HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Peppel - Ede gld

Naam De Peppel
Telefoon
Straat Peppelensteeg 1
Postcode 6715 CV
Plaats Ede gld
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:45 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 16:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)
29 okt 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
4 nov 14:45 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
4 nov 15:30 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 16:45 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG2 (Gemengd-C <15)
4 nov 17:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG2 (Gemengd-B <17)
4 nov 18:15 Polar Bears H4 (Heren) - WWV H2 (Heren)
4 nov 19:00 Polar Bears Da3 (Dames) - VZV Njord Da2 (Dames)
4 nov 20:00 Polar Bears H3 (Heren) - Katwijk H2 (Heren)
5 nov 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17)
11 nov 17:00 Polar Bears Da4 (Dames) - PFC Rheden Da1 (Dames)
11 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
11 nov 19:30 Polar Bears H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
12 nov 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
18 nov 17:00 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
18 nov 18:30 Polar Bears Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)
18 nov 20:00 Polar Bears H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
18 nov 21:30 Polar Bears H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
19 nov 16:30 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
19 nov 17:10 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
19 nov 18:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
19 nov 18:45 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
19 nov 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H4 (Heren)
25 nov 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - PFC Rheden EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 14:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - Aqua-Novio'94 DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 15:30 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - TZC-Vahalis CG1 (Gemengd-C <15)
25 nov 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - ENC Arnhem (SG) BG1 (Gemengd-B <17)
25 nov 17:00 Polar Bears Da4 (Dames) - Proteus Da1 (Dames)
25 nov 17:45 Polar Bears H4 (Heren) - Schuurman BZC H4 (Heren)
25 nov 18:30 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
25 nov 19:00 Polar Bears Da3 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da1 (Dames)
25 nov 20:00 Polar Bears H3 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
26 nov 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
26 nov 18:00 Polar Bears H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
2 dec 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Swol 1894 EG1 (Gemengd-E <11)
2 dec 14:45 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 15:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 15:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 15:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 16:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - Natare BG1 (Gemengd-B <17)
9 dec 18:00 Polar Bears H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
9 dec 19:30 Polar Bears H2 (Heren) - UZSC H2 (Heren)
10 dec 16:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 17:00 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - UZSC CJ1 (Jongens-C <15)
16 dec 18:30 Polar Bears H3 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
16 dec 19:30 Polar Bears H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren)
16 dec 21:00 Polar Bears H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren)
17 dec 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
17 dec 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
6 jan 14:45 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - DWK EG1 (Gemengd-E <11)
6 jan 15:30 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13)
6 jan 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - EZPC H2 (Heren)
6 jan 17:45 Polar Bears Da3 (Dames) - NDD Da1 (ManMeer Cup Dames)
6 jan 18:45 Polar Bears H4 (Heren) - Flevo H2 (Heren)
13 jan 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Meer EG1 (Gemengd-E <11)
13 jan 14:45 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
21 jan 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
21 jan 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
27 jan 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Flevo EG1 (Gemengd-E <11)
27 jan 14:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - De Meer DG1 (Gemengd-D <13)
27 jan 15:30 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - Thetis CG1 (Gemengd-C <15)
27 jan 16:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - DWV BG1 (Gemengd-B <17)
27 jan 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Thetis H2 (Heren)
27 jan 18:00 Polar Bears H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
27 jan 19:30 Polar Bears H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
28 jan 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
30 jan 20:30 Polar Bears H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
2 feb 19:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames)
2 feb 21:00 Polar Bears Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames)
3 feb 18:00 Polar Bears Da3 (Dames) - DZT'62 Da1 (Dames)
3 feb 19:00 Polar Bears H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
3 feb 19:55 Polar Bears H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
3 feb 21:30 Polar Bears H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
4 feb 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
10 feb 17:35 Polar Bears H4 (Heren) - DWV H2 (Heren)
17 feb 17:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - ENC Arnhem (SG) EG1 (Gemengd-E <11)
17 feb 17:45 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13)
17 feb 18:30 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Meer CG1 (Gemengd-C <15)
17 feb 19:15 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Meer BG1 (Gemengd-B <17)
17 feb 20:00 Polar Bears H5 (Heren) - NDD H3 (Heren)
18 feb 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
24 feb 14:00 Polar Bears Da4 (Dames) - Nunspeet Da1 (Dames)
24 feb 14:45 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
24 feb 16:15 Polar Bears Da3 (Dames) - De Rijn Da1 (Dames)
24 feb 17:15 Polar Bears H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
24 feb 18:15 Polar Bears Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)
24 feb 19:45 Polar Bears H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
24 feb 21:15 Polar Bears H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
25 feb 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
25 feb 17:50 Polar Bears H4 (Heren) - De Meer H2 (Heren)
3 maa 14:00 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Rijn CG1 (Gemengd-C <15)
3 maa 14:45 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - NDD BG1 (Gemengd-B <17)
3 maa 15:30 Polar Bears Da4 (Dames) - Triton Putten Da1 (Dames)
3 maa 16:15 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
3 maa 17:45 Polar Bears Da1 (Dames) - UZSC Da1 (Dames)
3 maa 19:30 Polar Bears H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
3 maa 21:00 Polar Bears H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
4 maa 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
6 maa 20:30 Polar Bears H1 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT H1 (Heren)
10 maa 17:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11)
10 maa 18:15 Polar Bears H4 (Heren) - DWK H2 (Heren)
10 maa 19:05 Polar Bears Da3 (Dames) - Het Y Da2 (Dames)
10 maa 20:00 Polar Bears H3 (Heren) - SVH H2 (Heren)
17 maa 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Nunspeet EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 14:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13)
17 maa 15:30 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
17 maa 16:45 Polar Bears Da4 (Dames) - RZC Da1 (Dames)
17 maa 17:30 Polar Bears Da3 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames)
17 maa 18:30 Polar Bears H3 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
17 maa 19:30 Polar Bears H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H3 (Heren)
18 maa 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - UZSC BM1 (Meisjes-B <17)
18 maa 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - UZSC BJ1 (Jongens-B <17)
24 maa 14:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC De Hof DG1 (Gemengd-D <13)
24 maa 14:45 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15)
24 maa 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H5 (Heren)
24 maa 16:15 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
24 maa 17:45 Polar Bears Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames)
24 maa 19:15 Polar Bears H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)
24 maa 20:45 Polar Bears H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
25 maa 16:30 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG3 (Gemengd-E <11)
25 maa 17:15 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
25 maa 19:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17)
7 apr 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - Aquapoldro EG1 (Gemengd-E <11)
7 apr 14:40 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - Aqua-Novio'94 CG1 (Gemengd-C <15)
7 apr 15:25 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
7 apr 16:40 Polar Bears Da4 (Dames) - Flevo Da1 (Dames)
7 apr 17:30 Polar Bears H5 (Heren) - De Breuly H1 (Heren)
7 apr 18:15 Polar Bears Da3 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
7 apr 19:15 Polar Bears H3 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)
7 apr 20:15 Polar Bears H4 (Heren) - WS Twente H2 (Heren)
8 apr 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
8 apr 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
14 apr 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - De Rijn EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 14:40 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - De Breuly CG1 (Gemengd-C <15)
14 apr 15:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - De Breuly BG1 (Gemengd-B <17)
14 apr 16:15 Polar Bears Da4 (Dames) - De Rijn Da2 (Dames)
14 apr 17:15 Polar Bears H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
14 apr 18:45 Polar Bears H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
15 apr 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17)
15 apr 18:00 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
15 apr 19:30 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
21 apr 14:00 Polar Bears EG2 (Gemengd-E <11) - De Houtrib EG1 (Gemengd-E <11)
21 apr 14:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - ENC Arnhem (SG) DG2 (Gemengd-D <13)
21 apr 15:35 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Schuurman BZC DG1 (Gemengd-D <13)
21 apr 16:15 Polar Bears Da4 (Dames) - Livo Da2 (Dames)
21 apr 17:00 Polar Bears H5 (Heren) - Hydrofiel H2 (Heren)
21 apr 17:45 Polar Bears H4 (Heren) - VZ&PC H2 (Heren)
21 apr 19:45 Polar Bears Da3 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames)
21 apr 20:45 Polar Bears H3 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
22 apr 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
22 apr 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)
29 apr 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
20 okt 20:00 Polar Bears H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren) 3 - 7
14 okt 17:15 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15) 18 - 4
14 okt 16:15 Polar Bears H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren) 30 - 5
14 okt 15:30 Polar Bears H5 (Heren) - DWV H3 (Heren) 12 - 4
14 okt 14:40 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - De Rijn DG1 (Gemengd-D <13) 10 - 11
14 okt 14:00 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG3 (Gemengd-E <11) 8 - 1
8 okt 21:00 Polar Bears H4 (Heren) - EZC H2 (Heren) 13 - 5
8 okt 19:30 Polar Bears H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren) 11 - 8
8 okt 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17) 16 - 8
8 okt 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) 18 - 7
7 okt 21:05 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames) 11 - 7
7 okt 19:35 Polar Bears Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames) 10 - 8
7 okt 18:25 Polar Bears Da3 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames) 7 - 6
7 okt 17:20 Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15) 19 - 4
7 okt 16:40 Polar Bears DG2 (Gemengd-D <13) - DWV DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 9
1 okt 16:30 Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17) 20 - 10
30 sep 15:30 Polar Bears Da4 (Dames) - Natare Da1 (Dames) 9 - 3
30 sep 14:50 Polar Bears EG1 (Gemengd-E <11) - Aqua-Novio'94 EG2 (Gemengd-E <11) 2 - 6
24 sep 18:00 Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 4
24 sep 16:30 Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17) 15 - 5
23 sep 20:00 Polar Bears H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 13 - 9
23 sep 19:00 Polar Bears Da3 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames) 4 - 10
23 sep 18:15 Polar Bears H4 (Heren) - De Rijn H2 (Heren) 15 - 5
23 sep 17:30 Polar Bears H5 (Heren) - Aqua-Novio'94 H4 (Heren) 13 - 7
23 sep 16:45 Polar Bears Da4 (Dames) - EZPC Da1 (Dames) 8 - 5
23 sep 16:00 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - EZPC BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 10
23 sep 15:15 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - NDD CG1 (Gemengd-C <15) 4 - 10
17 sep 18:00 Polar Bears H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren) 7 - 6
17 sep 16:30 Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames) - HZPC/Avéna (SG) Da1 (Dames) 14 - 1
16 sep 19:15 Polar Bears Da4 (Dames) - DWK Da2 (Dames) 9 - 1
16 sep 18:30 Polar Bears BG1 (Gemengd-B <17) - DOS BG1 (Gemengd-B <17) 5 - 5
16 sep 17:45 Polar Bears CM2 (Gemengd-C <15) - RZC CG1 (Gemengd-C <15) 7 - 3
16 sep 17:00 Polar Bears DG1 (Gemengd-D <13) - Het Ravijn DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 11
27 jul 20:30 - 14 - 10