HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Optisport AquaAltena - Andel

Naam Optisport AquaAltena
Telefoon
Straat Middenweg 1
Postcode 4281 KH
Plaats Andel
DatumTijdWedstrijd
24 sep 09:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
24 sep 14:15 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
24 sep 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
24 sep 17:45 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
24 sep 18:30 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
8 okt 09:40 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Nayade Classic H3 (Heren)
8 okt 11:05 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
8 okt 18:30 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo West-Brabant (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
8 okt 19:15 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
8 okt 20:45 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
8 okt 21:30 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
5 nov 16:15 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)
5 nov 17:00 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
5 nov 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
12 nov 16:15 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
12 nov 17:00 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
12 nov 18:30 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
12 nov 19:10 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
19 nov 12:50 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)
19 nov 16:15 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 17:45 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
19 nov 19:45 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
26 nov 09:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
26 nov 09:45 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
26 nov 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
26 nov 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
3 dec 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 20:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
10 dec 16:15 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 17:00 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
10 dec 18:30 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)
10 dec 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)
14 jan 18:30 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)
14 jan 19:15 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - De Treffers H5 (Heren)
21 jan 16:15 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)
21 jan 17:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
21 jan 17:45 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H1 (Heren)
28 jan 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
28 jan 18:30 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 19:15 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - VZV Njord H5 (Heren)
28 jan 20:45 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
28 jan 21:30 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
4 feb 10:45 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
4 feb 16:15 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
4 feb 17:45 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
4 maa 16:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)
4 maa 17:45 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
4 maa 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
11 maa 09:40 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)
11 maa 16:15 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
25 maa 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo West-Brabant (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
22 apr 09:00 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
22 apr 10:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Nayade Classic H3 (Heren)
22 apr 19:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)
22 apr 20:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.