HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex Koning Willem Alexander - Hoofddorp

Naam Sportcomplex Koning Willem Alexander
Telefoon 023-5541041
Straat Bennebroekerweg 800
Postcode 2134 AB
Plaats Hoofddorp
DatumTijdWedstrijd
30 okt 16:10 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
30 okt 17:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Dolfijn BJ1 (Jongens-B <17)
30 okt 17:50 ZPCH Da2 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames)
30 okt 18:50 ZPCH H4 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
30 okt 19:40 ZPCH Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
6 nov 17:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
6 nov 18:15 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13)
6 nov 19:00 ZPCH H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
6 nov 19:55 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWK H1 (Heren (Bond))
13 nov 16:30 ZPCH Da2 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
13 nov 17:20 ZPCH H4 (Heren) - KZC H4 (Heren)
13 nov 18:10 ZPCH Da1 (Dames) - De Reuring Da1 (Dames)
13 nov 19:10 ZPCH H3 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
13 nov 20:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - AquaWaarD BJ1 (Jongens-B <17)
20 nov 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 17:10 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
20 nov 17:55 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - De Snippen De Snppen/de Futen CG1 (Gemengd-C <15)
20 nov 18:45 ZPCH H2 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
20 nov 19:45 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - AZ&PC De Futen H1 (Heren (Bond))
27 nov 17:10 ZPCH Da1 (Dames) - De Dolfijn De Dolfijn Da2/De Waterwolf Da1 (Dames)
27 nov 18:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - West-Friesland (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
27 nov 18:50 ZPCH Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da5 (Dames)
27 nov 19:50 ZPCH H4 (Heren) - ZV De Zaan H8 (Heren)
11 dec 16:45 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
11 dec 17:55 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13)
11 dec 18:40 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - De Meeuwen Diemen CG1 (Gemengd-C <15)
11 dec 19:40 ZPCH H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
11 dec 20:30 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Triton Putten H1 (Heren (Bond))
18 dec 18:30 ZPCH H2 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
18 dec 19:25 ZPCH H4 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
18 dec 20:20 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Oceanus H1 (Heren (Bond))
15 jan 17:00 ZPCH Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
15 jan 17:50 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 18:40 ZPCH Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
15 jan 19:45 ZPCH H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
22 jan 16:00 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG2 (Gemengd-D <13)
22 jan 17:10 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 18:20 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
22 jan 19:05 ZPCH H4 (Heren) - Oceanus H4 (Heren)
22 jan 20:05 ZPCH H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren)
22 jan 20:55 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - De Snippen H1 (Heren (Bond))
29 jan 17:15 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - DWT CG1 (Gemengd-C <15)
29 jan 18:30 ZPCH Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da1 (Dames)
29 jan 19:20 ZPCH Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
29 jan 20:10 ZPCH H3 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren)
29 jan 21:00 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ2 (Jongens-B <17)
5 feb 16:30 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - MSV-Zeemacht MSV-Zeemacht/Aquafit DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 17:40 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 18:25 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
5 feb 19:25 ZPCH H2 (Heren) - DJK-ZAR H4 (Heren)
5 feb 20:15 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DWT H1 (Heren (Bond))
12 feb 17:00 ZPCH Da2 (Dames) - DWT Da2 (Dames)
12 feb 17:50 ZPCH H4 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
12 feb 18:40 ZPCH Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)
12 feb 19:40 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham BJ2 (Jongens-B <17)
12 maa 15:50 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 17:00 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13)
12 maa 17:45 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - VZV CG1 (Gemengd-C <15)
12 maa 18:45 ZPCH H2 (Heren) - DWT H3 (Heren)
12 maa 19:35 ZPCH H3 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
12 maa 20:30 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DAW H1 (Heren (Bond))
19 maa 18:20 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
26 maa 16:40 ZPCH Da2 (Dames) - Het Zinkstuk Da2 (Dames)
26 maa 17:30 ZPCH H4 (Heren) - DJK-ZAR H5 (Heren)
26 maa 18:20 ZPCH Da1 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
26 maa 19:20 ZPCH H3 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
26 maa 20:10 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - KZC BJ1 (Jongens-B <17)
2 apr 17:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - Oceanus Oceanus DG2/De Futen DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 18:15 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13)
2 apr 19:00 ZPCH H2 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
2 apr 20:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - West-Friesland (SG) H1 (Heren (Bond))
9 apr 17:00 ZPCH Da2 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)
9 apr 17:50 ZPCH H4 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
9 apr 18:40 ZPCH Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
9 apr 19:40 ZPCH H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
9 apr 20:30 ZPCH BJ1 (Jongens-B <17) - De Reuring De Reuring/DAW BJ1 (Jongens-B <17)
16 apr 19:30 ZPCH H4 (Heren) - Het Y H5 (Heren)
23 apr 17:05 ZPCH DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
23 apr 18:15 ZPCH DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
23 apr 19:00 ZPCH ZPCH CG1 * (Gemengd-C <15) - Het Y CG1 (Gemengd-C <15)
23 apr 20:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - Alkemade H1 (Heren (Bond))
21 mei 20:00 ZPCH H1 (Heren (Bond)) - DJK-ZAR H1 (Heren (Bond))