HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Almere Poort - Almere

Naam Almere Poort
Telefoon
Straat Pierre de Coubertinplein 6
Postcode 1362 LB
Plaats Almere
DatumTijdWedstrijd
17 sep 16:00 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - Triton EG1 (Gemengd-E <11)
17 sep 16:45 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
17 sep 17:30 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15)
17 sep 18:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - ZV De Zaan H10 (Heren)
17 sep 19:00 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17)
17 sep 19:45 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - BZC Brandenburg H4 (Heren)
17 sep 20:30 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Otters Het Gooi H1 (Heren)
15 okt 16:00 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - IJsselmeer DG1 (Gemengd-D <13)
15 okt 16:45 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)
15 okt 17:30 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
15 okt 18:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - De Ham H6 (Heren)
15 okt 19:00 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT BM2 (Meisjes-B <17)
15 okt 19:45 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Reuring H1 (Heren)
5 nov 16:45 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
5 nov 17:30 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - De Duinkikkers CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 18:15 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - De Fuut Da1 (Dames)
5 nov 19:00 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - Amsterdam Waterproof H1 (Heren)
5 nov 19:45 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
5 nov 20:30 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Fuut H1 (Heren)
19 nov 16:45 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da4 (Dames)
19 nov 17:30 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - ZV Haerlem H6 (Heren)
19 nov 18:15 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - HZC de Robben HZC de Robben BCM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 19:00 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Meeuwen Diemen BJ1 (Jongens-B <17)
19 nov 19:45 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
19 nov 20:30 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - ZPC Woerden H1 (Heren)
3 dec 16:15 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG3 (Gemengd-E <11)
3 dec 17:00 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
3 dec 17:45 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)
3 dec 18:30 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM1 (Meisjes-B <17)
3 dec 19:15 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - Domstad (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
3 dec 20:00 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - De Vaart H2 (Heren)
3 dec 20:45 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Vaart H1 (Heren)
17 dec 15:30 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
17 dec 16:15 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - Mokum (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
17 dec 17:00 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - BZC Brandenburg CG1 (Gemengd-C <15)
17 dec 17:45 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da7 (Dames)
17 dec 18:30 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
17 dec 19:15 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - Domstad (SG) Domstad (SG) BCM2 (Meisjes-B <17)
17 dec 20:00 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17)
17 dec 20:45 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
17 dec 21:30 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - KZC H1 (Heren)
14 jan 16:15 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Duinkikkers DG1 (Gemengd-D <13)
14 jan 17:00 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist CG1 (Gemengd-C <15)
14 jan 17:45 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - Domstad (SG) Da1 (Dames)
14 jan 18:30 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - DAW DAW BCM1 (Meisjes-B <17)
14 jan 19:15 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen BJ1 (Jongens-B <17)
14 jan 20:00 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren)
14 jan 20:45 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Duinkikkers H1 (Heren)
4 feb 16:45 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG3 (Gemengd-E <11)
4 feb 17:30 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da2 (Dames)
4 feb 18:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - ZPCH H4 (Heren)
4 feb 19:00 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17)
4 feb 19:45 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
4 feb 20:30 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
18 feb 16:15 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
18 feb 17:00 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15)
18 feb 17:45 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - Mokum (SG) Da4 (Dames)
18 feb 18:30 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - De Otters Het Gooi De Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-B <17)
18 feb 19:15 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
18 feb 20:00 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
18 feb 20:45 [Concept]De Aalscholver H1 (Heren) - AquaWaarD H1 (Heren)
25 maa 15:30 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - Mokum (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
25 maa 16:15 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 17:00 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - Mokum (SG) CG2 (Gemengd-C <15)
25 maa 17:45 [Concept]De Aalscholver Da1 (Dames) - De Amstel Da1 (Dames)
25 maa 18:30 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - De Otters Het Gooi H4 (Heren)
25 maa 19:15 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - KZC KZC/VZV BCM1 (Meisjes-B <17)
25 maa 20:00 [Concept]De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
25 maa 20:45 [Concept]De Aalscholver H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
15 apr 17:00 [Concept]De Aalscholver EG1 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
15 apr 17:45 [Concept]De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
15 apr 18:30 [Concept]De Aalscholver CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
15 apr 19:15 [Concept]De Aalscholver H3 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
15 apr 20:00 [Concept]De Aalscholver De Aalscholver BCM1 (Meisjes-B <17) - De Ham De Ham/de Zaan BCM2 (Meisjes-B <17)
Er zijn geen uitslagen bekend.