HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Grote Koppel - Arnhem

Naam De Grote Koppel
Telefoon
Straat Olympus 29
Postcode 6832 EL
Plaats Arnhem
DatumTijdWedstrijd
28 okt 13:15 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17)
28 okt 14:00 DWV BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17)
28 okt 14:45 ENC Arnhem (SG) H6 (Heren) - EZPC H3 (Heren)
28 okt 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 16:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - De IJsselmeeuwen BG1 (Gemengd-B <17)
28 okt 17:25 PFC Rheden H1 (Heren) - TZC-Vahalis H1 (Heren)
4 nov 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 16:40 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Breuly Da1 (Dames)
4 nov 17:25 PFC Rheden Da1 (Dames) - DWK Da2 (Dames)
4 nov 18:10 PFC Rheden H2 (Heren) - Aquapoldro H5 (Heren)
4 nov 20:15 ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - Natare CG1 (Gemengd-C <15)
4 nov 21:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - DWK Da1 (Dames)
5 nov 15:00 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)
5 nov 16:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) - De Snippen H1 (Heren)
5 nov 17:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)
5 nov 18:55 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
5 nov 19:40 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - DWV H3 (Heren)
18 nov 13:30 ENC Arnhem (SG) BJ1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
18 nov 14:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17)
18 nov 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 16:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Deltasteur BG1 (Gemengd-B <17)
18 nov 17:25 PFC Rheden Da1 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
18 nov 21:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - Polar Bears H4 (Heren)
19 nov 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 15:10 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - NDD H3 (Heren)
19 nov 15:55 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - OZ&PC Da2 (Dames)
19 nov 16:55 ENC Arnhem (SG) H6 (Heren) - TZC-Vahalis H2 (Heren)
25 nov 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG2 (Gemengd-D <13)
25 nov 16:40 PFC Rheden Da2 (Dames) - DOS Da1 (Dames)
25 nov 17:25 PFC Rheden H1 (Heren) - De Woelwaters H1 (Heren)
2 dec 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
2 dec 16:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Nunspeet BG1 (Gemengd-B <17)
2 dec 17:25 PFC Rheden Da1 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
2 dec 18:10 PFC Rheden H1 (Heren) - Nunspeet H3 (Heren)
2 dec 18:55 PFC Rheden H2 (Heren) - Nunspeet H4 (Heren)
9 dec 17:30 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11)
9 dec 18:10 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
9 dec 18:55 PFC Rheden H2 (Heren) - WZC-De IJsel (SG) H4 (Heren)
16 dec 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 16:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Proteus BG1 (Gemengd-B <17)
16 dec 17:25 PFC Rheden H1 (Heren) - EZPC H1 (Heren)
16 dec 18:10 PFC Rheden Da1 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
6 jan 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG2 (Gemengd-D <13)
6 jan 16:40 PFC Rheden Da2 (Dames) - Montferland Da1 (Dames)
6 jan 17:25 PFC Rheden H1 (Heren) - Deltasteur H2 (Heren)
13 jan 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG3 (Gemengd-E <11)
13 jan 16:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15)
13 jan 17:25 PFC Rheden Da2 (Dames) - EZPC Da2 (Dames)
13 jan 18:10 PFC Rheden H2 (Heren) - Flevo H4 (Heren)
20 jan 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11)
20 jan 16:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
20 jan 17:25 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - De Woelwaters BG1 (Gemengd-B <17)
27 jan 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - De Breuly DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 16:40 PFC Rheden H2 (Heren) - Proteus H4 (Heren)
27 jan 17:25 PFC Rheden H1 (Heren) - DWK H3 (Heren)
3 feb 18:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Aquapoldro BG1 (Gemengd-B <17)
3 feb 18:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
3 feb 19:30 PFC Rheden H2 (Heren) - De Woelwaters H2 (Heren)
17 feb 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 16:40 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15)
17 feb 17:25 PFC Rheden Da1 (Dames) - EZPC Da1 (Dames)
17 feb 18:10 PFC Rheden Da2 (Dames) - De Gendten Da1 (Dames)
17 feb 18:55 PFC Rheden H1 (Heren) - ZIGNEA H1 (Heren)
24 feb 16:00 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - DWK BG1 (Gemengd-B <17)
24 feb 16:45 PFC Rheden Da1 (Dames) - Natare Da1 (Dames)
10 maa 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13)
10 maa 16:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Het Ravijn BJ2 (Gemengd-B <17)
10 maa 17:25 PFC Rheden Da1 (Dames) - Polar Bears Da4 (Dames)
10 maa 18:10 PFC Rheden Da2 (Dames) - Thetis Da2 (Dames)
10 maa 18:55 PFC Rheden H2 (Heren) - Triton Putten H3 (Heren)
17 maa 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 16:40 PFC Rheden H1 (Heren) - Aquapoldro H3 (Heren)
24 maa 18:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)
24 maa 18:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Schuurman BZC BG1 (Gemengd-B <17)
24 maa 19:25 PFC Rheden Da1 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
7 apr 16:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - NDD DG1 (Gemengd-D <13)
7 apr 16:40 PFC Rheden Da1 (Dames) - RZC Da1 (Dames)
7 apr 17:25 PFC Rheden Da2 (Dames) - NDD Da3 (Dames)
7 apr 18:10 PFC Rheden H1 (Heren) - Aqua-Novio'94 H3 (Heren)
14 apr 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 16:40 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BJ1 (Gemengd-B <17)
21 apr 16:00 PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 16:40 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - DOS DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 17:25 De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) - TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)
21 apr 18:10 PFC Rheden H2 (Heren) - De Spreng H2 (Heren)
21 apr 18:55 PFC Rheden Da1 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
21 apr 19:40 PFC Rheden H1 (Heren) - Nunspeet H2 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
14 okt 17:15 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) - VZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) 7 - 10
14 okt 16:15 ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames) 5 - 17
14 okt 15:10 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - EZPC H2 (Heren) 3 - 4
14 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) 0 - 20
8 okt 18:25 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren) 6 - 14
8 okt 16:40 ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren) 11 - 3
8 okt 15:55 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15) 11 - 0
8 okt 15:10 ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - DWV CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 11
8 okt 14:30 ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13) 9 - 13
7 okt 21:15 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - ZPC De Hof Da1 (Dames) 10 - 6
7 okt 17:40 PFC Rheden H2 (Heren) - ZEW H3 (Heren) 9 - 1
7 okt 17:00 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Thetis DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 18
30 sep 18:05 PFC Rheden H1 (Heren) - Swol 1894 H3 (Heren) 6 - 5
30 sep 17:20 PFC Rheden BG1 (Gemengd-B <17) - Flevo BG1 (Gemengd-B <17) 10 - 2
30 sep 16:40 PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) - Livo DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 8
30 sep 14:55 ENC Arnhem (SG) H6 (Heren) - TZC-Vahalis H3 (Heren) 5 - 10
30 sep 14:15 ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11) - PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11) 8 - 1
30 sep 13:15 ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - NDD Da1 (ManMeer Cup Dames) 10 - 5
24 sep 18:55 ENC Arnhem (SG) H2 (Heren) - ZPCH H2 (Heren) 9 - 3
24 sep 17:40 ENC Arnhem (SG) H1 (Heren) - DWT H1 (Heren) 9 - 5
24 sep 16:45 ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) - Het Y Da2 (Dames) 14 - 6
23 sep 21:00 ENC Arnhem (SG) H5 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren) 2 - 8
23 sep 20:00 ENC Arnhem (SG) H3 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren) 5 - 9
23 sep 19:00 ENC Arnhem (SG) Da2 (Dames) - Schuurman BZC Da2 (Dames) 9 - 10
23 sep 18:15 ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17) 1 - 23
23 sep 17:30 ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15) 21 - 0
23 sep 16:45 ENC Arnhem (SG) CG2 (Gemengd-C <15) - NDD CG3 (Gemengd-C <15) 4 - 1