HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Slag - Hardenberg

Naam De Slag
Telefoon 0523 289 465
Straat Sportboulevard 3
Postcode 7772 SL
Plaats Hardenberg
DatumTijdWedstrijd
15 dec 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
15 dec 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
15 dec 18:00 De Grunte H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
15 dec 19:00 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)
19 jan 16:30 De Grunte H1 (Heren) - Triton Putten H1 (Heren)
26 jan 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
26 jan 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
26 jan 18:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
26 jan 18:45 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - ZPC De Hof BG1 (Gemengd-B <17)
26 jan 19:30 De Grunte H3 (Heren) - Piranha H2 (Heren)
2 feb 16:30 De Grunte H1 (Heren) - Thetis H1 (Heren)
2 feb 17:30 De Grunte H2 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)
2 feb 18:15 De Grunte H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
9 feb 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11)
9 feb 17:15 De Grunte H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)
9 feb 18:00 De Plons D1 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da1 (Dames)
9 maa 17:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
9 maa 18:10 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
9 maa 18:55 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)
9 maa 19:40 De Plons D1 (Dames) - De Reest Reest D1 (Dames)
9 maa 20:30 De Grunte H1 (Heren) - De Spreng H1 (Heren)
9 maa 21:30 De Grunte H2 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
23 maa 16:30 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
30 maa 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
30 maa 18:00 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Dinkel BG1 (Gemengd-B <17)
30 maa 18:45 De Grunte H1 (Heren) - DWV H1 (Heren)
13 apr 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
13 apr 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
13 apr 18:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
13 apr 18:45 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
13 apr 19:30 De Grunte H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
13 apr 20:30 De Grunte H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
13 apr 21:15 De Grunte H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
1 dec 18:55 De Grunte H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 5 - 4
1 dec 18:00 De Plons D1 (Dames) - DraGor (SG) Da1 (Dames) 11 - 8
1 dec 17:15 De Grunte H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) 3 - 5
1 dec 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 8
24 nov 19:35 De Grunte H3 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren) 5 - 8
24 nov 18:50 De Grunte H2 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 5 - 5
24 nov 18:00 De Plons D1 (Dames) - De Granaet Granaet D1 (Dames) 2 - 2
24 nov 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 5
24 nov 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 0
17 nov 19:45 De Grunte H3 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren) 4 - 15
17 nov 18:45 De Grunte H1 (Heren) - De Houtrib H1 (Heren) 12 - 3
17 nov 18:00 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Veene CG1 (Gemengd-C <15) 10 - 4
17 nov 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 0
17 nov 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 3
3 nov 21:15 De Grunte H2 (Heren) - Losser H2 (Heren) 5 - 8
3 nov 20:15 De Grunte H1 (Heren) - Flevo H1 (Heren) 4 - 8
3 nov 19:30 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 11
3 nov 18:45 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15) 1 - 17
13 okt 19:00 De Grunte H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren) 6 - 12
13 okt 18:00 De Grunte H1 (Heren) - Losser H1 (Heren) 12 - 8
13 okt 17:15 De Grunte CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15) 2 - 4
13 okt 16:30 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 14
6 okt 19:45 De Grunte H3 (Heren) - VKC'03 H3 (Heren) 14 - 9
6 okt 19:00 De Grunte H2 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren) 6 - 1
6 okt 18:00 De Grunte H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 6 - 10
6 okt 17:15 De Grunte DG1 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 12
6 okt 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - Losser EG1 (Gemengd-E <11) 20 - 1
22 sep 18:50 De Grunte H3 (Heren) - Losser H3 (Heren) 8 - 4
22 sep 18:00 De Plons D1 (Dames) - TriVia Da2 (Dames) 6 - 6
22 sep 17:15 De Grunte BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17) 4 - 16
22 sep 16:30 De Grunte EG1 (Gemengd-E <11) - OZ&PC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 16