HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De IJsselslag - Zutphen

Naam De IJsselslag
Telefoon
Straat Laan naar Eme 101
Postcode 7204 LZ
Plaats Zutphen
DatumTijdWedstrijd
8 jan 16:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
15 jan 16:15 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Zuiderzeezwemmers CG1 (Gemengd-C <15)
15 jan 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)
15 jan 17:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - NDD H1 (Heren (Bond))
15 jan 18:50 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond))
22 jan 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13)
22 jan 17:00 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - NDD H4 (Heren)
22 jan 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - ZVV H1 (Heren)
22 jan 18:30 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)
22 jan 19:15 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
29 jan 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - SWOL 1894 BG1 (Gemengd-B <17)
29 jan 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H3 (Heren)
29 jan 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames)
29 jan 18:45 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond))
29 jan 19:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
5 feb 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
5 feb 17:00 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames)
5 feb 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
5 feb 18:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond))
12 feb 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
5 maa 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
5 maa 17:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)
5 maa 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DOS H1 (Heren)
5 maa 17:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames)
5 maa 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Hydrofiel Da1 (Dames)
12 maa 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Octopus DG1 (Gemengd-D <13)
12 maa 17:00 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)
12 maa 17:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Spreng CG1 (Gemengd-C <15)
12 maa 18:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond))
12 maa 19:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
19 maa 16:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
19 maa 17:00 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Natare H2 (Heren)
19 maa 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren)
26 maa 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
2 apr 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17)
2 apr 17:45 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - DOS H2 (Heren)
9 apr 16:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (Heren (Bond))
9 apr 17:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond))
9 apr 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames)
9 apr 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
7 mei 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Flevo DG1 (Gemengd-D <13)
28 mei 16:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV H3 (Heren Reserve (Bond))
28 mei 17:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (Heren (Bond))
DatumTijdWedstrijdUitslag
27 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - De Breuly H1 (Heren) 10 - 9
20 nov 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 4 - 11
20 nov 17:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Octopus CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 7
20 nov 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 17
13 nov 18:20 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) 5 - 8
13 nov 17:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond)) 12 - 9
13 nov 16:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 15
6 nov 20:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (Heren (Bond)) 14 - 9
6 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 16
6 nov 18:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) 8 - 14
6 nov 17:45 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 7 - 12
6 nov 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG2 (Gemengd-B <17) 3 - 11
6 nov 16:15 De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 22
30 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 7 - 8
30 okt 16:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Gendten H1 (Heren) 3 - 12
23 okt 18:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 11 - 15
23 okt 17:00 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - SBC2000 H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 5
9 okt 19:35 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 18
9 okt 18:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond)) 15 - 4
9 okt 17:45 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 6 - 3
9 okt 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
9 okt 16:15 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 14
25 sep 17:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames) 6 - 15
25 sep 17:00 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 29
25 sep 16:15 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15) 3 - 13