feb 21:00 TRB-RES Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
9 feb 16:15 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11)
9 feb 17:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
9 feb 17:45 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
9 feb 18:30 TRB-RES Da2 (Dames) - Gorgo Da1 (Dames)
9 feb 19:15 TRB-RES H1 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
15 feb 18:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11)
15 feb 19:30 TRB-RES Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames)
1 maa 17:15 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)
1 maa 18:00 TRB-RES H1 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
7 maa 18:45 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)
7 maa 19:30 TRB-RES Da2 (Dames) - ZVDO'74 Da1 (Dames)
8 maa 18:00 TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) - SBC2000 DG2 (Gemengd-D <13)
8 maa 18:45 TRB-RES Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
22 maa 17:15 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
22 maa 18:00 TRB-RES Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
22 maa 18:45 TRB-RES H1 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
5 apr 17:00 TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
5 apr 17:45 TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
19 apr 18:00 TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
19 apr 18:45 TRB-RES Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.