HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Zwembad De Steur - Kampen

Naam Zwembad De Steur
Telefoon 038-3316848
Straat Burg Berghuisplein 2
Postcode 8261 DD
Plaats Kampen
Er is geen programma bekend.
DatumTijdWedstrijdUitslag
21 apr 19:20 Deltasteur H1 (Heren) - Proteus H1 (Heren) 13 - 6
21 apr 18:20 Deltasteur H3 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 2 - 9
21 apr 17:30 Deltasteur H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren) 10 - 2
21 apr 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 1
21 apr 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 20
7 apr 18:40 Deltasteur H1 (Heren) - Orca H1 (Heren) 11 - 11
7 apr 17:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 5
7 apr 16:50 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 1
7 apr 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Eerste Kolk Da1 (Dames) 8 - 3
17 maa 17:50 Deltasteur H1 (Heren) - De Veene H1 (Heren) 10 - 8
17 maa 16:50 Deltasteur H4 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 6 - 6
17 maa 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
10 maa 17:50 Deltasteur H1 (Heren) - DraGor (SG) H1 (Heren) 4 - 9
10 maa 16:50 Deltasteur H2 (Heren) - PFC Rheden H1 (Heren) 10 - 6
10 maa 16:00 Deltasteur H3 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 7 - 5
3 maa 17:30 Deltasteur H3 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren) 7 - 6
3 maa 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) 0 - 13
3 maa 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 7 - 4
24 feb 18:40 Deltasteur H1 (Heren) - Aqua'68 H1 (Heren) 14 - 4
24 feb 17:40 Deltasteur H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren) 6 - 10
24 feb 16:50 Deltasteur H4 (Heren) - Deltasteur H3 (Heren) 7 - 4
24 feb 16:00 Deltasteur Da1 (Dames) - ZVV Da1 (Dames) 15 - 3
10 feb 17:35 Deltasteur H2 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren) 8 - 5
10 feb 16:30 Deltasteur H1 (Heren) - WSG ESTA (SG) ESTA(SG) H1 De Kikker (Heren) 8 - 9
27 jan 18:20 Deltasteur H4 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 11 - 2
27 jan 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17) 10 - 9
27 jan 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 3
20 jan 16:50 Deltasteur Da1 (Dames) - ZPC Hatto Heim Da1 (Dames) 9 - 4
20 jan 16:00 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren) 8 - 11
6 jan 18:10 Deltasteur H1 (Heren) - De Walvisch H1 (Heren) 22 - 5
6 jan 17:25 Deltasteur Da1 (Dames) - Aquapoldro Da3 (Dames) 7 - 1
6 jan 16:40 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 5
6 jan 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De Houtrib DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 1
16 dec 17:55 Deltasteur H2 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren) 18 - 2
16 dec 16:40 Deltasteur H1 (Heren) - VKC'03 H1 (Heren) 13 - 11
16 dec 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Proteus DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 3
9 dec 18:30 Deltasteur H2 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren) 5 - 7
9 dec 17:40 Deltasteur H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H1 (Heren) 4 - 10
9 dec 16:50 Deltasteur H4 (Heren) - De Houtrib H2 (Heren) 7 - 4
9 dec 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17) 3 - 10
2 dec 18:20 Deltasteur H2 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren) 8 - 3
2 dec 17:30 Deltasteur Da1 (Dames) - SWOL 1894 Da3 (Dames) 7 - 6
2 dec 16:40 Deltasteur H3 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 4 - 7
2 dec 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - SWOL 1894 DG1 (Gemengd-D <13) 14 - 3
25 nov 19:30 Deltasteur H4 (Heren) - SWOL 1894 H6 (Heren) 16 - 5
25 nov 18:45 Deltasteur Da1 (Dames) - Flevo Da2 (Dames) 10 - 0
25 nov 17:40 Deltasteur H1 (Heren) - De Reest H1 (Heren) 7 - 7
25 nov 16:50 Deltasteur H2 (Heren) - SWOL 1894 H3 (Heren) 5 - 5
25 nov 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17) 6 - 1
18 nov 18:20 Deltasteur H3 (Heren) - Zuiderzeezwemmers H1 (Heren) 2 - 0
18 nov 17:30 Deltasteur H4 (Heren) - Octopus H2 (Heren) 5 - 8
18 nov 16:40 Deltasteur H2 (Heren) - DWK H3 (Heren) 16 - 4
18 nov 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - Aquapoldro DG1 (Gemengd-D <13) 2 - 15
4 nov 18:40 Deltasteur H1 (Heren) - EZC H1 (Heren) 10 - 9
4 nov 17:40 Deltasteur H2 (Heren) - EZPC H1 (Heren) 6 - 9
4 nov 16:50 Deltasteur H3 (Heren) - Deltasteur H4 (Heren) 5 - 5
4 nov 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17) 7 - 5
28 okt 16:40 Deltasteur H4 (Heren) - De Eerste Kolk H1 (Heren) 7 - 4
28 okt 16:00 Deltasteur DG1 (Gemengd-D <13) - De IJsselmeeuwen DG2 (Gemengd-D <13) 21 - 2
14 okt 20:20 Deltasteur H1 (Heren) - Neptunia'24 H1 (Heren) 6 - 12
14 okt 19:30 Deltasteur H2 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren) 4 - 4
14 okt 18:40 Deltasteur H4 (Heren) - SWOL 1894 H7 (Heren) 11 - 10
14 okt 17:50 Deltasteur H3 (Heren) - Steenwijk 1934 H2 (Heren) 4 - 4
14 okt 17:00 Deltasteur Da1 (Dames) - De Houtrib Da2 (Dames) 9 - 5
14 okt 16:00 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 4
23 sep 15:15 Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) 4 - 9