HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportcomplex Amerena - Amersfoort

Naam Sportcomplex Amerena
Telefoon 000-0000000
Straat De Velduil 2
Postcode 3815 LX
Plaats Amersfoort
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
8 maa 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 13 - 10
8 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 3
8 maa 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SWOL 1894 BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 19 - 9
8 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
8 maa 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 4 - 4
7 maa 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 9 - 12
7 maa 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZV Njord H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 8
7 maa 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DJK-ZAR H2 (Heren Reserve) 4 - 12
7 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Otters Het Gooi DE Otters Het Gooi BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 5
7 maa 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - GoSwim H2 (Heren) 13 - 5
7 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15) 18 - 6
7 maa 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 9 - 8
7 maa 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 7
7 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 7 - 5
7 maa 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 4
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 3 - 12
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 10 - 2
7 maa 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 4
1 maa 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 11 - 13
29 feb 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - BZ&PC H1 (Heren (Bond)) 20 - 12
29 feb 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Polar Bears Da3 (Dames (Bond)) 14 - 7
29 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames) 8 - 12
23 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Schuurman BZC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 41 - 9
16 feb 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Het Y H1 (Heren (Bond)) 16 - 8
16 feb 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 1 - 19
16 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - SVH BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 14
15 feb 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 12
15 feb 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - AZC H4 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 8
15 feb 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 19 - 3
15 feb 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 13 - 5
8 feb 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 24 - 10
8 feb 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H3 (Heren Reserve (Bond)) 11 - 14
8 feb 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - VZV H1 (Heren (Bond)) 22 - 9
8 feb 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 6
8 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames) 4 - 3
8 feb 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 10 - 8
8 feb 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 5 - 3
8 feb 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 9 - 3
8 feb 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 5
8 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 4
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 17 - 3
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
8 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 8 - 5
2 feb 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 6
2 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 16 - 6
2 feb 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 6 - 9
1 feb 18:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Oceanus H2 (Heren Reserve (Bond)) 4 - 2
1 feb 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - DZT'62 H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 5
1 feb 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - VZC VZC CJ1/Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 15 - 8
1 feb 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 2 - 3
1 feb 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 7 - 6
1 feb 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ2 (Jongens-C <15) 23 - 4
1 feb 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
1 feb 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 16 - 2
1 feb 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - GoSwim GoSwim EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 3 - 5
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 6
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 5
1 feb 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
25 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H2 (Heren Reserve (Bond)) 21 - 18
25 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - ENC Arnhem (SG) Da1 (Dames (Bond)) 11 - 6
25 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 8 - 6
25 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 2
25 jan 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
25 jan 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 9 - 5
25 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - KZC KZC BCM1 (Meisjes-C <15) 0 - 24
25 jan 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 11 - 1
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) 2 - 10
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 8 - 10
25 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 11 - 4
19 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 16 - 11
19 jan 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Amstel H1 (Heren) 12 - 5
19 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Albatros De Albatros Da1 / De Fuut Da2 (Dames) 10 - 6
18 jan 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - VZV Njord CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 6
18 jan 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 17
18 jan 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) 9 - 3
18 jan 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren) 8 - 9
18 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) 5 - 2
18 jan 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 10 - 4
18 jan 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) 13 - 4
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
18 jan 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren) 5 - 2
12 jan 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 17 - 5
12 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 11 - 16
12 jan 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 16
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 19
12 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 7
11 jan 21:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - VZC H2 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 14
11 jan 21:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - DWK Da1 (Dames (Bond)) 17 - 2
11 jan 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - DAW Da1 (Dames 1e deel) 6 - 13
11 jan 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - VZC H3 (Heren) 6 - 15
11 jan 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - VZC H1 (Heren (Bond)) 28 - 3
11 jan 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - VZC H4 (Heren) 7 - 8
11 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 12 - 3
11 jan 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 17
11 jan 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 21 - 3
11 jan 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 19
11 jan 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 14
11 jan 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
11 jan 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 11 - 6
15 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 6 - 11
15 dec 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Albatros H2 (Heren) 9 - 8
15 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Duinkikkers Da1 (Dames) 8 - 4
14 dec 19:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Het Ravijn H3 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 16
14 dec 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZV Haerlem H2 (Heren Reserve (Bond)) 6 - 20
14 dec 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - Polar Bears H4 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 13
14 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - UZSC CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 9 - 10
14 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ2 (Jongens-C <15) 9 - 7
14 dec 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 4 - 11
14 dec 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Watervlo H2 (Heren Reserve) 10 - 11
14 dec 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13) 2 - 11
14 dec 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - Aquarijn BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 5
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 0
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) 8 - 6
14 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 9
8 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Zeester-Meerval BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 11
7 dec 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Het Y Da3 (Dames 1e deel) 7 - 15
7 dec 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 5 - 13
7 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Dolfijn De Dolfijn CJ1* (Jongens-C <15) 23 - 6
7 dec 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - JAWS Amsterdam H2 (Heren Reserve) 6 - 6
7 dec 15:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - Watervlo Watervlo BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 20
7 dec 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 14
7 dec 14:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames) 7 - 8
7 dec 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 16 - 5
7 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 2
7 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 10
30 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 13
30 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - OZ&PC H1 (Heren (Bond)) 18 - 9
30 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames (Bond)) 9 - 8
30 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - UZSC H6 (Heren) 6 - 6
30 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13) 20 - 1
30 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 15 - 3
30 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - UZSC H9 (Heren) 12 - 5
30 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren) 17 - 6
30 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 6
30 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 13 - 7
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 1
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames) 5 - 6
30 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 7
24 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 8 - 27
24 nov 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 9 - 13
24 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Aquapoldro BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 15 - 9
23 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - VZV Njord Da1 (Dames (Bond)) 17 - 4
23 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) 20 - 8
23 nov 17:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Ham H4 (Heren Reserve) 7 - 8
23 nov 17:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Aalscholver H3 (Heren) 10 - 6
23 nov 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren) 12 - 8
23 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 8 - 4
23 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - Het Y CJ1 (Jongens-C <15) 3 - 17
23 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG2 (Gemengd-D <13) 16 - 2
23 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - ZPCH ZPCH BCM1/De Amstel BCM1 (Meisjes-C <15) 4 - 4
23 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Aalscholver De Aalscholver EG1* (Gemengd-E <11 1e deel) 4 - 6
23 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 0
23 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 9 - 16
23 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) 3 - 4
23 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - IJsselmeer EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 9 - 8
17 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Livo H1 (Heren (Bond)) 25 - 7
17 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 15 - 13
17 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 2 - 10
16 nov 21:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 8
16 nov 20:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vaart H2 (Heren) 6 - 4
16 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - De Ham H3 (Heren Reserve (Bond)) 20 - 17
16 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - AquaWaarD CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 8
16 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - De Treffers H2 (Heren Reserve (Bond)) 10 - 7
16 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan ZV De Zaan BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 11
16 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 4 - 10
16 nov 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 3
16 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Het Y H4 (Heren Reserve) 10 - 9
16 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 5
16 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 1
16 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 3
10 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 7 - 17
10 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Het Ravijn BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 9 - 22
9 nov 20:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - SWOL 1894 H2 (Heren Reserve (Bond)) 20 - 7
9 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) 15 - 14
9 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren) 10 - 7
9 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - De Vennen Da1 (Dames (Bond)) 14 - 5
9 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 6 - 9
9 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames) 9 - 4
9 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Het Ravijn CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 8 - 9
9 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 12 - 6
9 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Fuut H4 (Heren) 19 - 7
9 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - Het Y H3 (Heren Reserve (Bond)) 13 - 11
9 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 8
9 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren) 10 - 5
9 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren) 8 - 10
9 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Duinkikkers EG1 (Gemengd-E <11) 17 - 2
9 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG3 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 3
3 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Ham Da3 (Dames) 11 - 4
3 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren) 6 - 8
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren) 7 - 12
3 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Zwemclub Zeist Da1 (Dames) 13 - 3
3 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BM1 (Meisjes-B <17 (Bond)) 5 - 14
2 nov 20:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - MNC Dordrecht H4 (Heren Reserve (Bond)) 5 - 6
2 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 7
2 nov 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DWT H2 (Heren Reserve) 17 - 12
2 nov 19:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) 12 - 6
2 nov 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 14 - 8
2 nov 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - VZV VZV BCM1/ZV Haerlem BCM1 (Meisjes-C <15) 5 - 18
2 nov 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Ham DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 10
2 nov 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - WZ&PC Purmerend DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 16
2 nov 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG2 (Gemengd-D <13) 14 - 3
2 nov 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 6 - 6
2 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 7
27 okt 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 6
27 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - AZC BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 27 - 13
27 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - Polar Bears Polar Bears BJ2/VZC BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 5 - 20
26 okt 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) 13 - 4
26 okt 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - NDD Da1 (Dames (Bond)) 25 - 10
26 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H4 (Heren Reserve (Bond)) 12 - 10
26 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 10 - 8
19 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - GoSwim H1 (Heren) 10 - 8
19 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Schuurman BZC H3 (Heren Reserve (Bond)) 16 - 9
19 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren Reserve (Bond)) 19 - 9
12 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren Reserve (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo H4 (Heren Reserve (Bond)) 8 - 6
12 okt 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 7 - 10
12 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - VZC H5 (Heren) 20 - 2
12 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames (Bond)) - Zeester-Meerval Da1 (Dames (Bond)) 16 - 4
12 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - De Ham De Ham BCM2 (Meisjes-C <15) 4 - 18
12 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren Reserve) 8 - 16
12 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren) 2 - 11
12 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - HZC de Robben H2 (Heren) 9 - 11
12 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 8
12 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 14
12 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 7
12 okt 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11) 14 - 3
12 okt 14:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - Triton Triton EG1* (Gemengd-E <11) 8 - 5
12 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13) 11 - 3
12 okt 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren) 15 - 4
12 okt 14:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11 1e deel) 5 - 9
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren Reserve (Bond)) - UZSC H5 (Heren Reserve (Bond)) 7 - 6
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1* (Gemengd-F <9) - De Ham FG2 (Gemengd-F <9) 13 - 9
6 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 0
6 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) - ZVL-1886 Tetteroo BJ2 (Jongens-B <17 (Bond)) 12 - 23
5 okt 21:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - DAW H2 (Heren Reserve) 14 - 15
5 okt 20:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 7 - 5
5 okt 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - ZPC Woerden BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 13
5 okt 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren Reserve (Bond)) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 10
5 okt 19:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren) 5 - 8
5 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 6 - 8
5 okt 18:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - VZC H4 (Heren) 9 - 6
5 okt 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames) 8 - 7
5 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 14
5 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren) 5 - 6
5 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13) 24 - 2
5 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 18
29 sep 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17 (Bond)) 3 - 16
29 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H12 (Heren) - De Otters Het Gooi H3 (Heren) 4 - 11
29 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames) 6 - 7
28 sep 19:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - UZSC H8 (Heren) 15 - 9
28 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren Reserve (Bond)) - BZC Brandenburg H2 (Heren Reserve (Bond)) 14 - 5
28 sep 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Otters Het Gooi CJ1 (Jongens-C <15) 23 - 10
28 sep 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) - Polar Bears CM1 (Meisjes-C <15 (Bond)) 20 - 5
28 sep 17:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 10
28 sep 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren Reserve) - De Dolfijn H2 (Heren Reserve) 8 - 11
28 sep 16:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 12 - 3
28 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Aalscholver BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 7
28 sep 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 5
28 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BCM2 (Meisjes-C <15) - UZSC UZSC BCM2 (Meisjes-C <15) 5 - 8
28 sep 15:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 15 - 1
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11 1e deel) 8 - 10
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren) 3 - 12
28 sep 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 6
21 sep 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15 (Bond)) 17 - 4
21 sep 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 13 - 10
21 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13) 11 - 6
21 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - West-Friesland (SG) Da1 (Dames 1e deel) 7 - 8
21 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - VZC Da1 (Dames) 11 - 5
21 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 5
21 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham De Ham FG1* (Gemengd-F <9) 14 - 5
21 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - UZSC H7 (Heren) 7 - 3
21 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 22 - 2
21 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG5 (Gemengd-E <11 1e deel) 10 - 7
14 sep 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 15 - 9