HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Rozenburcht - Rozenburg zh

Naam De Rozenburcht
Telefoon
Straat Zuidzijde 35
Postcode 3181 LR
Plaats Rozenburg zh
DatumTijdWedstrijd
17 sep 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - NieMo Barracuda BJ1 (Jongens-B <17)
17 sep 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZVVS AJ1 (Jongens-A <19)
17 sep 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - AZC H5 (Heren)
17 sep 20:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
24 sep 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG1 (Gemengd-D <13)
24 sep 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC Rotterdam H8 (Heren)
1 okt 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Aquadraat (SG) H1 (Heren)
1 okt 18:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da6 (Dames)
1 okt 19:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag BJ 1 (Jongens-B <17)
1 okt 20:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - BZC H2 (Heren)
8 okt 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
8 okt 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
8 okt 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - SVH H6 (Heren)
15 okt 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17)
15 okt 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)
15 okt 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Kempvis Da3 (Dames)
15 okt 19:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC Rotterdam H2 (Heren)
15 okt 20:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - NieMo Barracuda H5 (Heren)
5 nov 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)
5 nov 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - ZPB H&L Productions H8 (Heren)
12 nov 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZPB H&L Productions BJ3 (Jongens-B <17)
12 nov 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - De Kempvis H2 (Heren)
12 nov 19:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)
12 nov 20:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - De Kempvis H4 (Heren)
19 nov 18:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPS AJ1 (Jongens-A <19)
26 nov 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - De Lansingh H2 (Heren)
26 nov 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - NieMo Barracuda H3 (Heren)
3 dec 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - d'ELFT AJ1 (Jongens-A <19)
3 dec 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - Z&PC De Gouwe H6 (Heren)
3 dec 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Katwijk H3 (Heren)
3 dec 20:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - NieMo Barracuda Da1 (Dames)
10 dec 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZVVS H4 (Heren)
10 dec 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZVVS H5 (Heren)
17 dec 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)
17 dec 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG AJ1 (Jongens-A <19)
17 dec 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Poseidon'56 H1 (Heren)
17 dec 20:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
17 dec 20:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - OZV H4 (Heren)
14 jan 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - ZPB H&L Productions AJ1 (Jongens-A <19)
14 jan 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren)
14 jan 19:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
21 jan 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
21 jan 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - OZV H3 (Heren)
28 jan 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
28 jan 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - d'ELFT H5 (Heren)
4 feb 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - BZC BJ1 (Jongens-B <17)
4 feb 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - Katwijk AJ1 (Jongens-A <19)
4 feb 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - BZC H4 (Heren)
4 feb 19:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Zwemvereniging Westland H1 (Heren)
4 feb 20:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - BZC Da2 (Dames)
4 maa 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht MNC Dordrecht/Wiekslag AJ2 (Jongens-A <19)
11 maa 17:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)
11 maa 17:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Poseidon'56 H2 (Heren)
11 maa 18:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - WZK Zwemmen H1 (Heren)
11 maa 19:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - d'ELFT Da3 (Dames)
11 maa 20:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H6 (Heren)
25 maa 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*1 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
25 maa 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - De Vliet (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
1 apr 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) SCOMZeehondDuck DG*2 (Gemengd-D <13) - BZC DG1 (Gemengd-D <13)
1 apr 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - De Linge/PCG H4 (Heren)
1 apr 19:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - De Linge/PCG Da2 (Dames)
1 apr 19:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
15 apr 17:00 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
15 apr 17:45 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) BJ1 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/Poseidon 56 BJ1 (Jongens-B <17)
15 apr 18:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H1 (Heren) - MNC Dordrecht H5 (Heren)
15 apr 19:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) Da1 (Dames) - ZZ&PC De Devel Da1 (Dames)
15 apr 20:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H4 (Heren) - MNC Dordrecht H9 (Heren)
22 apr 17:30 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H2 (Heren) - SVH H5 (Heren)
22 apr 18:15 [Concept]SCOMZeehondDuck (SG) H3 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.