HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Koerbelt - Rijssen

Naam De Koerbelt
Telefoon
Straat Arend Baanstraat 105A
Postcode 7461 DT
Plaats Rijssen
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Losser CG1 (Gemengd-C <15)
28 okt 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn CM1 (Gemengd-B <17)
28 okt 16:30 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H4 (Heren)
28 okt 17:15 De Mors H3 (Heren) - Livo H2 (Heren)
28 okt 18:15 De Mors H2 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
28 okt 19:15 De Mors H1 (Heren) - NDD H1 (Heren)
4 nov 19:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - De Berkelduikers Da1 (Dames)
4 nov 19:45 De Mors Da1 (Dames) - De IJsselmeeuwen Da1 (Dames)
11 nov 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - WZC-De IJsel (SG) DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - VKC'03 BG1 (Gemengd-B <17)
11 nov 16:30 De Mors H4 (Heren) - WS Twente H3 (Heren)
11 nov 17:15 De Mors H3 (Heren) - Azuro H2 (Heren)
11 nov 18:15 De Mors H2 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)
11 nov 19:15 De Mors H1 (Heren) - VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren)
18 nov 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da4 (Dames)
18 nov 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
18 nov 17:15 De Mors H4 (Heren) - DWV H1 (Heren)
18 nov 18:00 De Mors Da1 (Dames) - WS Twente Da2 (Dames)
18 nov 18:45 De Mors H3 (Heren) - TriVia H2 (Heren)
25 nov 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - DWV Da1 (Dames)
25 nov 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Grunte EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 16:30 De Mors H4 (Heren) - Scholtenhagen H1 (Heren)
25 nov 17:15 De Mors H2 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
25 nov 18:15 De Mors H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H1 (Heren)
2 dec 15:00 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - VKC'03 CG1 (Gemengd-C <15)
2 dec 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Veene DG1 (Gemengd-D <13)
2 dec 16:25 De Mors H4 (Heren) - Livo H3 (Heren)
9 dec 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG3 (Gemengd-D <13)
9 dec 15:45 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - Losser BG1 (Gemengd-B <17)
9 dec 16:30 De Mors Da1 (Dames) - NDD Da2 (Dames)
16 dec 18:30 De Mors H3 (Heren) - WSG ESTA (SG) H2 (Heren)
16 dec 19:30 De Mors H2 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
16 dec 20:30 De Mors H1 (Heren) - De IJsselmeeuwen H1 (Heren)
13 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Schuurman BZC EG1 (Gemengd-E <11)
13 jan 15:45 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - EZC DG2 (Gemengd-D <13)
13 jan 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - Scholtenhagen CG1 (Gemengd-C <15)
13 jan 17:15 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - EZC BG1 (Gemengd-B <17)
13 jan 18:00 De Mors Da1 (Dames) - Proteus Da2 (Dames)
13 jan 18:45 De Mors H4 (Heren) - Losser H1 (Heren)
20 jan 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - Het Ravijn EG2 (Gemengd-E <11)
20 jan 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Grunte CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 16:30 De Mors Da1 (Dames) - VZ&PC Da2 (Dames)
27 jan 19:15 De Mors H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
27 jan 20:15 De Mors H1 (Heren) - WS Twente H1 (Heren)
3 feb 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - Proteus Da3 (Dames)
3 feb 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - OZ&PC CG1 (Gemengd-C <15)
3 feb 16:30 De Mors H4 (Heren) - NDD H2 (Heren)
17 feb 15:00 De Mors H4 (Heren) - Het Ravijn H4 (Heren)
17 feb 15:45 De Mors Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da3 (Dames)
17 feb 16:30 De Mors H3 (Heren) - HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren)
17 feb 17:30 De Mors H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
3 maa 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13)
3 maa 16:30 De Mors H4 (Heren) - Schuurman BZC H5 (Heren)
3 maa 17:15 De Mors H3 (Heren) - Swol 1894 H2 (Heren)
3 maa 18:15 De Mors H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
3 maa 19:15 De Mors H1 (Heren) - Swol 1894 H1 (Heren)
10 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - DOS Da2 (Dames)
10 maa 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - De Veene EG1 (Gemengd-E <11)
10 maa 16:30 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - WS Twente CG1 (Gemengd-C <15)
10 maa 17:15 De Mors Da1 (Dames) - WZC-De IJsel (SG) Da1 (Dames)
17 maa 19:00 De Mors H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
17 maa 20:00 De Mors H1 (Heren) - TriVia H1 (Heren)
24 maa 15:00 Twenhaarsveld Da1 (Dames) - ZPC De Hof Da3 (Dames)
24 maa 15:45 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - VZ&PC EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 16:30 De Mors Da1 (Dames) - EZC Da3 (Dames)
7 apr 15:00 De Mors DG1 (Gemengd-D <13) - De Grunte DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 15:45 De Mors CG1 (Gemengd-C <15) - De Dinkel CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 16:30 De Mors BG1 (Gemengd-B <17) - OZ&PC BG1 (Gemengd-B <17)
7 apr 17:15 De Mors H4 (Heren) - VZ&PC H3 (Heren)
7 apr 18:00 De Mors H3 (Heren) - OZ&PC H2 (Heren)
7 apr 19:00 De Mors H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
14 apr 15:00 De Mors Da1 (Dames) - De Veene Da1 (Dames)
21 apr 15:00 De Mors EG1 (Gemengd-E <11) - EZC EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 15:45 De Mors H3 (Heren) - Aquapoldro H2 (Heren)
21 apr 16:45 De Mors H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)
21 apr 17:45 De Mors H1 (Heren) - Aquapoldro H1 (Heren)