HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Jaap van der Krol Bad - Nijkerk

Naam Jaap van der Krol Bad
Telefoon 033-8200367
Straat Van der Krolstraat 1
Postcode 3864 N
Plaats Nijkerk
DatumTijdWedstrijd
31 okt 18:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
31 okt 18:45 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG1 (Gemengd-C <15)
31 okt 19:30 Flevo H4 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)
31 okt 20:15 Flevo H3 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
7 nov 18:45 Flevo H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
7 nov 19:30 Flevo Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
7 nov 20:15 Flevo H1 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
21 nov 18:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - ZVV CG1 (Gemengd-C <15)
21 nov 18:45 Flevo H4 (Heren) - Triton Putten H2 (Heren)
21 nov 19:30 Flevo Da1 (Dames) - Deltasteur Da1 (Dames)
21 nov 20:15 Flevo H1 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
12 dec 17:45 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
12 dec 18:30 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Hatto Heim CG1 (Gemengd-C <15)
12 dec 19:15 Flevo Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
12 dec 20:00 Flevo H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
19 dec 18:15 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
19 dec 19:00 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - De Woelwaters CG1 (Gemengd-C <15)
19 dec 19:45 Flevo H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
19 dec 20:30 Flevo H3 (Heren) - Flevo H4 (Heren)
9 jan 17:45 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - SWOL 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
9 jan 18:30 Flevo H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
9 jan 19:15 Flevo Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
9 jan 20:00 Flevo H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
16 jan 18:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
16 jan 18:45 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - SWOL 1894 CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 19:30 Flevo Da1 (Dames) - De Mors Da1 (Dames)
16 jan 20:15 Flevo H1 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
30 jan 18:45 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - Nunspeet CG2 (Gemengd-C <15)
30 jan 19:30 Flevo H4 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)
30 jan 20:15 Flevo H3 (Heren) - DWK H3 (Heren)
30 jan 21:00 Flevo H2 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
6 feb 18:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13)
6 feb 19:15 Flevo Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
6 feb 20:00 Flevo H2 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
6 feb 20:45 Flevo H4 (Heren) - ZVV H1 (Heren)
6 maa 19:00 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
6 maa 19:45 Flevo H4 (Heren) - DWK H3 (Heren)
6 maa 20:30 Flevo H2 (Heren) - Proteus H2 (Heren)
6 maa 21:15 Flevo Da1 (Dames) - De Houtrib Da1 (Dames)
20 maa 17:45 Flevo EG1 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
20 maa 18:30 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
20 maa 19:15 Flevo H3 (Heren) - SWOL 1894 H5 (Heren)
20 maa 20:00 Flevo Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
20 maa 20:45 Flevo H1 (Heren) - SWOL 1894 H4 (Heren)
27 maa 18:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 18:40 Flevo CG1 (Gemengd-C <15) - De Houtrib CG1 (Gemengd-C <15)
27 maa 19:30 Flevo H4 (Heren) - Flevo H3 (Heren)
27 maa 20:15 Flevo H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
17 apr 18:00 Flevo DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
17 apr 18:45 Flevo H3 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren)
17 apr 19:30 Flevo Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
17 apr 20:15 Flevo H1 (Heren) - ZEW H1 (Heren)
24 apr 18:45 Flevo H3 (Heren) - Octopus H1 (Heren)
24 apr 19:30 Flevo H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)