HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex Koning Willem Alexander - Hoofddorp

Naam Sportcomplex Koning Willem Alexander
Telefoon
Straat Bennebroekerweg 800
Postcode 2134 AB
Plaats Hoofddorp
DatumTijdWedstrijd
3 okt 17:00 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
3 okt 17:40 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
3 okt 18:20 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - Watervlo Da5 (Dames)
3 okt 19:05 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
3 okt 19:50 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
10 okt 17:00 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)
10 okt 17:45 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - MSV-Zeemacht H3 (Heren)
10 okt 18:35 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
10 okt 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames)
10 okt 20:30 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
10 okt 21:15 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
17 okt 17:00 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
17 okt 17:40 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
17 okt 18:25 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
17 okt 19:10 ZPCH Da2 (Dames) - Aquarijn Da5 (Dames)
24 okt 15:10 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 15:50 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13)
24 okt 16:30 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
24 okt 17:20 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
24 okt 18:05 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
24 okt 18:50 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames)
24 okt 19:35 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
31 okt 17:00 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
31 okt 17:35 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15)
31 okt 18:20 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
31 okt 19:10 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
31 okt 20:00 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
8 nov 16:00 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Het Y DG2 (Gemengd-D <13)
8 nov 16:40 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
8 nov 17:25 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
8 nov 18:10 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
8 nov 19:00 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
8 nov 19:50 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Plas H1 (Heren (Bond))
21 nov 16:00 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
21 nov 16:35 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
21 nov 17:15 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - West-Friesland (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
21 nov 18:05 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - DWT H4 (Heren)
21 nov 18:50 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
21 nov 19:40 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
28 nov 17:40 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
28 nov 18:20 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 (Dames)
28 nov 19:10 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames)
28 nov 20:00 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
5 dec 16:00 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - KZC EG1 (Gemengd-E <11)
5 dec 16:40 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
5 dec 17:30 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
5 dec 19:05 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
5 dec 19:55 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond))
12 dec 17:00 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
12 dec 17:45 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
12 dec 18:35 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
12 dec 19:20 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
12 dec 20:10 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
9 jan 17:45 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - KZC KZC DG2 (Gemengd-D <13)
9 jan 18:25 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
9 jan 19:05 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
9 jan 19:55 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
17 jan 16:05 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
17 jan 16:50 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - ZV Haerlem CJ1 (Jongens-C <15)
17 jan 17:35 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - WZ&PC Purmerend H2 (Heren)
17 jan 18:25 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - DAW H4 (Heren)
17 jan 19:10 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - UZSC H7 (Heren)
17 jan 20:00 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))
30 jan 17:30 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15)
30 jan 18:15 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
30 jan 19:05 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
30 jan 19:55 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
6 feb 15:30 [Concept]ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
6 feb 16:05 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 16:45 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 17:30 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
6 feb 18:15 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
6 feb 19:05 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
6 feb 19:50 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - WZ&PC Purmerend BJ1 (Jongens-B <17)
13 feb 16:00 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13)
13 feb 16:40 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
7 maa 14:00 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
7 maa 14:40 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
7 maa 15:25 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - VZV H4 (Heren)
7 maa 16:15 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - West-Friesland (SG) Da2 (Dames)
7 maa 17:05 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - De Amstel H1 (Heren)
7 maa 17:50 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 18:40 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)
7 maa 19:30 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
13 maa 17:00 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
13 maa 17:40 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
13 maa 18:30 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Dolfijn CJ1 (Jongens-C <15)
13 maa 19:15 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
13 maa 20:05 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
20 maa 19:30 [Concept]ZPCH H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
20 maa 20:15 [Concept]ZPCH H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
20 maa 21:00 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
27 maa 14:30 ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
27 maa 18:15 ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
10 apr 17:30 [Concept]ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
10 apr 18:10 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
10 apr 19:00 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - KZC CJ1 (Jongens-C <15)
10 apr 19:45 [Concept]ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
17 apr 17:30 [Concept]ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
17 apr 18:10 [Concept]ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15)
17 apr 19:00 [Concept]ZPCH H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)
17 apr 19:45 [Concept]ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
24 apr 19:00 [Concept]ZPCH Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da5 (Dames)
24 apr 19:45 [Concept]ZPCH ZPCH/VZV BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
Er zijn geen uitslagen bekend.