HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie ZIB Zwemcentrum Best BV - Best

Naam ZIB Zwemcentrum Best BV
Telefoon
Straat Jacob van Wassenaerstr 70
Postcode 5684 CS
Plaats Best
DatumTijdWedstrijd
16 nov 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17)
16 nov 17:45 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15)
16 nov 18:30 Argo Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)
16 nov 19:35 Argo H1 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
30 nov 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
30 nov 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - DBD BJ1 (Jongens-B <17)
30 nov 17:45 DBD H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
30 nov 18:30 Argo Da1 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
30 nov 19:30 Argo H1 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
7 dec 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
7 dec 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
7 dec 16:55 DBD Da2 (Dames) - Nayade Da2 (Dames)
7 dec 17:40 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
7 dec 18:25 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
7 dec 19:10 DBD Da1 (Dames) - De Treffers Da2 (Dames)
7 dec 19:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - Nayade H1 (Heren (Bond))
14 dec 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
14 dec 16:40 DBD Da2 (Dames) - Nuenen Da1 (Dames)
14 dec 17:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - VZV Njord H1 (Heren (Bond))
14 dec 19:15 DBD Da1 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
14 dec 20:00 DBD H2 (Heren Reserve) - VZV Njord H3 (Heren Reserve)
14 dec 20:45 DBD H3 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
14 dec 21:30 DBD H4 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
11 jan 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)
11 jan 17:45 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)
11 jan 18:30 Argo Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames)
11 jan 19:35 Argo H1 (Heren) - Zeester-Meerval H2 (Heren)
18 jan 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - De Treffers CG1 (Gemengd-C <15)
18 jan 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - De Krabben De Krabben/Hieronymus BJ1 (Jongens-B <17)
18 jan 17:45 Argo H1 (Heren) - Nayade H2 (Heren)
18 jan 18:30 Argo Da1 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
25 jan 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)
25 jan 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 16:40 DBD Da2 (Dames) - Hellas-Glana Da2 (Dames)
25 jan 17:25 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17)
25 jan 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hellas-Glana H1 (Heren (Bond))
25 jan 19:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Hellas-Glana H2 (Heren Reserve)
25 jan 20:00 DBD H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
25 jan 20:45 DBD Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
25 jan 21:30 DBD H3 (Heren) - SBC2000 H3 (Heren)
1 feb 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
1 feb 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)
1 feb 17:45 Argo Da1 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
8 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
8 feb 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG2 (Gemengd-C <15)
8 feb 16:55 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Hellas-Glana BJ1 (Jongens-B <17)
8 feb 17:45 DBD Da1 (Dames) - Lutra Da2 (Dames)
8 feb 18:30 DBD H3 (Heren) - Aegir H1 (Heren)
8 feb 19:20 DBD H2 (Heren Reserve) - HZPC H2 (Heren Reserve)
8 feb 20:20 DBD H4 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
15 feb 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15)
15 feb 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17)
15 feb 17:45 Argo H1 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)
15 feb 18:30 Argo Da1 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
15 feb 19:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rijn H1 (Heren (Bond))
29 feb 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
29 feb 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15)
29 feb 16:55 DBD Da2 (Dames) - BZ&PC (Boxmeer) Da1 (Dames)
29 feb 17:40 DBD H3 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H1 (Heren)
29 feb 18:25 DBD Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
29 feb 19:10 DBD H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
29 feb 19:55 DBD H1 (Heren (Bond)) - DWV H1 (Heren (Bond))
7 maa 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17)
7 maa 17:45 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 18:30 Argo Da1 (Dames) - Lutra Da1 (Dames)
7 maa 19:35 Argo H1 (Heren) - HZPC SPIO/HZPC 4 (Heren)
14 maa 16:00 Argo Da1 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
21 maa 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Aegir DG1 (Gemengd-D <13)
21 maa 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - TRB-RES CG1 (Gemengd-C <15)
21 maa 16:40 DBD Da2 (Dames) - SWNZ (SG) Da2 (Dames)
21 maa 17:25 DBD Da1 (Dames) - AquAmigos Da2 (Dames)
21 maa 18:10 DBD H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
21 maa 19:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - AquAmigos BJ1 (Jongens-B <17)
21 maa 20:00 DBD H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
21 maa 20:45 DBD H4 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
21 maa 21:30 DBD H2 (Heren Reserve) - De Warande H2 (Heren Reserve)
4 apr 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 16:55 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - Argo BJ1 (Jongens-B <17)
4 apr 17:40 DBD Da1 (Dames) - De Rog Da1 (Dames)
4 apr 18:25 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Rog H1 (Heren (Bond))
4 apr 19:30 DBD Da2 (Dames) - Zwemsport Parkstad (SG) Da1 (Dames)
4 apr 20:15 DBD H2 (Heren Reserve) - De Rog H2 (Heren Reserve)
18 apr 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Nuenen CG1 (Gemengd-C <15)
18 apr 17:45 Argo Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
18 apr 18:45 Argo H1 (Heren) - Merlet H1 (Heren)
1 mei 00:00 DBD H3 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
9 nov 21:00 DBD H4 (Heren) - Gorgo H2 (Heren) 6 - 13
9 nov 20:15 DBD H2 (Heren Reserve) - Arethusa H2 (Heren Reserve) 10 - 3
9 nov 19:30 DBD Da1 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames) 8 - 14
9 nov 18:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Dokkelaers BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 3
9 nov 17:40 DBD H1 (Heren (Bond)) - Arethusa H1 (Heren (Bond)) 16 - 9
9 nov 16:55 DBD H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren) 4 - 4
9 nov 16:10 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - Arethusa CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 8
9 nov 15:30 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 6
2 nov 18:45 Argo H1 (Heren) - Spio H1 (Heren) 7 - 4
2 nov 18:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 5 - 11
2 nov 17:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 1
2 nov 16:15 Argo Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames) 7 - 15
26 okt 20:25 DBD H2 (Heren Reserve) - PSV PSV Waterpolo H4 (Heren Reserve) 13 - 16
26 okt 19:40 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren) 10 - 10
26 okt 18:55 DBD H4 (Heren) - Arethusa H4 (Heren) 5 - 21
26 okt 18:10 DBD Da1 (Dames) - De Dokkelaers Da1 (Dames) 9 - 7
26 okt 17:25 DBD Da2 (Dames) - De Treffers Da3 (Dames) 6 - 2
26 okt 16:40 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - DZT'62 DZT 62 / LUTRA BJ1 (Jongens-B <17) 20 - 2
26 okt 15:55 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 9
26 okt 15:15 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 6
19 okt 19:35 DBD H1 (Heren (Bond)) - De Meer H1 (Heren (Bond)) 24 - 9
12 okt 21:35 DBD H4 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 9 - 8
12 okt 20:50 DBD H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren) 8 - 11
12 okt 20:05 DBD H2 (Heren Reserve) - DZT'62 H3 (Heren Reserve) 8 - 4
12 okt 19:20 DBD Da1 (Dames) - Zeester-Meerval Da2 (Dames) 8 - 5
12 okt 18:15 DBD H1 (Heren (Bond)) - Hydrofiel H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 13 - 8
12 okt 17:30 DBD Da2 (Dames) - Waterproof Da1 (Dames) 4 - 14
12 okt 16:45 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) 9 - 5
12 okt 16:00 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - DIO CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 1
12 okt 15:20 DBD DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 14
5 okt 17:45 Argo Da1 (Dames) - De Warande Da1 (Dames) 4 - 16
5 okt 17:00 Argo H1 (Heren) - BZ&PC (Boxmeer) H2 (Heren) 13 - 8
5 okt 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 22
28 sep 20:20 DBD H4 (Heren) - De Punderman H1 (Heren) 7 - 10
28 sep 19:35 DBD H2 (Heren Reserve) - SBC2000 H2 (Heren Reserve) 6 - 10
28 sep 18:50 DBD Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames) 7 - 7
28 sep 18:05 DBD Da2 (Dames) - De Vennen D3 (Dames) 5 - 6
28 sep 17:00 DBD H1 (Heren (Bond)) - Thetis H1 (Heren (Bond)) 21 - 8
28 sep 16:15 DBD BJ1 (Jongens-B <17) - De Treffers BJ1 (Jongens-B <17) 17 - 2
28 sep 15:30 DBD CG1 (Gemengd-C <15) - PSV CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 15
14 sep 17:45 Argo H1 (Heren) - HZPC H3 (Heren) 9 - 9
14 sep 17:00 Argo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC De Zeeuwse Kust BJ1 (Jongens-B <17) 8 - 11
14 sep 16:15 Argo CG1 (Gemengd-C <15) - VZV Njord CG1 (Gemengd-C <15) 14 - 5