HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Optisport AquaAltena - Andel

Naam Optisport AquaAltena
Telefoon
Straat Middenweg 1
Postcode 4281 KH
Plaats Andel
DatumTijdWedstrijd
24 sep 09:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
24 sep 14:15 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
24 sep 15:35 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)
24 sep 16:45 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
24 sep 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
24 sep 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
8 okt 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
8 okt 09:40 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Nayade Classic H3 (Heren)
8 okt 11:05 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - De Schelde H1 (Heren)
8 okt 11:55 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
8 okt 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo West-Brabant (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
8 okt 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
8 okt 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames)
5 nov 09:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)
5 nov 16:45 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - AquAmigos H5 (Heren)
5 nov 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - DBD Da2 (Dames)
12 nov 09:00 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
12 nov 10:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
12 nov 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
12 nov 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Warande H4 (Heren)
12 nov 19:10 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - Arethusa Da3 (Dames)
19 nov 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 12:50 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Schelde H2 (Heren)
19 nov 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Zeeuwse Kust EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Zuidwesthoek Da1 (Dames)
19 nov 19:45 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Argo H1 (Heren)
26 nov 09:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
26 nov 09:45 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
26 nov 16:45 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15)
26 nov 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Dokkelaers H2 (Heren)
3 dec 09:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - ZON/S&S H1 (Heren)
3 dec 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 16:45 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Warande DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 09:00 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - De Schelde CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo West-Brabant (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
10 dec 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - De Vennen H4 (Heren)
10 dec 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Schelde Da1 (Dames)
10 dec 20:30 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - HZPC H1 (Heren)
14 jan 10:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - De Treffers H5 (Heren)
14 jan 16:45 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - Waterpolo West-Brabant (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
21 jan 09:40 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)
21 jan 15:00 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG1 (Gemengd-C <15)
21 jan 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
21 jan 20:30 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H1 (Heren)
28 jan 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Zeeuwse Kust DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 09:40 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - VZV Njord H5 (Heren)
28 jan 11:30 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - SBC2000 CG2 (Gemengd-C <15)
28 jan 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo West-Brabant (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
28 jan 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - TRB-RES H1 (Heren)
28 jan 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - De Warande Da2 (Dames)
28 jan 19:15 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - RZ H1 (Heren)
4 feb 10:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Gorgo H4 (Heren)
4 feb 10:45 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - De Schelde DG1 (Gemengd-D <13)
4 feb 16:45 [Concept]ZVDO'74 CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC De Zeeuwse Kust CG1 (Gemengd-C <15)
4 maa 17:00 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
4 maa 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H3 (Heren)
4 maa 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
11 maa 09:00 [Concept]ZVDO'74 DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo West-Brabant (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
11 maa 09:40 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - De Rog H1 (Heren)
11 maa 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - De Schelde EG1 (Gemengd-E <11)
22 apr 09:00 [Concept]ZVDO'74 H1 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
22 apr 10:00 [Concept]ZVDO'74 H3 (Heren) - Nayade Classic H3 (Heren)
22 apr 16:10 [Concept]ZVDO'74 EG1 (Gemengd-E <11) - Waterpolo West-Brabant (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
22 apr 18:15 [Concept]ZVDO'74 H2 (Heren) - Waterpolo West-Brabant (SG) H3 (Heren)
22 apr 19:00 [Concept]ZVDO'74 Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
Er zijn geen uitslagen bekend.