HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Inge de Bruijn Zwembad - Barendrecht

Naam Inge de Bruijn Zwembad
Telefoon
Straat Hamburg 200
Postcode 2993 LG
Plaats Barendrecht
DatumTijdWedstrijd
28 okt 12:00 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15)
28 okt 12:50 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - BZC BZC/de Lansingh BJ*1 (Jongens-B <17)
28 okt 13:40 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Z&PC Rotterdam H5 (Heren)
28 okt 14:30 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Zijl Zwemsport H5 (Heren)
28 okt 15:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da3 (Dames)
28 okt 16:25 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
28 okt 17:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
28 okt 19:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)
28 okt 20:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
29 okt 17:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13)
29 okt 17:50 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)
4 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11)
4 nov 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) EG2 (Gemengd-E <11)
4 nov 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - Z&PC De Gouwe EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 14:00 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)
4 nov 14:50 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13)
4 nov 15:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel CM1 (Meisjes-C <15)
4 nov 16:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZZ&PC De Devel H3 (Heren)
4 nov 17:20 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet BM*1 (Meisjes-B <17)
4 nov 18:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - MNC Dordrecht H7 (Heren)
4 nov 19:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - ZZ&PC De Devel H2 (Heren)
4 nov 19:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - SVH Da1 (Dames)
4 nov 20:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H5 (Heren)
11 nov 12:00 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
11 nov 12:50 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13)
11 nov 13:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Alkemade Alkemade CJ*1 (Jongens-C <15)
11 nov 14:30 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - SVH BJ1 (Jongens-B <17)
11 nov 15:20 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - De Vliet (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
11 nov 16:25 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames)
11 nov 17:55 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
11 nov 19:25 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames)
11 nov 20:55 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
14 nov 21:00 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
18 nov 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Zijl Zwemsport EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 12:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
18 nov 13:20 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)
18 nov 14:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*2 (Gemengd-E <11)
18 nov 14:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13)
18 nov 15:30 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG3 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:20 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - Wiekslag CM1 (Meisjes-C <15)
18 nov 17:10 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) H2 (Heren)
18 nov 18:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 3 (Heren)
18 nov 18:50 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - ZVVS BM1 (Meisjes-B <17)
18 nov 19:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - De Zijl Zwemsport H3 (Heren)
18 nov 20:35 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - WZC (SG) Da2 (Dames)
18 nov 21:25 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - MNC Dordrecht H4 (Heren)
25 nov 12:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13)
25 nov 12:50 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*1 (Gemengd-D <13)
25 nov 13:40 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - AZC CJ1 (Jongens-C <15)
25 nov 14:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
25 nov 15:35 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
25 nov 17:05 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
25 nov 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)
25 nov 20:05 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
2 dec 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - Wiekslag Wiekslag DG*1 (Gemengd-D <13)
2 dec 12:50 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13)
2 dec 13:40 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - Wiekslag H4 (Heren)
2 dec 14:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - De Kempvis BJ1 (Jongens-B <17)
2 dec 15:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - d'ELFT H3 (Heren)
2 dec 16:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 2 (Heren)
9 dec 12:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG4 (Gemengd-E <11)
9 dec 12:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)
9 dec 13:20 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11)
9 dec 14:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 14:40 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - De Duck de Duck DG*1 (Gemengd-D <13)
9 dec 15:30 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13)
9 dec 16:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Z&PC Rotterdam H4 (Heren)
9 dec 17:10 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Kempvis H3 (Heren)
9 dec 18:00 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - ZVVS Da2 (Dames)
9 dec 18:50 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - AZC H4 (Heren)
10 dec 16:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
10 dec 17:45 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
12 dec 21:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
16 dec 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 12:40 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13)
16 dec 13:30 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Zwemvereniging Westland Westland DG*1 (Gemengd-D <13)
16 dec 14:20 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Z&PC Rotterdam DG1 (Gemengd-D <13)
16 dec 15:10 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - WZC (SG) BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 16:15 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
16 dec 17:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Katwijk Katwijk/NZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 18:35 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)
17 dec 16:15 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
17 dec 17:45 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
13 jan 16:10 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11)
13 jan 16:50 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*2 (Gemengd-E <11)
13 jan 17:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
13 jan 19:00 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - MNC Dordrecht BM1 (Meisjes-B <17)
13 jan 20:05 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
14 jan 16:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond EG*1 (Gemengd-E <11)
14 jan 16:40 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
14 jan 17:30 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - AZC AZC DG*1 (Gemengd-D <13)
14 jan 18:20 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG2 (Gemengd-D <13)
20 jan 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WIDEX GZC DONK EG1 (Gemengd-E <11)
20 jan 12:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11)
20 jan 13:20 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
20 jan 14:10 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13)
20 jan 15:00 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZPC Numansdorp H1 (Heren)
20 jan 15:50 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM2 (Meisjes-B <17)
20 jan 16:40 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVS H1 (Heren)
20 jan 17:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)
20 jan 19:00 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 1 (Dames)
20 jan 19:50 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - BZC H2 (Heren)
20 jan 20:50 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
28 jan 16:15 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
28 jan 17:30 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H2 (Heren)
28 jan 18:50 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)
3 feb 12:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG2 (Gemengd-E <11)
3 feb 12:40 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11)
3 feb 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - ZVVS ZVVS EG*1 (Gemengd-E <11)
3 feb 14:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11)
3 feb 14:40 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13)
3 feb 15:30 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
3 feb 16:35 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
3 feb 17:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15)
3 feb 18:40 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZZ&PC De Devel ZZ&PC de Devel/ZVS BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 19:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
4 feb 17:00 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - WIDEX GZC DONK DG1 (Gemengd-D <13)
4 feb 17:50 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ1 (Jongens-B <17)
10 feb 16:00 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG*2 (Gemengd-D <13)
10 feb 16:50 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - Wiekslag DG2 (Gemengd-D <13)
10 feb 17:40 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo van Vliet BJ*1 (Jongens-B <17)
10 feb 18:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - SVH CJ1 (Jongens-C <15)
17 feb 16:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Duck de Duck DG*1 (Gemengd-D <13)
17 feb 16:50 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - De Kempvis CM1 (Meisjes-C <15)
17 feb 17:40 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - ZVVS H7 (Heren)
17 feb 18:30 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Linge/PCG (SG) H3 (Heren)
17 feb 19:20 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H3 (Heren)
17 feb 20:10 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - De Kempvis Da1 (Dames)
24 feb 13:55 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Het Y H3 (Heren)
24 feb 15:15 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames)
24 feb 16:45 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
24 feb 18:15 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)
24 feb 19:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
10 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG2 (Gemengd-E <11)
10 maa 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - De Kempvis EG3 (Gemengd-E <11)
10 maa 13:20 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - De Kempvis de Kempvis EG*1 (Gemengd-E <11)
10 maa 14:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13)
10 maa 14:50 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*1 (Gemengd-D <13)
10 maa 15:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Zijl Zwemsport DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZPS ZPS CM*1 (Meisjes-C <15)
10 maa 17:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet 6 (Heren)
10 maa 18:10 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond BM*1 (Meisjes-B <17)
10 maa 19:00 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Wiekslag H2 (Heren)
10 maa 20:05 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Wiekslag Da2 (Dames)
11 maa 18:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - Zwemvereniging Westland Westland H3 (Heren)
11 maa 18:50 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Reigers (SG) H3 (Heren)
17 maa 16:15 ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)
17 maa 17:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
17 maa 19:15 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
18 maa 16:00 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13)
18 maa 16:50 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - LZ 1886 DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 17:40 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ2 (Jongens-B <17)
18 maa 18:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - WZC (SG) WZC CJ*1 (Jongens-C <15)
24 maa 12:00 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG2 (Gemengd-E <11)
24 maa 12:40 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - WZC (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 13:20 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZVS ZVS/Numansdorp EG*1 (Gemengd-E <11)
24 maa 14:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - MNC Dordrecht EG3 (Gemengd-E <11)
24 maa 14:50 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:40 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG2 (Gemengd-D <13)
24 maa 16:30 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15)
24 maa 17:20 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - De Kempvis H6 (Heren)
24 maa 18:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Kempvis H5 (Heren)
24 maa 19:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Sassenheim H2 (Heren)
24 maa 19:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Sassenheim Da1 (Dames)
24 maa 20:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - BZ&PC H3 (Heren)
7 apr 12:00 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG2 (Gemengd-D <13)
7 apr 12:50 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15)
7 apr 13:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - ZVVS DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 14:30 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
7 apr 15:20 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - BZ&PC BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 16:25 ZPB H&L Productions H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
7 apr 18:00 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)
14 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - LZ 1886 EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 12:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*1 (Gemengd-E <11)
14 apr 13:20 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - Wiekslag Wiekslag EG*2 (Gemengd-E <11)
14 apr 14:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13)
14 apr 14:50 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - ZVS ZVS DG*1 (Gemengd-D <13)
14 apr 15:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - Z&PC Rotterdam CM1 (Meisjes-C <15)
14 apr 16:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - DWF H1 (Heren)
14 apr 17:20 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Duck H1 (Heren)
14 apr 18:10 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Katwijk Da2 (Dames)
14 apr 19:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC Rotterdam H3 (Heren)
14 apr 19:50 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - ZV Haerlem H2 (Heren)
21 apr 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11)
21 apr 12:40 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - d'ELFT DG2 (Gemengd-D <13)
21 apr 13:30 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*1 (Gemengd-D <13)
21 apr 14:20 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - ZZ&PC De Devel CM1 (Meisjes-C <15)
21 apr 15:10 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 16:00 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/Zeehond BJ*1 (Jongens-B <17)
21 apr 16:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Katwijk Katwijk/NZ&PC CJ*1 (Jongens-C <15)
21 apr 17:40 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - AZC AZC BJ*1 (Jongens-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 okt 18:45 ZPB H&L Productions H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) 7 - 10
14 okt 18:00 ZPB H&L Productions Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da1 (Dames) 19 - 4
14 okt 17:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - Z&PC De Gouwe H2 (Heren) 3 - 8
14 okt 16:00 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - De Reigers (SG) H2 (Heren) 5 - 9
7 okt 17:20 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - LZ 1886 H2 (Heren) 4 - 9
7 okt 16:30 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - SVH SVH/Rotterdam BM 1 (Meisjes-B <17) 11 - 6
7 okt 15:40 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - De Kempvis de Kempvis DG*1 (Gemengd-D <13) 25 - 1
7 okt 14:50 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - Poseidon'56 Poseidon DG*1 (Gemengd-D <13) 6 - 5
7 okt 14:00 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - MNC Dordrecht DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 2
7 okt 13:20 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - SVH EG2 (Gemengd-E <11) 3 - 7
7 okt 12:40 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet EG 2 (Gemengd-E <11) 1 - 11
7 okt 12:00 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - ZPS ZPS EG*1 (Gemengd-E <11) 8 - 2
30 sep 18:40 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - Waterpolo Den Haag (SG) H2 (Heren) 7 - 9
30 sep 17:50 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - Aquadraat (SG) Da1 (Dames) 9 - 7
30 sep 17:00 ZPB H&L Productions H5 (Heren) - De Plas H1 (Heren) 6 - 7
30 sep 16:10 ZPB H&L Productions H6 (Heren) - ZVVS H5 (Heren) 4 - 3
30 sep 15:20 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - De Kempvis BM1 (Meisjes-B <17) 22 - 4
30 sep 14:30 ZPB H&L Productions H7 (Heren) - SVH H5 (Heren) 9 - 15
30 sep 13:40 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - MNC Dordrecht CM1 (Meisjes-C <15) 2 - 8
30 sep 12:50 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - De Linge/PCG (SG) de Linge/PCG DG*1 (Gemengd-D <13) 1 - 22
30 sep 12:00 ZPB H&L Productions DG4 (Gemengd-D <13) - SVH DG2 (Gemengd-D <13) 8 - 5
23 sep 18:50 ZPB H&L Productions CJ1 (Jongens-C <15) - Z&PC De Gouwe de Gouwe CJ*1 (Jongens-C <15) 26 - 3
23 sep 18:00 ZPB H&L Productions BJ2 (Jongens-B <17) - ZVVS BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 9
23 sep 17:10 ZPB H&L Productions CM1 (Meisjes-C <15) - SVH SVH CM*1 (Meisjes-C <15) 2 - 9
23 sep 16:20 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - NieMo-Van Vliet (SG) NieMo-Van Vliet DG 1 (Gemengd-D <13) 23 - 1
23 sep 15:30 ZPB H&L Productions DG2 (Gemengd-D <13) - De Kempvis DG3 (Gemengd-D <13) 20 - 1
23 sep 14:40 ZPB H&L Productions ZPB DG*3 (Gemengd-D <13) - SCOM/De Zeehond’73 (SG) SCOM/de Zeehond DG*2 (Gemengd-D <13) 14 - 9
23 sep 14:00 ZPB H&L Productions EG1 (Gemengd-E <11) - 20 - 3
23 sep 13:20 ZPB H&L Productions EG3 (Gemengd-E <11) - Z&PC Rotterdam EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
23 sep 12:40 ZPB H&L Productions EG2 (Gemengd-E <11) - ZZ&PC De Devel EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 12
23 sep 12:00 ZPB H&L Productions EG4 (Gemengd-E <11) - SVH EG3 (Gemengd-E <11) 10 - 0
16 sep 16:10 ZPB H&L Productions H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 10 - 6
16 sep 15:20 ZPB H&L Productions Da3 (Dames) - d'ELFT Da1 (Dames) 14 - 5
16 sep 14:30 ZPB H&L Productions BJ1 (Jongens-B <17) - Wiekslag BJ1 (Jongens-B <17) 25 - 1
16 sep 13:40 ZPB H&L Productions BM1 (Meisjes-B <17) - Z&PC De Gouwe de Gouwe BM*1 (Meisjes-B <17) 29 - 2
16 sep 12:50 ZPB H&L Productions DG1 (Gemengd-D <13) - Waterpolo Residentie (SG) Waterpolo Residentie DG*1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
16 sep 12:00 ZPB H&L Productions DG5 (Gemengd-D <13) - SVH SVH DG*3 (Gemengd-D <13) 3 - 11