HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie Sportfondsenbad Amersfoort - Amersfoort

Naam Sportfondsenbad Amersfoort
Telefoon 033-4634214
Straat Bisschopsweg 175
Postcode 3817 BT
Plaats Amersfoort
DatumTijdWedstrijd
28 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
28 okt 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9)
28 okt 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Albatros EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17)
28 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11)
28 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)
28 okt 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
28 okt 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames) - ENC Arnhem (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames)
28 okt 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
28 okt 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - UZSC H1 (Heren)
28 okt 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 19:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
28 okt 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - UZSC H3 (Heren)
29 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
29 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
4 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
4 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)
4 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
4 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Snippen H3 (Heren)
4 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
4 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - VZC H5 (Heren)
4 nov 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo CM1 (Meisjes-C <15)
4 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Fuut De Fuut AJ1 / Zwemvereniging Utrecht AJ1 (Jongens-A <19)
4 nov 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Aalscholver CJ1 (Jongens-C <15)
4 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZPC Woerden H2 (Heren)
4 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - De Dolfijn H3 (Heren)
4 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - De Ham H3 (Heren)
4 nov 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren)
5 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Dolfijn Da2 (Dames)
5 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - UZSC H8 (Heren)
11 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
11 nov 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG2 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)
11 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 17:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11)
11 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
11 nov 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - VZV Da2 (Dames)
11 nov 19:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Otters Het Gooi AJ1 (Jongens-A <19)
11 nov 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) Da1 (Dames)
11 nov 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen BJ1 / De Snippen BJ1 (Jongens-B <17)
11 nov 20:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Het Y H2 (Heren)
12 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
12 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
12 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Noordkop BJ1 (Jongens-B <17)
12 nov 17:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
18 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)
18 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
18 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - WZ&PC Purmerend AJ1 (Jongens-A <19)
18 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)
18 nov 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
18 nov 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
18 nov 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
18 nov 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - HZC de Robben HZC de Robben CJ2 / BZC Brandenburg CJ2 (Jongens-C <15)
18 nov 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames) - Het Y Da2 (Dames)
18 nov 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
19 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
19 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames)
19 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - JAWS Amsterdam H2 (Heren)
25 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9)
25 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - UZSC DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
25 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Albatros H2 (Heren)
25 nov 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
25 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
25 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15)
25 nov 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
25 nov 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)
25 nov 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren)
25 nov 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG2 (Gemengd-D <13)
25 nov 18:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
25 nov 18:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - De Reuring DG1 (Gemengd-D <13)
25 nov 19:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - DAW CM (Meisjes-C <15)
25 nov 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren)
26 nov 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
26 nov 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Otters Het Gooi BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
26 nov 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - Watervlo Da2 (Dames)
26 nov 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - KZC Da1 (Dames)
26 nov 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - Aquafit H1 (Heren)
26 nov 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
9 dec 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 15:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11)
9 dec 16:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - DAW AJ1 (Jongens-A <19)
9 dec 17:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Vaart CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Het Zinkstuk Da1 (Dames)
9 dec 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames) - PSV PSV Waterpolo Da2 (Dames)
9 dec 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - SVH H2 (Heren)
9 dec 20:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) - VZC H2 (Heren)
10 dec 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
10 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
10 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
16 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9)
16 dec 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
16 dec 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
16 dec 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
16 dec 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)
16 dec 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15)
16 dec 16:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ2 (Jongens-C <15)
16 dec 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - ZV Haerlem H5 (Heren)
16 dec 16:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Ham Da5 (Dames)
16 dec 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - ZV Haerlem H4 (Heren)
16 dec 17:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
16 dec 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - Watervlo H2 (Heren)
16 dec 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
17 dec 11:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
17 dec 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 15:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 13 - 5
14 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren) 10 - 7
8 okt 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da2 (Dames) - De Vuursche Da1 (Dames) 19 - 1
8 okt 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - De Fuut H2 (Heren) 6 - 7
8 okt 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 3 - 14
8 okt 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren) 17 - 5
7 okt 21:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren) 9 - 14
7 okt 20:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - UZSC H5 (Heren) 16 - 7
7 okt 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren) 10 - 5
7 okt 18:05 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - De Vuursche BJ1 (Jongens-B <17) 1 - 12
7 okt 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 6
7 okt 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - De Duinkikkers AJ1 (Jongens-A <19) 7 - 3
7 okt 17:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - DWT H2 (Heren) 3 - 8
7 okt 16:35 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) 0 - 1
7 okt 16:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - Het Y H6 (Heren) 8 - 6
7 okt 15:50 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - De Ham CJ1 (Jongens-C <15) 5 - 18
7 okt 15:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - De Vuursche H3 (Heren) 4 - 2
7 okt 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - UZSC FG1 (Gemengd-F <9) 13 - 0
1 okt 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da1 (Dames) - Schuurman BZC Da1 (Dames) 13 - 7
1 okt 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17) 3 - 3
1 okt 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT AJ1 (Jongens-A <19) - KZC AJ1 (Jongens-A <19) 5 - 3
1 okt 14:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17) 4 - 19
30 sep 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 3 - 14
30 sep 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1 / HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13) 0 - 13
30 sep 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 0
30 sep 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 24
30 sep 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 4
30 sep 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11) 23 - 0
30 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 24 - 1
30 sep 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11) 2 - 10
30 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 13 - 10
30 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 8 - 1
23 sep 19:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren) - Oceanus H2 (Heren) 7 - 5
23 sep 18:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H6 (Heren) - KZC H2 (Heren) 10 - 5
23 sep 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren) 17 - 5
23 sep 17:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ2 (Jongens-B <17) 3 - 10
23 sep 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H7 (Heren) - DAW H3 (Heren) 7 - 6
23 sep 16:55 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren) 10 - 3
23 sep 16:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 32
23 sep 16:10 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ2 (Jongens-C <15) - KZC KZC CJ2 / Aquafit CJ1 (Jongens-C <15) 7 - 2
23 sep 15:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) - VZC H4 (Heren) 3 - 5
23 sep 15:25 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15) 9 - 11
23 sep 14:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H10 (Heren) - VZC H6 (Heren) 10 - 3
23 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - Watervlo DG3 (Gemengd-D <13) 29 - 0
23 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11) 4 - 9
16 sep 19:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren) 7 - 23
16 sep 19:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da3 (Dames) - JAWS Amsterdam Da1 (Dames) 10 - 3
16 sep 18:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG3 (Gemengd-D <13) - KZC DG1 (Gemengd-D <13) 5 - 2
16 sep 18:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames) - Watervlo BM1 (Dames) 5 - 7
16 sep 18:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13) - UZSC DG2 (Gemengd-D <13) 0 - 19
16 sep 17:30 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17) - UZSC BJ2 (Jongens-B <17) 18 - 3
16 sep 17:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11) - UZSC EG1 (Gemengd-E <11) 12 - 9
16 sep 16:45 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ3 (Jongens-B <17) - KZC KZC BJ1 / Aquafit BJ1 (Jongens-B <17) 4 - 4
16 sep 16:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11) 27 - 0
16 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
16 sep 16:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13) 3 - 20
16 sep 15:20 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11) - UZSC EG2 (Gemengd-E <11) 6 - 6
16 sep 15:15 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG2 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG3 (Gemengd-D <13) 2 - 6
16 sep 14:40 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9) 9 - 4
16 sep 14:00 ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9) 11 - 3