HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Aquarena - Emmen

Naam Aquarena
Telefoon
Straat Angelsloerdijk 31
Postcode 7822 HK
Plaats Emmen
DatumTijdWedstrijd
28 okt 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
28 okt 17:45 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Plons/Moby Dick (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
28 okt 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - De Reest H1 (Heren)
28 okt 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - De Reest H2 (Heren)
28 okt 20:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H6 Zepta (Heren) - Wetterwille H2 (Heren)
25 nov 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG2 (Gemengd-C <15)
25 nov 17:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Walvisch Walvisch D2 (Dames)
25 nov 17:45 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
25 nov 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - De Walvisch H1 (Heren)
25 nov 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - De Walvisch Da1 (Dames)
25 nov 20:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)
26 nov 16:15 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H2 (Heren)
26 nov 17:00 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H5 ZEPTA (Heren) - De Walvisch H2 (Heren)
2 dec 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - ZPC Hoogeveen BG1 (Gemengd-B <17)
2 dec 17:15 WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) - TriVia AJ1 (Heren)
2 dec 18:15 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H5 ZEPTA (Heren) - TriVia H4 (Heren)
2 dec 19:15 WSG ESTA (SG) Da2 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
9 dec 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Azuro BG1 (Gemengd-B <17)
9 dec 17:00 WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H1 (Heren)
9 dec 17:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H5 ZEPTA (Heren) - DraGor (SG) DraGor H4 (Heren)
9 dec 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren)
9 dec 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - DraGor (SG) H2 (Heren)
9 dec 20:30 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H6 Zepta (Heren) - Bolsward H2 (Heren)
20 jan 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 17:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - WSG ESTA (SG) Da2 (Dames)
20 jan 17:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - Ritola-Zwemmen en Waterpolo H2 (Heren)
20 jan 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - Aqua'68 H1 (Heren)
20 jan 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
21 jan 16:15 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H5 ZEPTA (Heren) - Wetterwille WETTERWILLEH3 (Heren)
21 jan 17:00 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H6 Zepta (Heren) - Neptunia'24 H3 (Heren)
27 jan 17:00 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - Orca DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 17:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - TriVia Da2 (Dames)
27 jan 17:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - EZC Da1 (Dames)
27 jan 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - EZC H1 (Heren)
27 jan 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - Neptunia'24 H2 (Heren)
27 jan 20:45 WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) - Wetterwille H1 (Heren)
17 feb 16:15 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - HZPC/Avéna (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
17 feb 17:00 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - De Plons/Moby Dick (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
17 feb 17:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames)
17 feb 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - De Veene H1 (Heren)
17 feb 19:45 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - De Plons/Moby Dick (SG) Da2 (Dames)
17 feb 20:30 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - De Plons/Moby Dick (SG) H2 (Heren)
3 maa 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - TriVia TriVia-Inktvis DG1 (Gemengd-D <13)
3 maa 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Reest CG1 (Gemengd-C <15)
3 maa 17:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - VZ&PC Da1 (Dames)
3 maa 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - Orca H1 (Heren)
3 maa 19:45 WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) - De Granaet H1 (Heren)
3 maa 20:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - Orca H2 (Heren)
3 maa 21:30 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H5 ZEPTA (Heren) - Orca H4 (Heren)
17 maa 16:15 WSG ESTA (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - HZPC/Avéna (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
17 maa 17:00 WSG ESTA (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - TriVia TriVia-Inktvis CG3 (Gemengd-C <15)
17 maa 17:45 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - TriVia Da3 (Dames)
17 maa 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - Proteus H1 (Heren)
17 maa 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H6 Zepta (Heren) - De Walvisch H3 (Heren)
17 maa 20:30 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)H3 De Kikker (Heren) - Middelsé-Skelp (SG) H2 (Heren)
25 maa 13:30 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - De Reest DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 16:15 WSG ESTA (SG) DG1 (Gemengd-D <13) - HZPC/Avéna (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 17:00 WSG ESTA (SG) D3 (Dames) - Neptunia'24 NEPTUNIA'24D2 (Dames)
14 apr 17:45 WSG ESTA (SG) H2 (Heren) - De Mors H3 (Heren)
14 apr 18:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (ManMeer Cup Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren)
14 apr 19:45 WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) - Het Ravijn Da3 (Dames)
14 apr 20:45 WSG ESTA (SG) AJ1 (Heren) - Midden-Drenthe (SG) H1 (Heren)