HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Het Ravijn - Nijverdal

Naam Het Ravijn
Telefoon
Straat Piet Heinweg 16
Postcode 7441 GZ
Plaats Nijverdal
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:15 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 15:55 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 16:35 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
28 okt 17:20 Het Ravijn Da3 (Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames)
28 okt 18:30 Het Ravijn H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
28 okt 20:00 Het Ravijn H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
29 okt 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
29 okt 14:25 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
29 okt 15:50 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
4 nov 12:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 13:30 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 14:55 Het Ravijn Da2 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
4 nov 16:25 Het Ravijn H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
4 nov 17:55 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)
4 nov 19:25 Het Ravijn H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
5 nov 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
5 nov 13:45 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
5 nov 14:30 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)
11 nov 17:30 Het Ravijn Da3 (Dames) - VZ&PC Da1 (Dames)
11 nov 18:45 Het Ravijn Da2 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
11 nov 20:15 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)
11 nov 21:30 Het Ravijn H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
12 nov 17:30 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
12 nov 18:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
18 nov 18:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
19 nov 17:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)
19 nov 19:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
19 nov 20:15 Het Ravijn H5 (Heren) - VKC'03 H2 (Heren)
25 nov 13:15 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)
25 nov 13:55 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 14:35 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 15:20 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17)
25 nov 16:05 Het Ravijn Da3 (Dames) - Losser Da1 (Dames)
25 nov 17:00 Het Ravijn H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)
25 nov 18:15 Het Ravijn Da2 (Dames) - UZSC Da3 (Dames)
25 nov 19:30 Het Ravijn H4 (Heren) - DWV H1 (Heren)
2 dec 16:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - EZC EG2 (Gemengd-E <11)
2 dec 17:10 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - WS Twente DG1 (Gemengd-D <13)
2 dec 17:50 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)
2 dec 18:35 Het Ravijn H5 (Heren) - Losser H2 (Heren)
3 dec 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
3 dec 14:10 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
9 dec 16:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 17:15 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 18:00 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
9 dec 18:45 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
10 dec 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
16 dec 13:15 Het Ravijn Da3 (Dames) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames)
16 dec 14:25 Het Ravijn Da2 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
16 dec 15:40 Het Ravijn H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
16 dec 17:00 Het Ravijn H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
16 dec 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)
16 dec 20:00 Het Ravijn H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
16 dec 21:15 Het Ravijn H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)
6 jan 12:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
6 jan 12:40 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)
6 jan 13:20 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - VZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
7 jan 13:30 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
7 jan 14:10 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Veene EG1 (Gemengd-E <11)
13 jan 14:50 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11)
13 jan 15:30 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - VZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
13 jan 16:20 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
13 jan 18:05 Het Ravijn H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
13 jan 19:40 Het Ravijn H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
13 jan 20:55 Het Ravijn H5 (Heren) - WS Twente H5 (Heren)
20 jan 15:15 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
20 jan 16:30 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
20 jan 17:30 Het Ravijn H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
20 jan 19:00 Het Ravijn H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
21 jan 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
23 jan 20:30 Het Ravijn H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
27 jan 15:00 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 15:40 Het Ravijn Da3 (Dames) - WS Twente Da1 (Dames)
27 jan 16:50 Het Ravijn Da2 (Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
27 jan 18:20 Het Ravijn Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)
27 jan 19:35 Het Ravijn H5 (Heren) - OZ&PC H3 (Heren)
28 jan 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
28 jan 15:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
3 feb 17:00 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - De Spreng DG1 (Gemengd-D <13)
3 feb 17:40 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
3 feb 19:40 Het Ravijn H3 (Heren) - VZC H2 (Heren)
4 feb 15:20 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17)
17 feb 12:45 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 13:25 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - EZC DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 14:05 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - De Mors BG1 (Gemengd-B <17)
17 feb 14:50 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
17 feb 15:55 Het Ravijn Da2 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
17 feb 17:25 Het Ravijn Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)
17 feb 18:55 Het Ravijn H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)
17 feb 20:25 Het Ravijn H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
18 feb 13:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
18 feb 14:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
18 feb 15:15 Het Ravijn H5 (Heren) - OZ&PC H4 (Heren)
18 feb 16:00 Het Ravijn Da3 (Dames) - EZC Da2 (Dames)
24 feb 14:30 Het Ravijn H4 (Heren) - NDD H2 (Heren)
24 feb 15:15 Het Ravijn H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
25 feb 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
27 feb 20:30 Het Ravijn H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
3 maa 15:00 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11)
3 maa 15:40 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
3 maa 16:25 Het Ravijn H4 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)
3 maa 17:30 Het Ravijn H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
3 maa 19:00 Het Ravijn H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
3 maa 20:15 Het Ravijn H3 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
4 maa 13:30 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
4 maa 15:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
10 maa 16:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:50 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 12:45 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11)
17 maa 13:30 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
17 maa 14:15 Het Ravijn Da3 (Dames) - TriVia Da1 (Dames)
17 maa 15:30 Het Ravijn Da2 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames)
17 maa 17:00 Het Ravijn H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
17 maa 18:30 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames)
17 maa 20:00 Het Ravijn H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)
17 maa 21:15 Het Ravijn H3 (Heren) - UZSC H4 (Heren)
18 maa 13:00 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
18 maa 13:40 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG2 (Gemengd-E <11)
18 maa 14:20 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13)
18 maa 15:15 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
18 maa 16:30 Het Ravijn H4 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)
24 maa 14:30 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - De Dinkel DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 15:25 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 16:35 Het Ravijn H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
24 maa 17:50 Het Ravijn H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)
24 maa 19:15 Het Ravijn H5 (Heren) - De Grunte H2 (Heren)
25 maa 15:30 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 13:55 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:35 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG2 (Gemengd-D <13)
7 apr 15:15 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 15:55 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - WS Twente BG1 (Gemengd-B <17)
7 apr 16:40 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
7 apr 17:30 Het Ravijn Da3 (Dames) - De Walvisch Da1 (Dames)
7 apr 18:25 Het Ravijn H3 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren)
7 apr 19:25 Het Ravijn H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
8 apr 13:00 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11)
8 apr 13:55 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
14 apr 13:40 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC De Hof EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 14:20 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - De Mors EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 15:00 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
14 apr 16:30 Het Ravijn H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
14 apr 18:00 Het Ravijn H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
21 apr 14:00 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - Losser DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 14:40 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 15:25 Het Ravijn H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren)
21 apr 16:25 Het Ravijn H5 (Heren) - ZPC De Hof H3 (Heren)
21 apr 17:10 Het Ravijn H4 (Heren) - Livo H3 (Heren)
21 apr 18:00 Het Ravijn Da3 (Dames) - Middelsé-Skelp (SG) Middelsé-Skelp (SG) D1 (Dames)
22 apr 18:00 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
29 apr 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 14:30 Het Ravijn Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 8 - 5
20 okt 20:15 Het Ravijn H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren) 5 - 7
15 okt 15:15 Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) 8 - 14
15 okt 14:00 Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 9
14 okt 21:40 Het Ravijn H5 (Heren) - WS Twente H6 (Heren) 6 - 4
14 okt 20:30 Het Ravijn H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 5 - 7
14 okt 18:45 Het Ravijn Da1 (Dames) - Het Y Da1 (Dames) 19 - 5
14 okt 17:39 Het Ravijn H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren) 8 - 5
8 okt 14:10 Het Ravijn EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG2 (Gemengd-E <11) 29 - 2
8 okt 13:30 Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 7
7 okt 18:40 Het Ravijn H4 (Heren) - De Mors H4 (Heren) 14 - 1
7 okt 17:40 Het Ravijn H3 (Heren) - VZV H2 (Heren) 5 - 10
7 okt 16:55 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 1 - 11
7 okt 16:10 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 7
7 okt 15:30 Het Ravijn DG2 (Gemengd-D <13) - OZ&PC DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
7 okt 14:15 Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) 13 - 10
7 okt 13:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG2 (Gemengd-E <11) 5 - 3
1 okt 14:00 Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) 9 - 7
30 sep 18:40 Het Ravijn H5 (Heren) - EZC H4 (Heren) 6 - 1
30 sep 17:45 Het Ravijn Da3 (Dames) - EZC Da1 (Dames) 4 - 14
30 sep 17:00 Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) 8 - 4
23 sep 18:30 Het Ravijn H4 (Heren) - Losser H1 (Heren) 5 - 10
23 sep 17:30 Het Ravijn H3 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2) 13 - 4
23 sep 16:45 Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17) 2 - 19
17 sep 15:30 Het Ravijn H2 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren) 15 - 8
16 sep 18:30 Het Ravijn Da2 (Dames) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG)D1 (Dames) 28 - 0
16 sep 17:10 Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13) - De Mors DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 26
16 sep 16:30 Het Ravijn EG3 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG2 (Gemengd-E <11) 15 - 0