HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Optisport AquaAltena - Andel

Naam Optisport AquaAltena
Telefoon 0183-445041
Straat Middenweg 1
Postcode 4281 KH
Plaats Andel
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 feb 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren) 6 - 9
8 feb 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames) 2 - 5
8 feb 17:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 4 - 23
8 feb 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Vennen CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 7
1 feb 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
25 jan 19:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 5 - 9
25 jan 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren) 9 - 14
25 jan 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 0 - 9
25 jan 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
25 jan 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 9 - 2
14 dec 21:30 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames) 2 - 15
14 dec 20:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 3 - 6
14 dec 19:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - Lutra H1 (Heren) 7 - 5
14 dec 19:00 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Hieronymus CG1 (Gemengd-C <15) 12 - 8
14 dec 18:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 10
7 dec 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - Waterproof H1 (Heren) 12 - 6
7 dec 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 1 - 7
7 dec 17:15 ZVDO'74 H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 8 - 3
7 dec 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 6
16 nov 19:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 3 - 9
16 nov 18:45 ZVDO'74 H1 (Heren) - De Krabben H1 (Heren) 13 - 12
16 nov 18:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 3 - 6
16 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
16 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 8
9 nov 18:45 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames) 1 - 14
9 nov 18:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - Lutra H2 (Heren) 4 - 12
9 nov 17:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Warande CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 5
9 nov 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Zeester-Meerval EG2 (Gemengd-E <11) 13 - 6
2 nov 19:45 ZVDO'74 H2 (Heren) - DBD H4 (Heren) 7 - 6
2 nov 19:00 ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Punderman Da1 (Dames) 0 - 6
2 nov 18:15 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Krabben CG1 (Gemengd-C <15) 8 - 5
26 okt 17:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - Zeester-Meerval H1 (Heren) 7 - 19
26 okt 16:30 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 7
19 okt 18:15 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - SBC2000 EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
12 okt 18:45 ZVDO'74 Da1 (Dames) - TRB-RES Da2 (Dames) 5 - 10
12 okt 18:00 ZVDO'74 H2 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 6 - 12
12 okt 17:15 ZVDO'74 H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren) 14 - 6
12 okt 16:30 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 4
28 sep 21:00 ZVDO'74 H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren) 6 - 12
28 sep 20:15 ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da2 (Dames) 5 - 6
28 sep 19:30 ZVDO'74 H2 (Heren) - Thalassa H2 (Heren) 3 - 17
28 sep 18:45 ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 14
28 sep 18:00 ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 13