HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Rozenburcht - Rozenburg zh

Naam De Rozenburcht
Telefoon 0104893282
Straat Zuidzijde 35
Postcode 3181 LR
Plaats Rozenburg zh
DatumTijdWedstrijd
30 okt 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag Wiekslag BJ*1 (Jongens-B <17)
30 okt 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - AZC Da2 (Dames)
30 okt 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis De Kempvis BJ*1 (Jongens-A <19)
30 okt 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
6 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
6 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H3 (Heren)
6 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Aquadraat (SG) H5 (Heren)
13 nov 16:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG2 (Gemengd-D <13)
13 nov 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - De Linge/PCG (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
13 nov 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da2 (Dames)
13 nov 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
13 nov 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H2 (Heren)
20 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Vliet (SG) De Vliet/Delft/ZVVS CJ1 (Jongens-C <15)
20 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H8 (Heren)
20 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - De Vliet (SG) H4 (Heren)
27 nov 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC De Devel/Poseidon CJ*1 (Jongens-C <15)
27 nov 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Zwemvereniging Westland H3 (Heren)
27 nov 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - SVH H5 (Heren)
27 nov 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
11 dec 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BZC BJ*1 (Jongens-B <17)
11 dec 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - ZVL-1886 Center Da8 (Dames)
11 dec 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
18 dec 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
18 dec 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - BZ&PC Da3 (Dames)
18 dec 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC BZ&PC/OZV AJ*1 (Jongens-A <19)
18 dec 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Lansingh H1 (Heren)
15 jan 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG1 (Gemengd-D <13)
15 jan 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Kempvis De Kempvis CJ*1 (Jongens-C <15)
15 jan 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)
15 jan 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - NZ&PC H2 (Heren)
22 jan 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
22 jan 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Waterpolo Residentie (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
22 jan 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
29 jan 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - De Linge/PCG (SG) CJ1 (Jongens-C <15)
29 jan 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - BZ&PC H7 (Heren)
29 jan 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H4 (Heren)
29 jan 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
5 feb 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) CJ2 (Jongens-C <15)
5 feb 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
5 feb 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H6 (Heren)
5 feb 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - WZC (SG) H7 (Heren)
12 feb 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Zwemvereniging Westland Da1 (Dames)
12 feb 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemvereniging Westland AJ1 (Jongens-A <19)
12 feb 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
12 maa 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - SVH DG3 (Gemengd-D <13)
12 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - SVH SVH CJ*1 (Jongens-C <15)
12 maa 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
12 maa 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
19 maa 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - Waterpolo Residentie (SG) WP Residentie/DES CJ 1 (Jongens-C <15)
19 maa 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
19 maa 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H4 (Heren)
2 apr 17:45 SCOMZeehondDuck (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
2 apr 18:30 SCOMZeehondDuck (SG) CJ1 (Jongens-C <15) - ZPB H&L Productions CJ2 (Jongens-C <15)
2 apr 19:15 SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
2 apr 20:00 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
9 apr 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPS ZPS BJ*1 (Jongens-B <17)
9 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
9 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da4 (Dames)
9 apr 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk Katwijk AJ*1 (Jongens-A <19)
9 apr 20:30 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)
23 apr 17:30 SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
23 apr 18:15 SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Reigers (SG) Da1 (Dames)
23 apr 19:00 SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-A <19)
23 apr 19:45 SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)