HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad Drie Essen - Uden

Naam Zwembad Drie Essen
Telefoon
Straat Pastoor Spieringsstraat 10A
Postcode 5401 GT
Plaats Uden
DatumTijdWedstrijd
28 okt 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Arethusa EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Hellas-Glana CG1 (Gemengd-C <15)
28 okt 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Nayade Classic Da1 (Dames)
4 nov 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - Argo DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 18:15 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - DBD CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 19:00 Zeester-Meerval H2 (Heren) - AquAmigos H3 (Heren)
4 nov 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - VZV Njord H1 (Heren)
4 nov 20:45 Zeester-Meerval H4 (Heren) - OZC'57 H1 (Heren)
11 nov 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Spio Spio/HZPC CG1 (Gemengd-C <15)
11 nov 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Arethusa Da2 (Dames)
18 nov 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - PSV PSV Waterpolo DG2 (Gemengd-D <13)
18 nov 18:15 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - Argo CJ1 (Jongens-C <15)
18 nov 19:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H2 (Heren)
18 nov 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - DBD H1 (Heren)
18 nov 20:45 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Argo H1 (Heren)
25 nov 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DBD CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 19:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - ZPC De Zeeuwse Kust Da1 (Dames)
9 dec 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - De Treffers DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 18:15 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - PSV CJ2 (Jongens-C <15)
9 dec 19:00 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Nayade H2 (Heren)
9 dec 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Arethusa H1 (Heren)
9 dec 20:45 Zeester-Meerval H4 (Heren) - SBC2000 H4 (Heren)
16 dec 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - AquAmigos EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 19:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - SBC2000 Da1 (Dames)
20 jan 18:30 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 19:15 Zeester-Meerval H3 (Heren) - De Zuidwesthoek H1 (Heren)
20 jan 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Treffers H1 (Heren)
20 jan 21:00 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Thalassa H1 (Heren)
3 feb 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - DBD DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 18:15 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - Argo CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 19:00 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Gorgo H1 (Heren)
3 feb 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Meer H1 (Heren)
3 feb 20:45 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - Hieronymus Da1 (Dames)
4 feb 18:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - AquAmigos CG1 (Gemengd-C <15)
4 feb 19:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - DBD H2 (Heren)
17 feb 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - DZT'62 EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Argo CG1 (Gemengd-C <15)
17 feb 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - De Vennen Da2 (Dames)
24 feb 16:15 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - AquAmigos DG2 (Gemengd-D <13)
24 feb 18:15 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - PSV CJ2 (Jongens-C <15)
24 feb 19:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - Nuenen H2 (Heren)
24 feb 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Nuenen H1 (Heren)
24 feb 20:45 Zeester-Meerval H2 (Heren) - SWNZ (SG) H1 (Heren)
3 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG2 (Gemengd-E <11)
3 maa 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Aegir CG1 (Gemengd-C <15)
3 maa 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - VZV Njord Da3 (Dames)
10 maa 18:30 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - VZV Njord CJ1 (Jongens-C <15)
10 maa 19:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - De Treffers H3 (Heren)
10 maa 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - Nayade H1 (Heren)
10 maa 21:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - De Dokkelaers H1 (Heren)
11 maa 16:00 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - TRB-RES DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 16:45 Zeester-Meerval H4 (Heren) - TRB-RES H2 (Heren)
17 maa 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - Aegir EG2 (Gemengd-E <11)
17 maa 19:15 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - Waterproof CG1 (Gemengd-C <15)
17 maa 20:00 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - HZPC Da1 (Dames)
17 maa 20:45 Zeester-Meerval H4 (Heren) - ZVDO'74 H2 (Heren)
24 maa 16:10 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - De Treffers CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 18:15 Zeester-Meerval H2 (Heren) - Argo H2 (Heren)
24 maa 19:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - DIO DIO Etten Leur H1 (Heren)
24 maa 19:45 Zeester-Meerval H1 (Heren) - De Vennen H1 (Heren)
24 maa 20:45 Zeester-Meerval H4 (Heren) - De Vennen H3 (Heren)
7 apr 18:30 Zeester-Meerval CG1 (Gemengd-C <15) - DZT'62 DZT'62/De Punderman CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 19:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - DBD Da1 (Dames)
14 apr 18:30 Zeester-Meerval DG1 (Gemengd-D <13) - VZV Njord DG2 (Gemengd-D <13)
14 apr 19:15 Zeester-Meerval H4 (Heren) - AquAmigos H4 (Heren)
14 apr 20:00 Zeester-Meerval H1 (Heren) - DWK DWK Barneveld H1 (Heren)
14 apr 21:00 Zeester-Meerval H3 (Heren) - AquAmigos H2 (Heren)
15 apr 16:00 Zeester-Meerval CJ1 (Jongens-C <15) - DBD CJ1 (Jongens-C <15)
15 apr 16:45 Zeester-Meerval H2 (Heren) - VZV Njord H4 (Heren)
21 apr 18:30 Zeester-Meerval EG1 (Gemengd-E <11) - VZV Njord EG3 (Gemengd-E <11)
21 apr 19:15 Zeester-Meerval Da1 (Dames) - SWNZ (SG) Da1 (Dames)