HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Biljoenbad - Velp gld

Naam Biljoenbad
Telefoon
Straat Gruttostraat 3
Postcode 6883 CN
Plaats Velp gld
DatumTijdWedstrijd
16 jan 16:00 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 16:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
16 jan 17:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
16 jan 18:15 PFC Rheden H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)
16 jan 19:00 PFC Rheden H3 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren)
30 jan 16:00 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 16:45 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
30 jan 17:30 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)
30 jan 18:15 PFC Rheden Da1 (Dames) - NDD Da3 (Dames)
30 jan 19:00 PFC Rheden H3 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
6 feb 18:45 PFC Rheden H1 (Heren) - Losser H1 (Heren)
6 maa 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)
6 maa 16:45 PFC Rheden Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)
6 maa 17:30 PFC Rheden H1 (Heren) - WWV Winterswijk H1 (Heren)
6 maa 18:30 PFC Rheden H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren)
6 maa 19:15 PFC Rheden H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H6 (Heren)
13 maa 16:00 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - EZPC CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 16:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)
13 maa 17:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
13 maa 18:15 PFC Rheden H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)
13 maa 19:00 PFC Rheden H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
20 maa 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - TZC-Vahalis DG1 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
27 maa 16:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15)
27 maa 17:30 PFC Rheden Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)
27 maa 18:15 PFC Rheden Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
27 maa 20:00 PFC Rheden H2 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
10 apr 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13)
10 apr 16:45 PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
10 apr 17:30 PFC Rheden CG2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG2 (Gemengd-C <15)
10 apr 18:15 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)
10 apr 19:00 PFC Rheden H1 (Heren) - Natare H1 (Heren)
10 apr 20:00 PFC Rheden H3 (Heren) - Hydrofiel H3 (Heren)
24 apr 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DWK DG1 (Gemengd-D <13)
24 apr 16:45 PFC Rheden Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)
24 apr 17:30 PFC Rheden Da1 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
24 apr 18:15 PFC Rheden H2 (Heren) - RZC H1 (Heren)
Er zijn geen uitslagen bekend.