HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Tongelreep - Eindhoven

Naam De Tongelreep
Telefoon
Straat Antoon Coolenlaan 1
Postcode 5644 RX
Plaats Eindhoven
DatumTijdWedstrijd
28 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Nayade Classic H1 (Heren)
28 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
28 okt 15:35 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17)
28 okt 15:35 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
28 okt 16:50 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
28 okt 17:55 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames)
28 okt 18:55 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Het Y H1 (ManMeer Cup Heren)
28 okt 20:10 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
29 okt 12:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
29 okt 12:30 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Rog H2 (Heren)
29 okt 13:20 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15)
29 okt 13:30 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Nayade Da1 (Dames)
29 okt 14:30 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
29 okt 15:45 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
31 okt 21:15 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
4 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - Nuenen EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 14:45 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - Argo CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 15:25 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
4 nov 16:30 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - SVH H3 (Heren)
4 nov 17:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)
4 nov 18:35 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - ZV De Zaan H1 (Heren)
4 nov 19:50 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
11 nov 19:30 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
11 nov 20:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
18 nov 19:00 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Treffers EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 19:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15)
18 nov 19:40 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15)
18 nov 20:15 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - VZV Njord H2 (Heren)
18 nov 21:15 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
19 nov 19:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - ZV Haerlem Da1 (Dames)
19 nov 20:05 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - VZC H1 (Heren)
25 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 14:45 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Spio Spio/HZPC BJ1 (Jongens-B <17)
25 nov 15:35 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 15:35 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Gorgo H2 (Heren)
25 nov 16:25 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - ZPC De Zeeuwse Kust H2 (Heren)
25 nov 16:25 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - DBD CJ1 (Jongens-C <15)
25 nov 17:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Z&PC De Gouwe Da1 (Dames)
25 nov 18:35 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames)
25 nov 19:35 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
26 nov 17:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 18:15 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
26 nov 19:30 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H1 (Heren)
9 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Vennen EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 14:45 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 16:00 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SBC2000 H6 (Heren)
9 dec 16:50 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - AZC H3 (Heren)
9 dec 17:50 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames)
9 dec 18:55 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - VZV H1 (Heren)
10 dec 19:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
10 dec 20:05 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
6 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - De Warande EG1 (Gemengd-E <11)
6 jan 14:45 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - Hellas-Glana H2 (Heren)
6 jan 15:25 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Hellas-Glana DG1 (Gemengd-D <13)
6 jan 15:45 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - DBD H3 (Heren)
6 jan 16:15 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - Argo CJ1 (Jongens-C <15)
6 jan 16:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Arethusa Da1 (Dames)
7 jan 15:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
13 jan 14:20 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Nuenen DG1 (Gemengd-D <13)
13 jan 15:10 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)
13 jan 16:30 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Hellas-Glana Da1 (Dames)
13 jan 16:30 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/De Treffers BM1 (Meisjes-B <17)
13 jan 17:20 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Gorgo Gorgo/SWNZ BJ1 (Jongens-B <17)
13 jan 17:30 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Arethusa H3 (Heren)
13 jan 18:20 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)
13 jan 19:20 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Katwijk H1 (Heren)
13 jan 20:35 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
14 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
14 jan 20:15 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - De Punderman H1 (Heren)
14 jan 21:05 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Nuenen H3 (Heren)
21 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H1 (Heren)
21 jan 20:15 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - Arethusa H2 (Heren)
27 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
27 jan 20:15 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Thalassa H2 (Heren)
27 jan 21:05 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - WZK Zwemmen WZK 2 (Heren)
28 jan 19:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
28 jan 20:15 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H1 (ManMeer Cup Heren)
3 feb 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - VZV Njord BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 19:00 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 19:50 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 19:50 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
3 feb 20:40 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - AquAmigos Da1 (Dames)
3 feb 20:40 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - TRB-RES BM1 (Meisjes-B <17)
4 feb 19:00 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames)
17 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC HZPC/Spio DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 14:45 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 15:35 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Spio Spio/HZPC BJ1 (Jongens-B <17)
17 feb 16:00 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Vennen H2 (Heren)
17 feb 16:25 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - DBD CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 17:00 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Merlet H2 (Heren)
17 feb 17:50 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Polar Bears Da3 (Dames)
17 feb 18:50 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - De Warande Da1 (Dames)
17 feb 19:50 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - MNC Dordrecht H3 (Heren)
18 feb 19:00 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren)
25 feb 19:30 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
4 maa 20:00 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - HZPC H3 (Heren)
4 maa 20:00 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - SWNZ (SG) SWNZ/De Treffers BM1 (Meisjes-B <17)
4 maa 20:50 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - VZV Njord H3 (Heren)
10 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 15:25 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:00 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17)
10 maa 16:15 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:50 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - Lutra H2 (Heren)
10 maa 17:05 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - De Treffers CJ1 (Jongens-C <15)
10 maa 17:40 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Treffers H2 (Heren)
10 maa 17:55 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - Argo BM1 (Meisjes-B <17)
10 maa 18:40 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - De Treffers Da1 (Dames)
10 maa 19:40 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - De Warande H2 (Heren)
10 maa 20:40 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
17 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 14:45 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Waterproof H1 (Heren)
17 maa 15:35 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - HZPC H2 (Heren)
17 maa 16:35 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - NDD Da1 (ManMeer Cup Dames)
17 maa 17:35 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - TRB-RES Da1 (Dames)
17 maa 18:35 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - De Vennen Da1 (Dames)
17 maa 19:40 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
24 maa 18:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 18:00 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 19:15 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - WZC (SG) Da1 (Dames)
24 maa 20:20 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - ZVVS H1 (Heren)
25 maa 19:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
25 maa 20:15 PSV PSV Waterpolo H3 (Heren) - ZVVS H2 (Heren)
7 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Arethusa DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 13:30 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - VZV Njord BM1 (Meisjes-B <17)
7 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Merlet Merlet/BZPC BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - De Rog DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 15:10 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15)
7 apr 15:10 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Zwemsport Parkstad (SG) H2 (Heren)
7 apr 16:00 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - DZT'62 Da2 (Dames)
7 apr 17:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames)
7 apr 18:00 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - SBC2000 H2 (Heren)
7 apr 19:00 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
21 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
21 apr 13:30 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - Lutra DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 14:20 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 14:45 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - De Warande H3 (Heren)
21 apr 15:10 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Gorgo Gorgo/SWNZ BJ1 (Jongens-B <17)
21 apr 15:45 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Argo Da1 (Dames)
21 apr 16:45 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - Het Y Da2 (Dames)
22 apr 19:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
29 apr 15:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 16:15 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames) 8 - 8
21 okt 16:45 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren) 5 - 17
21 okt 15:40 PSV PSV Waterpolo H5 (Heren) - Spio H1 (Heren) 10 - 3
20 okt 20:45 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren) 8 - 19
20 okt 19:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 12 - 27
15 okt 12:00 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) 14 - 10
7 okt 14:45 PSV PSV Waterpolo H6 (Heren) - SWNZ (SG) H3 (Heren) 7 - 9
1 okt 16:15 PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 14
1 okt 15:00 PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17) 6 - 10
30 sep 18:35 PSV PSV Waterpolo H1 (Heren) - MNC Dordrecht H1 (Heren) 10 - 7
30 sep 17:35 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames) 15 - 9
30 sep 16:30 PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) - OZ&PC Da1 (Dames) 13 - 8
30 sep 15:40 PSV PSV Waterpolo DG1 (Gemengd-D <13) - DZT'62 DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 16
30 sep 15:00 PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15) 9 - 3
30 sep 15:00 PSV PSV Waterpolo EG1 (Gemengd-E <11) - TRB-RES EG2 (Gemengd-E <11) 14 - 3
23 sep 16:20 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames) 7 - 9
23 sep 15:20 PSV PSV Waterpolo H4 (Heren) - DZT'62 H3 (Heren) 10 - 19
23 sep 15:10 PSV BM2 (Meisjes-B <17) - Argo BM1 (Meisjes-B <17) 9 - 3
23 sep 14:20 PSV PSV Waterpolo Da3 (Dames) - Lutra Da1 (Dames) 13 - 6
23 sep 14:20 PSV CJ2 (Jongens-C <15) - De Treffers CJ1 (Jongens-C <15) 17 - 4
23 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo BJ2 (Jongens-B <17) - Arethusa BJ1 (Jongens-B <17) 5 - 19
23 sep 13:30 PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 4
16 sep 19:05 PSV PSV Waterpolo H2 (Heren) - ZVVS H2 (Heren) 19 - 5
16 sep 18:00 PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 12