HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcentrum Papendrecht - Papendrecht

Naam Sportcentrum Papendrecht
Telefoon
Straat Burgemeester Keijzerweg 110
Postcode 3353 CV
Plaats Papendrecht
DatumTijdWedstrijd
17 sep 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)
17 sep 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - AquAmigos Da1 (Dames (Bond))
17 sep 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - ZVVS H3 (Heren)
24 sep 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - WZC (SG) H8 (Heren)
24 sep 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
24 sep 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - WZC (SG) H1 (Heren (Bond))
1 okt 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
1 okt 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond))
1 okt 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
8 okt 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)
8 okt 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - SBC2000 H1 (Heren (Bond))
15 okt 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da6 (Dames)
15 okt 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - BZC Da1 (Dames (Bond))
15 okt 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
5 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)
5 nov 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
5 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - AquAmigos H1 (Heren (Bond))
12 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - BZC H4 (Heren)
12 nov 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames)
12 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Warande H1 (Heren (Bond))
19 nov 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren)
26 nov 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - OZV H4 (Heren)
26 nov 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
26 nov 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - BZC H1 (Heren (Bond))
3 dec 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
3 dec 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - NieMo Barracuda H1 (Heren)
10 dec 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren)
10 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
10 dec 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Vennen H1 (Heren (Bond))
17 dec 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da2 (Dames)
17 dec 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames (Bond))
17 dec 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
14 jan 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
14 jan 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
21 jan 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
21 jan 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
21 jan 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - De Kempvis H1 (Heren (Bond))
28 jan 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - AZC H5 (Heren)
28 jan 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - ZZ&PC De Devel H1 (Heren (Bond))
4 feb 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
4 feb 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - ZPB H&L Productions Da2 (Dames (Bond))
4 feb 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
4 maa 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
4 maa 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
4 maa 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - d'ELFT H1 (Heren (Bond))
11 maa 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZVL-1886 Center Da5 (Dames)
11 maa 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - De Linge/PCG Da1 (Dames (Bond))
11 maa 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
25 maa 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
25 maa 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond))
25 maa 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - Katwijk H4 (Heren)
1 apr 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
1 apr 20:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
15 apr 17:00 [Concept]Wiekslag H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
15 apr 19:00 [Concept]Wiekslag Da1 (Dames (Bond)) - Aquarijn Da1 (Dames (Bond))
15 apr 21:00 [Concept]Wiekslag H3 (Heren) - ZPS H1 (Heren)
22 apr 09:00 [Concept]Wiekslag H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)
22 apr 18:00 [Concept]Wiekslag Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da3 (Dames)
22 apr 20:00 [Concept]Wiekslag H1 (Heren (Bond)) - Wave H1 (Heren (Bond))
Er zijn geen uitslagen bekend.