HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Vlaskoel - Tubbergen

Naam De Vlaskoel
Telefoon
Straat Sportlaan 4
Postcode 7651 LD
Plaats Tubbergen
DatumTijdWedstrijd
4 nov 16:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
4 nov 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - EZC H4 (Heren)
4 nov 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - De Grunte H3 (Heren)
4 nov 18:45 VKC'03 H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren)
18 nov 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
18 nov 17:15 VKC'03 H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)
25 nov 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Zandstuve H1 (Heren)
25 nov 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
25 nov 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames)
9 dec 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
9 dec 17:15 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
9 dec 18:00 VKC'03 H2 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
9 dec 18:45 VKC'03 H1 (Heren) - EZC H1 (Heren)
16 dec 16:30 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H1 (Heren)
16 dec 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
20 jan 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - EZC CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 17:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Thetis Da1 (Dames)
20 jan 18:15 VKC'03 H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren)
17 feb 15:30 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
17 feb 16:15 VKC'03 Da1 (Dames) - Aquapoldro Da1 (Dames)
17 feb 17:15 De Dinkel Da1 (Dames) - Scholtenhagen Da1 (Dames)
17 feb 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - EZC H5 (Heren)
24 feb 16:30 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
24 feb 17:15 VKC'03 H2 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
24 feb 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da2 (Dames)
24 feb 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Aqua-Novio'94 Da1 (Dames)
24 feb 19:45 VKC'03 H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren)
10 maa 16:00 VKC'03 H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren)
10 maa 17:15 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)
10 maa 18:00 VKC'03 H3 (Heren) - VZ&PC H4 (Heren)
10 maa 18:45 VKC'03 H2 (Heren) - Het Ravijn H5 (Heren)
24 maa 16:30 VKC'03 H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
14 apr 15:00 VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15) - De Mors CG1 (Gemengd-C <15)
14 apr 15:45 VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
14 apr 16:30 VKC'03 H2 (Heren) - WS Twente H6 (Heren)
14 apr 17:15 VKC'03 H3 (Heren) - De Dinkel H2 (Heren)
14 apr 18:00 De Dinkel Da1 (Dames) - Losser Da2 (Dames)
14 apr 18:45 VKC'03 Da1 (Dames) - Swol 1894 Da2 (Dames)
14 apr 19:45 VKC'03 H1 (Heren) - Deltasteur H1 (Heren)