HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Zijl - Leiden

Naam De Zijl
Telefoon
Straat Paramaribostraat 66
Postcode 2315 VK
Plaats Leiden
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:45 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13)
28 okt 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames)
28 okt 17:20 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - Alkemade EG2 (Gemengd-E <11)
28 okt 17:40 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
28 okt 18:00 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 18:40 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
28 okt 18:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - MNC Dordrecht Da2 (Dames)
28 okt 19:55 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - De Kempvis AJ1 (Jongens-A <19)
28 okt 20:10 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)
4 nov 14:55 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - DSZ DSZ/ZDHC EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 15:35 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - Vivax Vivax DG*1 (Gemengd-D <13)
4 nov 16:20 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
4 nov 16:40 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - Poseidon'56 AJ1 (Jongens-A <19)
4 nov 17:35 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
4 nov 17:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)
4 nov 18:20 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - NZ&PC H1 (Heren)
4 nov 18:50 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
4 nov 19:05 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 3 (Heren)
4 nov 19:50 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - d'ELFT H6 (Heren)
4 nov 20:05 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
5 nov 14:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
5 nov 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
5 nov 16:15 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
11 nov 14:30 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 15:10 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - AZC EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 15:50 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:35 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
11 nov 17:50 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 2 (Heren)
11 nov 18:50 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren)
12 nov 14:00 De Zijl Zwemsport MINI (Mini polo) - De Zijl Zwemsport MINI (Mini polo)
18 nov 15:10 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*1 (Gemengd-E <11)
18 nov 16:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames)
18 nov 17:00 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - Katwijk DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 17:10 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
18 nov 17:45 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - OZV BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 18:05 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)
18 nov 18:30 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
18 nov 19:15 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - AZL H1 (Heren)
18 nov 19:20 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
18 nov 20:00 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - Waterpolo Residentie (SG) H2 (Heren)
18 nov 20:45 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - Z&PC De Gouwe H5 (Heren)
18 nov 20:50 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
25 nov 14:30 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*1 (Gemengd-E <11)
25 nov 15:10 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - ZDHC ZDHC EG*1 (Gemengd-E <11)
25 nov 15:50 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 16:35 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15)
25 nov 17:50 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - WZK Zwemmen WZK CJ 1 (Jongens-C <15)
25 nov 18:35 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren)
25 nov 19:35 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - Het Y H3 (Heren)
28 nov 20:30 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
9 dec 15:30 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - BZ&PC AJ1 (Jongens-A <19)
9 dec 16:25 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - d'ELFT d'Elft BJ*1 (Jongens-B <17)
9 dec 16:30 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG3 (Gemengd-E <11)
9 dec 17:10 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15)
9 dec 17:10 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - ZDHC ZDHC/DES/DSZ DG2 (Gemengd-D <13)
9 dec 17:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames)
9 dec 17:55 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - BZC H4 (Heren)
9 dec 18:40 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - Aquadraat (SG) H2 (Heren)
9 dec 19:00 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
9 dec 19:25 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - De Reigers (SG) H5 (Heren)
9 dec 20:10 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
9 dec 20:30 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
16 dec 14:30 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15)
16 dec 15:45 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
16 dec 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)
16 dec 17:00 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
16 dec 17:25 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H3 (Heren)
16 dec 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)
16 dec 18:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - De Linge/PCG (SG) Da1 (Dames)
16 dec 19:30 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
16 dec 20:45 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
13 jan 14:30 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - Zwemvereniging Westland Westland EG*1 (Gemengd-E <11)
13 jan 15:10 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - Aquadraat (SG) Aquadraat DG*1 (Gemengd-D <13)
13 jan 15:55 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - Zwemvereniging Westland ZV Westland/ZDHC/DSZ/DES CM1 (Meisjes-C <15)
13 jan 16:40 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da2 (Dames)
13 jan 17:25 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - Aquadraat (SG) H3 (Heren)
13 jan 18:10 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - De Reigers (SG) H4 (Heren)
13 jan 18:55 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - ZPB H&L Productions H5 (Heren)
13 jan 21:10 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
20 jan 15:30 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - BZ&PC EG2 (Gemengd-E <11)
20 jan 16:10 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - Alkemade Alkemade EG*1 (Gemengd-E <11)
20 jan 16:30 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - Aquadraat (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
20 jan 16:50 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - Alkemade Alkemade DG*1 (Gemengd-D <13)
20 jan 17:25 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren)
20 jan 17:35 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13)
20 jan 18:10 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - Alkemade H2 (Heren)
20 jan 18:20 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - De Plas H2 (Heren)
20 jan 19:05 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - Alkemade H3 (Heren)
21 jan 14:00 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
21 jan 15:00 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
27 jan 14:25 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG3 (Gemengd-E <11)
27 jan 15:05 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
27 jan 16:20 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 16:30 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - WZC (SG) AJ1 (Jongens-A <19)
27 jan 17:05 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - Alkemade CM1 (Meisjes-C <15)
27 jan 17:25 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - De Plas H1 (Heren)
27 jan 17:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - Aquadraat (SG) Da2 (Dames)
27 jan 18:35 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames)
27 jan 19:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da3 (Dames)
27 jan 20:20 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren)
3 feb 14:25 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)
3 feb 15:05 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - AZL AZL/de Vliet EG*1 (Gemengd-E <11)
3 feb 15:45 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:30 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - DES DES/DSZ/ZDHC BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 17:15 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - BZ&PC H6 (Heren)
3 feb 18:00 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - BZ&PC H5 (Heren)
3 feb 18:45 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - AZC H6 (Heren)
3 feb 19:30 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)
10 feb 14:30 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11)
10 feb 15:10 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie EG*2 (Gemengd-E <11)
10 feb 15:50 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
10 feb 16:35 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 18:00 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG2 (Gemengd-E <11)
17 feb 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)
17 feb 18:40 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 19:25 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - BZC BZC/de Lansingh CM*1 (Meisjes-C <15)
17 feb 19:35 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
17 feb 20:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
17 feb 20:50 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
17 feb 21:35 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren)
20 feb 20:30 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
24 feb 17:45 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - SVH H3 (Heren)
24 feb 19:00 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)
3 maa 17:00 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - Arethusa H2 (Heren)
3 maa 18:00 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
3 maa 19:00 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)
3 maa 20:00 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)
10 maa 15:45 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - Wiekslag AJ1 (Jongens-A <19)
10 maa 16:40 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren)
10 maa 17:00 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - Sassenheim Sassenheim EG*1 (Gemengd-E <11)
10 maa 17:25 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - Z&PC De Gouwe H4 (Heren)
10 maa 17:40 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - Sassenheim Sassenheim DG*1 (Gemengd-D <13)
10 maa 18:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - Katwijk Da3 (Dames)
10 maa 18:25 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - WZC (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
10 maa 18:55 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - Sassenheim H3 (Heren)
10 maa 19:10 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie BJ*1 (Jongens-B <17)
10 maa 19:40 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - Sassenheim H4 (Heren)
17 maa 15:10 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 16:30 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13)
17 maa 17:15 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 18:30 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
17 maa 19:30 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da2 (Dames)
17 maa 20:25 ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames) - MNC Dordrecht Da4 (Dames)
17 maa 21:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Dames)
18 maa 14:00 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
18 maa 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
18 maa 16:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
22 maa 20:45 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
24 maa 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - Katwijk BM1 (Meisjes-B <17)
24 maa 15:15 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - Z&PC Rotterdam AJ1 (Jongens-A <19)
24 maa 16:10 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
24 maa 16:55 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - OZV H2 (Heren)
24 maa 17:00 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
24 maa 17:40 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - DSZ DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 17:55 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
24 maa 18:25 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - WZC (SG) H3 (Heren)
24 maa 19:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - Poseidon'56 Da1 (Dames)
24 maa 19:25 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
7 apr 15:45 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 16:30 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - Aquadraat (SG) Aquadraat CJ*1 (Jongens-C <15)
7 apr 17:15 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren)
7 apr 18:15 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - Wiekslag Da1 (Dames)
7 apr 19:10 ZVL-Tetteroo (SG) Da6 (Dames) - Alkemade Da1 (Dames)
7 apr 19:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da7 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da5 (Dames)
14 apr 14:40 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - WZK Zwemmen WZK EG* 1 (Gemengd-E <11)
14 apr 15:20 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - De Vliet (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 16:05 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
14 apr 16:30 LZ 1886 LZ 86/de Zijl CJ 1 (Jongens-C <15) - De Plas de Plas CJ*1 (Jongens-C <15)
14 apr 16:50 ZVL-Tetteroo (SG) CM2 (Meisjes-C <15) - d'ELFT d'Elft CM*1 (Meisjes-C <15)
14 apr 17:15 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - WZC (SG) H6 (Heren)
14 apr 17:50 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
14 apr 18:00 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - WIDEX GZC DONK AJ1 (Jongens-A <19)
14 apr 18:55 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)
14 apr 19:15 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
14 apr 19:40 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - De Vliet (SG) H2 (Heren)
21 apr 15:30 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 16:15 LZ 1886 LZ 1886/de Zijl BJ1 (Jongens-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BJ*1 (Jongens-B <17)
21 apr 17:05 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - De Warande H2 (Heren)
21 apr 18:05 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren)
22 apr 14:00 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17)
22 apr 15:15 ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 okt 19:15 De Zijl Zwemsport H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 16 - 6
14 okt 16:00 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren) 19 - 7
7 okt 19:40 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - AZC H3 (Heren) 11 - 9
7 okt 18:55 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren) 4 - 5
7 okt 18:10 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - Katwijk H4 (Heren) 9 - 8
7 okt 17:25 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - Katwijk H5 (Heren) 12 - 13
7 okt 16:40 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - DES H1 (Heren) 6 - 7
7 okt 15:55 ZVL-Tetteroo (SG) BM3 (Meisjes-B <17) - BZ&PC BM1 (Meisjes-B <17) 13 - 5
7 okt 15:10 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - WZC (SG) WZC DG*1 (Gemengd-D <13) 2 - 19
7 okt 14:30 De Zijl Zwemsport EG2 (Gemengd-E <11) - Aquadraat (SG) Aquadraat EG*1 (Gemengd-E <11) 12 - 1
30 sep 19:50 ZVL-Tetteroo (SG) Da4 (Dames) - Z&PC Rotterdam Da1 (Dames) 5 - 5
30 sep 18:55 ZVL-Tetteroo (SG) Da3 (Dames) - ZV Haerlem Da2 (Dames) 6 - 2
30 sep 18:40 De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13) 17 - 3
30 sep 18:00 De Zijl Zwemsport EG3 (Gemengd-E <11) - BZC EG2 (Gemengd-E <11) 8 - 2
30 sep 17:55 De Zijl Zwemsport H3 (Heren) - AZC H4 (Heren) 16 - 7
30 sep 17:10 De Zijl Zwemsport H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren) 11 - 6
30 sep 16:15 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - MNC Dordrecht AJ1 (Jongens-A <19) 15 - 8
30 sep 15:00 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) 12 - 6
24 sep 15:45 De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17) 11 - 10
24 sep 14:30 ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17) 23 - 4
23 sep 20:25 De Zijl Zwemsport H8 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 4 (Heren) 8 - 10
23 sep 19:40 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - LZ 1886 H4 (Heren) 10 - 6
23 sep 18:55 De Zijl Zwemsport H6 (Heren) - LZ 1886 H3 (Heren) 18 - 5
23 sep 17:55 De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H4 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren) 15 - 8
23 sep 17:10 De Zijl Zwemsport DG2 (Gemengd-D <13) - WZK Zwemmen WZK DG*1 (Gemengd-D <13) 5 - 7
23 sep 16:30 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11) 17 - 4
16 sep 19:20 De Zijl Zwemsport H7 (Heren) - AZC H5 (Heren) 13 - 5
16 sep 18:25 De Zijl Zwemsport AJ1 (Jongens-A <19) - De Linge/PCG (SG) AJ1 (Jongens-A <19) 22 - 4
16 sep 17:10 De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) 4 - 15
16 sep 16:30 De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11) 13 - 1