HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De IJsselslag - Zutphen

Naam De IJsselslag
Telefoon
Straat Laan naar Eme 101
Postcode 7204 LZ
Plaats Zutphen
DatumTijdWedstrijd
14 dec 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - WZC-De IJsel (SG) WZC-De IJsel (SG) BG*1 (Gemengd-B <17)
14 dec 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
14 dec 18:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - VKC'03 H1 (Heren (Bond))
14 dec 19:45 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
18 jan 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15)
18 jan 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
18 jan 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - De Spreng Da1 (Dames)
18 jan 18:30 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
18 jan 19:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Schuurman BZC H7 (Heren)
18 jan 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Reest H1 (Heren (Bond))
18 jan 21:05 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond))
25 jan 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Proteus CG1 (Gemengd-C <15)
25 jan 17:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren)
25 jan 18:15 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
25 jan 19:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Walvisch H1 (Heren (Bond))
8 feb 16:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
7 maa 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15)
7 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
7 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H3 (Heren)
7 maa 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
7 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DWV H3 (Heren)
7 maa 20:45 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - SWOL 1894 Da4 (Dames)
14 maa 16:00 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Zandstuve H2 (Heren)
14 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Livo CG1 (Gemengd-C <15)
14 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17)
14 maa 18:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames)
28 maa 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - De Gendten CG1 (Gemengd-C <15)
28 maa 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)
28 maa 18:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond))
28 maa 19:15 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Natare H2 (Heren)
28 maa 20:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - EZC H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1)
4 apr 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15)
4 apr 16:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames)
4 apr 17:45 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - Proteus H4 (Heren)
4 apr 18:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond))
4 apr 19:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Nunspeet H1 (Heren (Bond))
18 apr 16:45 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - VKC'03 Da1 (Dames)
DatumTijdWedstrijdUitslag
7 dec 20:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Aquapoldro H1 (Heren (Bond)) 16 - 11
7 dec 19:45 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 5
7 dec 19:00 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - De Woelwaters Da1 (Dames) 1 - 10
7 dec 18:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - ZPC De Hof H4 (Heren) 4 - 12
7 dec 17:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H4 (Heren) 11 - 4
7 dec 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 2
7 dec 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15) 27 - 2
16 nov 20:20 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - NDD H3 (Heren) 7 - 1
16 nov 19:35 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 9 - 10
16 nov 18:35 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 8 - 9
16 nov 17:50 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 12 - 2
16 nov 17:05 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 6
16 nov 16:00 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - ZPC De Hof H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 16 - 12
9 nov 21:15 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Livo H4 (Heren) 10 - 6
9 nov 20:30 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 4 - 8
9 nov 19:30 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 5
9 nov 18:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Neptunia'24 H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 7
9 nov 17:30 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 6
9 nov 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
26 okt 20:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Spreng H2 (Heren) 9 - 2
26 okt 19:20 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 14
26 okt 18:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Veene H1 (Heren (Bond)) 15 - 18
26 okt 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17) 19 - 4
26 okt 16:45 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 11
19 okt 21:45 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - TriVia H1 (Heren (Bond)) 9 - 8
19 okt 21:00 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Proteus H2 (Heren) 6 - 7
19 okt 20:15 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Aquapoldro Da2 (Dames) 13 - 5
19 okt 19:00 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames) 10 - 5
19 okt 18:15 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 9
19 okt 17:30 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 9
19 okt 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - Aquapoldro CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
5 okt 19:15 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Berkelduikers H2 (Heren) 4 - 14
5 okt 18:30 De IJsselmeeuwen Da2 (Dames) - Proteus Da3 (Dames) 5 - 7
5 okt 16:45 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 3
5 okt 16:00 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 4
28 sep 19:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - DOS H1 (Heren) 3 - 6
28 sep 18:15 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - Deltasteur H1 (ManMeer Cup Heren Ronde 1) 11 - 9
28 sep 17:30 De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17) 11 - 13
28 sep 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15) 9 - 4
28 sep 16:00 De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) - Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) 0 - 22
21 sep 21:15 De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) - De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 14
21 sep 20:30 De IJsselmeeuwen H3 (Heren) - Schuurman BZC H6 (Heren) 5 - 11
21 sep 19:45 De IJsselmeeuwen H4 (Heren) - De Berkelduikers H3 (Heren) 13 - 7
21 sep 18:30 De IJsselmeeuwen H1 (Heren (Bond)) - De Mors H1 (Heren (Bond)) 10 - 13
21 sep 17:30 De IJsselmeeuwen Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames) 6 - 12
21 sep 16:45 De IJsselmeeuwen CG1 (Gemengd-C <15) - DWK CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 8