HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Binnenzee - Noordwijk zh

Naam Binnenzee
Telefoon 071-361 33 33
Straat Nieuwe Zeeweg 165
Postcode 2202 HA
Plaats Noordwijk zh
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - Waterpolo Residentie (SG) Da2 (Dames) 6 - 10
27 nov 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren) 10 - 8
27 nov 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - AZC DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 7
20 nov 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren) 7 - 5
20 nov 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVL-1886 Center CJ2 (Jongens-C <15) 8 - 18
20 nov 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Sassenheim EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 14
13 nov 15:15 NZ&PC H1 (Heren) - WZC (SG) H5 (Heren) 8 - 5
6 nov 16:00 NZ&PC H2 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren) 4 - 13
6 nov 15:15 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Katwijk CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 3
30 okt 17:30 NZ&PC H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren) 7 - 3
30 okt 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames) 7 - 6
30 okt 16:00 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - ZVL-1886 Center DG4 (Gemengd-D <13) 3 - 13
30 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Katwijk EG1 (Gemengd-E <11) 1 - 13
9 okt 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren) 4 - 7
9 okt 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren) 2 - 9
9 okt 15:15 NZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13) 0 - 12
2 okt 16:45 NZ&PC Da1 (Dames) - ZPS Da2 (Dames) 3 - 7
2 okt 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - Zwemvereniging Westland Westland CJ*1 (Jongens-C <15) 9 - 9
2 okt 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe De Gouwe EG*1 (Gemengd-E <11) 0 - 26
25 sep 16:45 NZ&PC H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) 1 - 9
25 sep 16:00 NZ&PC NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15) - ZVVS ZVVS/de Vliet/Delft CJ1 (Jongens-C <15) 0 - 24
25 sep 15:20 NZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11) 1 - 9
18 sep 16:00 NZ&PC H1 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H3 (Heren) 12 - 4
18 sep 15:15 NZ&PC Da1 (Dames) - De Lansingh Da1 (Dames) 4 - 7