HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Waterlelie - Aalsmeer

Naam De Waterlelie
Telefoon
Straat Dreef 7
Postcode 1431 WC
Plaats Aalsmeer
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:00 Oceanus H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren)
4 nov 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames)
4 nov 15:45 Oceanus Da1 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
11 nov 15:00 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - WZ&PC Purmerend CG1 (Gemengd-C <15)
11 nov 15:45 Oceanus H4 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
11 nov 16:30 Oceanus H3 (Heren) - De Waterwolf H2 (Heren)
11 nov 17:15 Oceanus H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
11 nov 18:15 Oceanus H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren)
18 nov 15:00 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
18 nov 15:45 Oceanus H2 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
25 nov 15:45 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - ZPC Woerden CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 16:30 Oceanus Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) BM1 (Dames)
25 nov 17:15 Oceanus Da1 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
25 nov 18:15 Oceanus H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)
9 dec 15:00 Oceanus H3 (Heren) - De Reuring H2 (Heren)
9 dec 15:45 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - ZV De Zaan AJ1 (Jongens-A <19)
9 dec 16:30 Oceanus H2 (Heren) - UZSC H5 (Heren)
9 dec 17:30 Oceanus H1 (Heren) - JAWS Amsterdam H1 (Heren)
16 dec 15:45 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - De Reuring De Reuring CG1 / Aquarius CG1 (Gemengd-C <15)
16 dec 16:30 Oceanus Da2 (Dames) - Watervlo BM1 (Dames)
16 dec 17:15 Oceanus H4 (Heren) - VZC H6 (Heren)
16 dec 18:00 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - De Duinkikkers AJ1 (Jongens-A <19)
16 dec 18:45 Oceanus Da1 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
20 jan 15:00 Oceanus H3 (Heren) - GoSwim H2 (Heren)
20 jan 15:45 Oceanus H2 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)
20 jan 16:45 Oceanus H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren)
27 jan 15:00 Oceanus H3 (Heren) - DJK-ZAR H3 (Heren)
27 jan 15:45 Oceanus H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)
27 jan 16:45 Oceanus H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)
3 feb 15:45 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen CG1 / De Snippen CG1 (Gemengd-C <15)
3 feb 16:30 Oceanus Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
3 feb 17:15 Oceanus H4 (Heren) - ZV De Zaan H9 (Heren)
3 feb 18:00 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - Zwemclub Zeist AJ1 (Jongens-A <19)
3 feb 18:45 Oceanus Da1 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
10 feb 15:00 Oceanus Da2 (Dames) - DJK-ZAR Da2 (Dames)
10 feb 15:45 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19)
10 feb 16:30 Oceanus Da1 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
10 feb 17:30 Oceanus H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren)
17 feb 15:00 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - De Dolfijn CG1 (Gemengd-C <15)
17 feb 15:45 Oceanus H4 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
17 feb 16:30 Oceanus H3 (Heren) - ZV Noordkop H2 (Heren)
17 feb 17:15 Oceanus H2 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
17 feb 18:15 Oceanus H1 (Heren) - LZ 1886 H1 (Heren)
10 maa 18:30 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - ZPC Woerden AJ1 (Jongens-A <19)
10 maa 19:15 Oceanus Da1 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
10 maa 20:15 Oceanus Da2 (Dames) - ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames)
17 maa 15:00 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - De Amstel CG1 (Gemengd-C <15)
17 maa 16:30 Oceanus H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)
17 maa 17:45 Oceanus Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames)
17 maa 18:45 Oceanus Da2 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
24 maa 15:00 Oceanus H3 (Heren) - DAW H4 (Heren)
24 maa 15:45 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - Aquarijn AJ1 (Jongens-A <19)
24 maa 16:30 Oceanus H2 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)
7 apr 15:45 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - West-Friesland (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 16:30 Oceanus H4 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H5 (Heren)
7 apr 17:15 Oceanus Da2 (Dames) - Het Y Da4 (Dames)
7 apr 18:00 Oceanus Da1 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
14 apr 15:00 Oceanus H3 (Heren) - VZV H3 (Heren)
14 apr 15:45 Oceanus H2 (Heren) - De Ham H3 (Heren)
14 apr 16:45 Oceanus H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren)
21 apr 15:00 Oceanus CG1 (Gemengd-C <15) - ZV Haerlem CG1 (Gemengd-C <15)
21 apr 15:45 Oceanus Da2 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
21 apr 16:30 Oceanus H4 (Heren) - De Fuut H3 (Heren)
21 apr 17:15 Oceanus AJ1 (Jongens-A <19) - KZC AJ1 (Jongens-A <19)
21 apr 18:00 Oceanus Da1 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames)