HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad Oost - Amsterdam

Naam Sportfondsenbad Oost
Telefoon
Straat Land van Cocagneplein 44
Postcode 1093 NB
Plaats Amsterdam
DatumTijdWedstrijd
28 okt 17:45 Het Y H7 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
28 okt 18:30 Het Y H6 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
28 okt 19:15 Het Y H5 (Heren) - IJsselmeer H1 (Heren)
28 okt 20:00 Het Y H3 (Heren) - ZPB H&L Productions H3 (Heren)
29 okt 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - De Warande H1 (Heren)
5 nov 13:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames)
5 nov 14:15 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - GoSwim H1 (Heren)
11 nov 17:45 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 18:30 Het Y H7 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
11 nov 19:15 Het Y H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren)
11 nov 20:00 Het Y Da2 (Dames) - Polar Bears Da3 (Dames)
11 nov 21:00 Het Y Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames)
12 nov 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - ZV Haerlem H1 (Heren)
18 nov 17:45 Het Y H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren)
18 nov 18:45 Het Y H3 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
18 nov 19:45 Het Y H2 (Heren) - De Mors H2 (Heren)
18 nov 21:00 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - ZVVS H1 (Heren)
25 nov 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15)
25 nov 18:30 Het Y H7 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
25 nov 19:15 Het Y H6 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
25 nov 20:00 Het Y H5 (Heren) - West-Friesland (SG) H4 (Heren)
26 nov 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Aquafit H2 (Heren)
26 nov 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da2 (Dames)
26 nov 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - De Ham H4 (Heren)
26 nov 15:45 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - LZ 1886 H1 (Heren)
9 dec 17:45 Het Y Da4 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
9 dec 18:30 Het Y Da3 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
9 dec 19:30 Het Y H4 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)
9 dec 20:30 Het Y H2 (Heren) - Katwijk H2 (Heren)
9 dec 21:45 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - Katwijk H1 (Heren)
16 dec 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 18:25 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - West-Friesland (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 19:10 Het Y H5 (Heren) - De Reuring H3 (Heren)
16 dec 19:55 Het Y Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames)
16 dec 20:55 Het Y Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
17 dec 14:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - VZV H4 (Heren)
17 dec 15:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
13 jan 18:25 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
13 jan 19:15 Het Y H5 (Heren) - AZVD H1 (Heren)
13 jan 19:55 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - KZC KZC CJ2 / Aquafit CJ1 (Jongens-C <15)
13 jan 20:40 Het Y H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)
20 jan 17:45 Het Y Da4 (Dames) - H.B.W. (SG) BM1 (Dames)
20 jan 18:30 Het Y Da3 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
20 jan 19:30 Het Y H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)
20 jan 20:30 Het Y Da2 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames)
21 jan 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - Wiekslag H1 (Heren)
27 jan 16:25 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren)
27 jan 17:50 Het Y H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
27 jan 19:05 Het Y Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
27 jan 20:05 Het Y Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
27 jan 21:35 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren)
3 feb 17:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11)
3 feb 18:25 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - ZV Haerlem EG1 (Gemengd-E <11)
3 feb 19:05 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - ZV Haerlem DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 19:50 Het Y Da4 (Dames) - Watervlo BM1 (Dames)
3 feb 20:35 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZPCH CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 21:20 Het Y Da3 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
4 feb 13:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - De Fuut H2 (Heren)
4 feb 14:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - KZC H3 (Heren)
17 feb 17:45 Het Y H7 (Heren) - JAWS Amsterdam H3 (Heren)
17 feb 18:30 Het Y H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren)
17 feb 19:15 Het Y H5 (Heren) - DWT H3 (Heren)
17 feb 20:00 Het Y Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)
17 feb 21:30 Het Y H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren)
18 feb 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H1 (Heren)
24 feb 17:45 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DAW DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 18:30 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
24 feb 19:15 Het Y H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
24 feb 20:30 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - PSV PSV Waterpolo H1 (Heren)
25 feb 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - DWT H4 (Heren)
25 feb 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames)
25 feb 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
3 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ2 / BZC Brandenburg CJ2 (Jongens-C <15)
3 maa 18:30 Het Y Da4 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames)
3 maa 19:15 Het Y Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames)
3 maa 20:15 Het Y Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)
4 maa 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - HZC de Robben H1 (Heren)
10 maa 17:45 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
10 maa 18:30 Het Y Da3 (Dames) - UZSC Da5 (Dames)
10 maa 19:30 Het Y H4 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)
10 maa 20:30 Het Y H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
10 maa 21:45 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - VZC H1 (Heren)
11 maa 13:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - De Vuursche H1 (Heren)
11 maa 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
11 maa 15:00 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV Noordkop H4 (Heren)
17 maa 17:45 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - VZV DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 18:30 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 19:15 Het Y Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames)
17 maa 20:15 Het Y Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
18 maa 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - ZV De Zaan H7 (Heren)
18 maa 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
18 maa 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren)
18 maa 15:45 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - DZT'62 H1 (Heren)
24 maa 17:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG2 (Gemengd-E <11)
24 maa 18:25 Het Y H4 (Heren) - De Ham H3 (Heren)
24 maa 19:25 Het Y H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren)
24 maa 20:25 Het Y H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
24 maa 21:40 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - VZV H1 (Heren)
7 apr 17:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - DWT EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 18:25 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - De Amstel EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 19:05 Het Y H7 (Heren) - De Reuring H4 (Heren)
7 apr 19:50 Het Y H6 (Heren) - VZC H4 (Heren)
7 apr 20:35 Het Y H5 (Heren) - De Meeuwen Diemen H1 (Heren)
8 apr 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - Oceanus H1 (Heren)
8 apr 14:45 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
8 apr 15:30 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
8 apr 16:15 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Meerkoeten H2 (Heren)
14 apr 17:45 Het Y Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames)
14 apr 18:30 Het Y H3 (Heren) - AZC H4 (Heren)
14 apr 19:30 Het Y Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)
14 apr 20:30 Het Y H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
14 apr 21:45 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
15 apr 13:30 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - Watervlo H1 (Heren)
21 apr 17:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - AZ&PC De Futen EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 18:25 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11)
21 apr 19:05 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Meeuwen Diemen DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 19:50 Het Y CJ1 (Jongens-C <15) - De Meeuwen Diemen CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 20:35 Het Y H7 (Heren) - ZV Noordkop H4 (Heren)
22 apr 13:30 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - DAW H3 (Heren)
22 apr 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
22 apr 15:00 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Meeuwen Diemen H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 okt 21:45 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) 11 - 12
21 okt 20:30 Het Y H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 16 - 9
21 okt 19:30 Het Y H4 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 7 - 3
21 okt 18:30 Het Y Da3 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 4 - 4
21 okt 17:45 Het Y Da4 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames) 9 - 3
14 okt 20:55 Het Y H3 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren) 7 - 13
14 okt 19:55 Het Y Da3 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames) 7 - 5
14 okt 19:10 Het Y DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 4
14 okt 18:25 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - De Dolfijn DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 7
14 okt 17:45 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - De Dolfijn EG1 (Gemengd-E <11) 11 - 6
9 okt 21:00 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H1 (Heren) 16 - 14
8 okt 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - De Aalscholver H2 (Heren) 8 - 8
8 okt 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Ham Da4 (Dames) 8 - 7
8 okt 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - Het Y H7 (Heren) 12 - 0
7 okt 21:15 Het Y Da2 (Dames) - NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) 11 - 5
7 okt 20:15 Het Y Da3 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames) 3 - 8
7 okt 19:15 Het Y H4 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren) 11 - 7
7 okt 18:30 Het Y Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames) 15 - 1
7 okt 17:45 Het Y DG2 (Gemengd-D <13) - DWT DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 4
1 okt 13:15 JAWS Amsterdam H1 (Heren) - BZ&PC H1 (Heren) 7 - 12
30 sep 21:30 Het Y Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames) 11 - 11
30 sep 20:00 Het Y H1 (ManMeer Cup Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren) 10 - 11
30 sep 19:00 Het Y Da2 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 10 - 6
30 sep 17:45 Het Y H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren) 9 - 5
24 sep 15:00 JAWS Amsterdam H2 (Heren) - AZ&PC De Futen H2 (Heren) 4 - 9
24 sep 14:15 JAWS Amsterdam Da1 (Dames) - De Otters Het Gooi Da1 (Dames) 4 - 4
24 sep 13:30 JAWS Amsterdam H3 (Heren) - De Reuring H4 (Heren) 11 - 0
23 sep 19:50 Het Y Da3 (Dames) - DWT Da1 (Dames) 8 - 13
23 sep 19:05 Het Y Da4 (Dames) - ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames) 7 - 10
23 sep 18:25 Het Y EG1 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG1 (Gemengd-E <11) 9 - 1
23 sep 17:45 Het Y EG2 (Gemengd-E <11) - De Otters Het Gooi EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 8
16 sep 20:00 Het Y H3 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren) 1 - 14
16 sep 19:15 Het Y H5 (Heren) - ZV De Zaan H6 (Heren) 7 - 5
16 sep 18:30 Het Y H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren) 10 - 5
16 sep 17:45 Het Y H7 (Heren) - Aquafit H2 (Heren) 7 - 6