HomeVereniging & wedstrijdsportWedstrijdsportWaterpoloProgramma en uitslagenLocatiesLocatie

Locatie De Krommerijn - Utrecht

Naam De Krommerijn
Telefoon
Straat Weg naar Rhijnauwen 3
Postcode 3584 AD
Plaats Utrecht
DatumTijdWedstrijd
28 okt 15:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV De Zaan CM1 (Meisjes-C <15)
28 okt 15:45 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Vaart CG1 (Gemengd-C <15)
28 okt 16:30 UZSC H6 (Heren) - De Ham H5 (Heren)
28 okt 17:30 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames)
28 okt 19:00 UZSC Da1 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da1 (Dames)
28 okt 20:30 UZSC Da5 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames)
28 okt 21:30 UZSC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H5 (Heren)
29 okt 14:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Noordkop BJ1 (Jongens-B <17)
29 okt 15:15 UZSC Da4 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
29 okt 16:15 UZSC H7 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
29 okt 17:00 UZSC H9 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
4 nov 15:10 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Noordkop CM1 (Meisjes-C <15)
4 nov 17:10 UZSC H3 (Heren) - De Mors H2 (Heren)
4 nov 18:25 UZSC Da3 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames)
4 nov 20:00 UZSC H1 (Heren) - De Ham H1 (Heren)
4 nov 21:30 UZSC H2 (Heren) - De Ham H2 (Heren)
5 nov 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
5 nov 14:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG4 (Gemengd-E <11)
5 nov 15:10 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG4 (Gemengd-D <13)
5 nov 15:15 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
5 nov 15:50 UZSC Da6 (Dames) - ZV De Zaan Da5 (Dames)
5 nov 16:35 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - HZC de Robben BJ1 (Jongens-B <17)
5 nov 17:20 UZSC H4 (Heren) - VZC H2 (Heren)
5 nov 18:35 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - De Ham De Ham BJ1 / Het Y BJ1 (Jongens-B <17)
11 nov 15:00 UZSC H5 (Heren) - Watervlo H2 (Heren)
11 nov 16:00 UZSC Da5 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
11 nov 17:00 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
11 nov 18:30 UZSC Da1 (Dames) - Polar Bears Da1 (Dames)
11 nov 20:00 UZSC H1 (Heren) - De Zijl Zwemsport H1 (Heren)
11 nov 21:30 UZSC H2 (Heren) - De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2 (Heren)
12 nov 14:30 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - GoSwim CG1 (Gemengd-C <15)
12 nov 14:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
12 nov 16:00 UZSC Da4 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames)
12 nov 17:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM1 (Meisjes-B <17)
12 nov 18:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - Polar Bears BJ1 (Jongens-B <17)
18 nov 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZV Haerlem CM1 (Meisjes-C <15)
18 nov 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - De Zijl Zwemsport CJ1 (Jongens-C <15)
18 nov 17:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
18 nov 18:45 UZSC Da1 (Dames) - ZV De Zaan Da1 (Dames)
18 nov 20:00 UZSC H4 (Heren) - Het Ravijn H3 (Heren)
18 nov 21:00 UZSC H3 (Heren) - Katwijk H2 (Heren)
19 nov 19:00 UZSC Da3 (Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames)
25 nov 15:15 UZSC Da6 (Dames) - De Albatros Da1 (Dames)
25 nov 16:00 UZSC H8 (Heren) - De Amstel H2 (Heren)
25 nov 16:45 UZSC H5 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H3 (Heren)
25 nov 17:45 UZSC Da4 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
25 nov 18:45 UZSC Da5 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames)
25 nov 20:00 UZSC H1 (Heren) - Het Ravijn H1 (Heren)
25 nov 21:30 UZSC H2 (Heren) - Het Ravijn H2 (Heren)
26 nov 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG2 (Gemengd-F <9)
26 nov 14:30 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) - Watervlo Da3 (Dames)
26 nov 15:15 UZSC H6 (Heren) - VZC H4 (Heren)
26 nov 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM1 (Meisjes-B <17)
26 nov 17:40 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ1 (Jongens-B <17)
26 nov 19:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
26 nov 20:00 Het Zinkstuk H2 (Heren) - UZSC H9 (Heren)
26 nov 20:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Aquarijn Da4 (Dames)
9 dec 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG1 (Gemengd-D <13)
9 dec 16:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - AquaWaarD CM1 (Meisjes-C <15)
9 dec 16:45 UZSC H9 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
9 dec 17:30 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - Watervlo BJ1 (Jongens-B <17)
9 dec 18:15 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ1 (Jongens-C <15)
9 dec 19:30 UZSC H3 (Heren) - Schuurman BZC H3 (Heren)
10 dec 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - BZC Brandenburg BZC Brandenburg DG1 / HZC de Robben DG1 (Gemengd-D <13)
10 dec 14:40 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG1 (Gemengd-E <11)
10 dec 15:10 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Otters Het Gooi CG1 (Gemengd-C <15)
10 dec 15:20 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - VZC EG1 (Gemengd-E <11)
10 dec 16:15 UZSC H1 (Heren) - Schuurman BZC H1 (Heren)
10 dec 17:45 UZSC H2 (Heren) - Schuurman BZC H2 (Heren)
16 dec 15:00 UZSC Da4 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
16 dec 16:00 UZSC Da5 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
16 dec 17:00 UZSC H5 (Heren) - DJK-ZAR H2 (Heren)
16 dec 18:00 UZSC H4 (Heren) - ZPCH H2 (Heren)
16 dec 19:00 UZSC H3 (Heren) - SVH H2 (Heren)
16 dec 20:15 UZSC H1 (Heren) - SVH H1 (Heren)
16 dec 21:45 UZSC H2 (Heren) - ZV De Zaan H2 (Heren)
17 dec 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
17 dec 15:10 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Fuut CG1 (Gemengd-C <15)
17 dec 15:55 UZSC Da6 (Dames) - ZPC Woerden Da2 (Dames)
17 dec 16:40 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZV De Zaan BJ2 (Jongens-B <17)
17 dec 17:40 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZV De Zaan BM2 (Meisjes-B <17)
17 dec 19:00 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Zwemvereniging Utrecht Da3 (Dames)
17 dec 19:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
17 dec 20:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
19 dec 20:30 UZSC H2 (Heren) - KNZB Topsport KNZB JTT BJ1 (Heren)
13 jan 15:55 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG1 (Gemengd-D <13)
13 jan 16:35 UZSC H9 (Heren) - De Fuut H4 (Heren)
13 jan 17:20 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - PSV PSV Waterpolo CJ1 (Jongens-C <15)
13 jan 19:15 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ2 (Jongens-B <17)
14 jan 18:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
14 jan 19:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Het Y Da4 (Dames)
14 jan 19:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - MNC Dordrecht BJ1 (Jongens-B <17)
14 jan 20:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
20 jan 15:10 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - De Ham DG1 (Gemengd-D <13)
20 jan 15:55 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1 (Meisjes-C <15)
20 jan 16:40 UZSC H9 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
20 jan 17:25 UZSC H6 (Heren) - West-Friesland (SG) H3 (Heren)
20 jan 18:10 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - ZV De Zaan CJ1 (Jongens-C <15)
20 jan 19:45 UZSC H1 (Heren) - BZC Brandenburg H1 (Heren)
20 jan 21:15 UZSC H2 (Heren) - PSV PSV Waterpolo H2 (Heren)
21 jan 14:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - Watervlo EG1 (Gemengd-E <11)
21 jan 14:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Albatros EG1 (Gemengd-E <11)
21 jan 15:20 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - VZC DG1 (Gemengd-D <13)
21 jan 15:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG1 (Gemengd-F <9)
21 jan 16:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - Het Ravijn BJ1 (Jongens-B <17)
27 jan 15:00 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - H.B.W. (SG) CM1 (Meisjes-C <15)
27 jan 15:45 UZSC H9 (Heren) - De Vaart H3 (Heren)
27 jan 16:30 UZSC Da5 (Dames) - UZSC Da4 (Dames)
27 jan 17:30 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - MNC Dordrecht CJ1 (Jongens-C <15)
27 jan 18:45 UZSC H5 (Heren) - De Ham H3 (Heren)
27 jan 20:00 UZSC H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren)
27 jan 21:30 UZSC H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H3 (Heren)
28 jan 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZV De Zaan DG1 (Gemengd-D <13)
28 jan 15:10 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemclub Zeist CG1 (Gemengd-C <15)
28 jan 15:55 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZV Haerlem BJ1 (Jongens-B <17)
28 jan 16:40 UZSC H6 (Heren) - De Dolfijn H4 (Heren)
28 jan 17:40 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - WIDEX GZC DONK BJ1 (Jongens-B <17)
28 jan 19:10 Het Zinkstuk H2 (Heren) - ZPC Woerden H3 (Heren)
28 jan 19:55 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - DJK-ZAR Da2 (Dames)
28 jan 20:40 Het Zinkstuk H1 (Heren) - UZSC H7 (Heren)
3 feb 15:15 UZSC H8 (Heren) - De Aalscholver H4 (Heren)
3 feb 16:00 UZSC Da6 (Dames) - De Duinkikkers De Duinkikkers Da1 / Zwemvereniging Utrecht Da4 (Dames)
3 feb 16:45 UZSC H4 (Heren) - Aqua-Novio'94 H2 (Heren)
3 feb 17:55 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames)
3 feb 19:30 UZSC Da1 (Dames) - Het Ravijn Da1 (Dames)
3 feb 21:00 UZSC Da3 (Dames) - ZV De Zaan Da2 (ManMeer Cup Dames)
4 feb 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZV De Zaan FG1 (Gemengd-F <9)
4 feb 15:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC Woerden EG1 (Gemengd-E <11)
4 feb 15:10 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - ZPC Woerden DG2 (Gemengd-D <13)
4 feb 15:50 UZSC H7 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
4 feb 16:40 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - PSV PSV Waterpolo BM1 (Meisjes-B <17)
4 feb 18:50 UZSC H3 (Heren) - BZC Brandenburg H2 (Heren)
4 feb 19:25 UZSC Da4 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
4 feb 20:25 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) - ZV De Zaan Da4 (Dames)
11 feb 18:00 UZSC Da6 (Dames) - De Fuut Da1 (Dames)
17 feb 15:10 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - KZC CM1 (Meisjes-C <15)
17 feb 15:55 Het Zinkstuk H2 (Heren) - IJsselmeer H2 (Heren)
17 feb 16:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Oceanus Da2 (Dames)
17 feb 17:30 Het Zinkstuk H1 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H9 (Heren)
17 feb 18:15 UZSC H7 (Heren) - VZC H5 (Heren)
17 feb 19:00 UZSC H5 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H4 (Heren)
17 feb 20:00 UZSC Da4 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames)
17 feb 21:00 UZSC Da3 (Dames) - Polar Bears Da2 (ManMeer Cup Dames)
18 feb 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
18 feb 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - AquaWaarD DG1 (Gemengd-D <13)
18 feb 15:10 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - De Ham EG1 (Gemengd-E <11)
18 feb 15:15 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Duinkikkers CG1 (Gemengd-C <15)
18 feb 16:00 UZSC H9 (Heren) - Watervlo H3 (Heren)
18 feb 16:45 UZSC H6 (Heren) - De Snippen H2 (Heren)
18 feb 17:30 UZSC Da5 (Dames) - Oceanus Da1 (Dames)
18 feb 18:45 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - De Zijl Zwemsport BJ1 (Jongens-B <17)
24 feb 15:00 UZSC H4 (Heren) - De IJsselmeeuwen H2 (ManMeer Cup Heren2)
24 feb 16:00 UZSC H3 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H2 (Heren)
24 feb 17:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - UZSC Da3 (Dames)
24 feb 20:15 UZSC H1 (Heren) - AZC AZC Alphen H1 (Heren)
24 feb 21:45 UZSC H2 (Heren) - AZC H2 (Heren)
25 feb 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13)
25 feb 14:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG3 (Gemengd-E <11)
25 feb 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Otters Het Gooi DG3 (Gemengd-D <13)
25 feb 16:40 UZSC H8 (Heren) - De Vuursche H4 (Heren)
25 feb 17:25 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - ZPCH BJ1 (Jongens-B <17)
25 feb 18:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - Polar Bears BM2 (Meisjes-B <17)
3 maa 16:00 UZSC Da3 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
4 maa 18:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - WIDEX GZC DONK BM1 (Meisjes-B <17)
10 maa 15:10 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - De Ham CM1 (Meisjes-C <15)
10 maa 15:55 UZSC Da6 (Dames) - ZPCH Da1 (Dames)
10 maa 16:40 UZSC H7 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren)
10 maa 17:25 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - BZC Brandenburg BJ1 (Jongens-B <17)
10 maa 18:10 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - WIDEX GZC DONK CJ1 (Jongens-C <15)
10 maa 19:30 UZSC H3 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren)
10 maa 20:45 UZSC H4 (Heren) - VZV H2 (Heren)
11 maa 14:30 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT FG2 (Gemengd-F <9)
11 maa 15:10 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11)
11 maa 15:15 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Aalscholver DG1 (Gemengd-D <13)
11 maa 15:50 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - GoSwim EG1 (Gemengd-E <11)
17 maa 15:15 UZSC H8 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H6 (Heren)
17 maa 16:00 UZSC H6 (Heren) - Aquarijn H3 (Heren)
17 maa 16:45 UZSC Da4 (Dames) - Het Y Da3 (Dames)
17 maa 17:45 UZSC Da5 (Dames) - ZPC Woerden Da1 (Dames)
17 maa 18:45 UZSC H5 (Heren) - Het Y H4 (Heren)
17 maa 20:00 UZSC H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren)
17 maa 21:30 UZSC H2 (Heren) - Polar Bears H2 (Heren)
18 maa 14:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - Aquarijn EG1 (Gemengd-E <11)
18 maa 15:10 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - Zwemvereniging Utrecht CG1 (Gemengd-C <15)
18 maa 15:55 UZSC H7 (Heren) - Zwemclub Zeist H2 (Heren)
18 maa 16:40 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - Watervlo BM1 (Dames)
18 maa 17:25 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H7 (Heren)
24 maa 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - ZPCH CM1 (Meisjes-C <15)
24 maa 16:00 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - VZC CJ1 (Jongens-C <15)
24 maa 17:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - WIDEX GZC DONK Da2 (Dames)
24 maa 18:45 UZSC Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames)
24 maa 20:00 UZSC H4 (Heren) - ZV Haerlem H3 (Heren)
24 maa 21:00 UZSC H3 (Heren) - Polar Bears H3 (Heren)
25 maa 14:30 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZV De Zaan EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 14:35 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - De Otters Het Gooi FG1 (Gemengd-F <9)
25 maa 15:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - HZC de Robben EG1 (Gemengd-E <11)
25 maa 15:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - Aquarijn DG1 (Gemengd-D <13)
25 maa 16:10 UZSC H9 (Heren) - Het Zinkstuk H2 (Heren)
25 maa 17:10 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM1 (Meisjes-B <17)
25 maa 18:40 UZSC Da3 (Dames) - Het Ravijn Da2 (Dames)
7 apr 15:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT Da4 (Dames)
7 apr 16:00 UZSC H8 (Heren) - Watervlo H4 (Heren)
7 apr 16:45 UZSC Da6 (Dames) - De Meeuwen Diemen De Meeuwen Da2 / Triton Da1 (Dames)
7 apr 17:30 UZSC H7 (Heren) - BZC Brandenburg H3 (Heren)
7 apr 18:15 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) - Aquarijn Da2 (Dames)
7 apr 19:00 UZSC H5 (Heren) - Oceanus H2 (Heren)
7 apr 19:55 UZSC Da5 (Dames) - Watervlo Da1 (Dames)
7 apr 20:55 UZSC Da4 (Dames) - Aquarijn Da1 (Dames)
8 apr 17:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT EG2 (Gemengd-E <11)
8 apr 18:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - PSV PSV Waterpolo BJ1 (Jongens-B <17)
14 apr 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - Watervlo CM1 (Meisjes-C <15)
14 apr 16:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vaart DG1 (Gemengd-D <13)
14 apr 16:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Vaart EG1 (Gemengd-E <11)
14 apr 16:40 UZSC H9 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren)
14 apr 17:25 UZSC H6 (Heren) - Het Y H6 (Heren)
14 apr 18:10 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - Polar Bears CJ1 (Jongens-C <15)
14 apr 19:30 UZSC H1 (Heren) - WIDEX GZC DONK H1 (Heren)
14 apr 21:00 UZSC H2 (Heren) - WIDEX GZC DONK H2 (Heren)
15 apr 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - De Ham FG1 (Gemengd-F <9)
15 apr 15:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZVL-Tetteroo (SG) BM2 (Meisjes-B <17)
15 apr 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - VZC BJ1 (Jongens-B <17)
21 apr 15:15 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Vuursche CG1 (Gemengd-C <15)
21 apr 16:45 UZSC Da6 (Dames) - Aquarijn Da3 (Dames)
21 apr 17:30 UZSC H8 (Heren) - AZ&PC De Futen H3 (Heren)
21 apr 18:15 UZSC H7 (Heren) - HZC de Robben H3 (Heren)
21 apr 19:00 UZSC H5 (Heren) - De Otters Het Gooi H2 (Heren)
21 apr 20:00 UZSC Da5 (Dames) - DWT Da1 (Dames)
21 apr 21:00 UZSC Da4 (Dames) - De Snippen Da1 (Dames)
22 apr 14:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - ZV Haerlem ZV Haerlem Da4 (Dames)
22 apr 15:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Vuursche H2 (Heren)
22 apr 16:00 UZSC H3 (Heren) - MNC Dordrecht H2 (Heren)
22 apr 17:15 UZSC H4 (Heren) - ENC Arnhem (SG) H2 (Heren)
29 apr 18:00 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - Het Ravijn BM1 (Meisjes-B <17)
DatumTijdWedstrijdUitslag
22 okt 18:00 UZSC H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 7 - 2
14 okt 19:15 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - De Ham Da2 (ManMeer Cup Dames) 8 - 6
14 okt 18:00 UZSC Da5 (Dames) - De Meeuwen Diemen Da1 (Dames) 2 - 1
14 okt 17:15 Het Zinkstuk H1 (Heren) - De Duinkikkers H2 (Heren) 5 - 7
14 okt 16:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Vaart H3 (Heren) 2 - 17
14 okt 15:45 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - De Vaart Da1 (Dames) 4 - 5
14 okt 15:00 UZSC EG1 (Gemengd-E <11) - ZPCH EG1 (Gemengd-E <11) 6 - 12
8 okt 20:45 UZSC Da6 (Dames) - De Aalscholver Da1 (Dames) 10 - 3
8 okt 20:00 UZSC H8 (Heren) - KZC H4 (Heren) 7 - 4
8 okt 19:00 UZSC H4 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H3 (Heren) 7 - 10
8 okt 17:45 UZSC H3 (Heren) - WIDEX GZC DONK H4 (Heren) 6 - 4
8 okt 16:15 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - De Ham BM1 (Meisjes-B <17) 19 - 7
8 okt 15:10 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - Het Y DG1 (Gemengd-D <13) 6 - 2
8 okt 14:30 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen DG1 / De Snippen DG1 (Gemengd-D <13) 17 - 1
8 okt 14:30 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - BZC Brandenburg EG1 (Gemengd-E <11) 3 - 16
7 okt 21:30 UZSC H2 (Heren) - ZPB H&L Productions H2 (Heren) 9 - 10
7 okt 20:00 UZSC H1 (Heren) - ZPB H&L Productions H1 (Heren) 12 - 7
7 okt 18:30 UZSC Da1 (Dames) - ZPB H&L Productions Da1 (Dames) 14 - 6
7 okt 17:00 UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) - ZPB H&L Productions Da2 (ManMeer Cup Dames) 12 - 11
7 okt 15:30 UZSC Da3 (Dames) - ZVL-Tetteroo (SG) Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 9
1 okt 20:00 Het Zinkstuk H1 (Heren) - VZC H5 (Heren) 9 - 10
1 okt 19:15 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - GoSwim Da1 (Dames) 7 - 5
1 okt 18:30 Het Zinkstuk H2 (Heren) - Aquarijn H4 (Heren) 0 - 14
1 okt 14:30 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - Aquarijn CG1 (Gemengd-C <15) 5 - 1
30 sep 20:45 UZSC H6 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H8 (Heren) 8 - 3
30 sep 20:00 UZSC BJ2 (Jongens-B <17) - DAW BJ1 (Jongens-B <17) 7 - 7
30 sep 19:00 UZSC Da5 (Dames) - De Dolfijn Da1 (Dames) 2 - 11
30 sep 18:00 UZSC H5 (Heren) - De Dolfijn H2 (Heren) 4 - 6
30 sep 16:45 UZSC CJ1 (Jongens-C <15) - Het Ravijn CJ1 (Jongens-C <15) 2 - 18
30 sep 16:00 UZSC H9 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 12 - 4
30 sep 15:15 UZSC CM1 (Meisjes-C <15) - DAW CM (Meisjes-C <15) 9 - 6
24 sep 18:30 UZSC BM1 (Meisjes-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1 (Meisjes-B <17) 27 - 1
24 sep 17:00 UZSC BJ1 (Jongens-B <17) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ1 (Jongens-B <17) 15 - 3
24 sep 15:30 UZSC H1 (Heren) - Polar Bears H1 (Heren) 4 - 5
24 sep 14:00 UZSC Da1 (Dames) - WIDEX GZC DONK Da1 (Dames) 10 - 9
24 sep 13:00 UZSC DG2 (Gemengd-D <13) - De Vuursche DG1 (Gemengd-D <13) 4 - 3
24 sep 13:00 UZSC EG2 (Gemengd-E <11) - De Vuursche EG1 (Gemengd-E <11) 7 - 4
23 sep 20:30 UZSC H4 (Heren) - ZV De Zaan H3 (Heren) 14 - 6
23 sep 19:15 UZSC H3 (Heren) - Het Y H2 (Heren) 8 - 10
23 sep 18:15 UZSC Da4 (Dames) - UZSC Da5 (Dames) 16 - 1
23 sep 17:30 UZSC H7 (Heren) - Het Zinkstuk H1 (Heren) 5 - 5
23 sep 16:00 UZSC Da6 (Dames) - De Reuring Da2 (Dames) 12 - 0
23 sep 15:15 UZSC DG1 (Gemengd-D <13) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT DG1 (Gemengd-D <13) 1 - 6
17 sep 19:30 UZSC H2 (Heren) - BZ&PC H2 (Heren) 16 - 4
17 sep 18:00 UZSC Da3 (Dames) - UZSC Da2 (ManMeer Cup Dames) 6 - 8
17 sep 17:00 Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist Da1 / UZSC Da7 (Dames) - VZV Da2 (Dames) 5 - 9
17 sep 16:15 UZSC H6 (Heren) - Zwemclub Zeist H1 (Heren) 4 - 4
17 sep 15:30 UZSC CG1 (Gemengd-C <15) - De Albatros CG1 (Gemengd-C <15) 6 - 4
17 sep 14:30 UZSC FG1 (Gemengd-F <9) - Aquarijn FG1 (Gemengd-F <9) 5 - 5
16 sep 20:15 Het Zinkstuk H2 (Heren) - De Albatros H1 (Heren) 2 - 7
16 sep 19:30 Het Zinkstuk Da1 (Dames) - H.B.W. (SG) BM1 (Dames) 7 - 3
16 sep 18:45 Het Zinkstuk H1 (Heren) - Zwemvereniging Utrecht H4 (Heren) 8 - 6
16 sep 17:45 UZSC Da4 (Dames) - ZV De Zaan Da3 (Dames) 5 - 6
16 sep 16:45 UZSC H5 (Heren) - ZV De Zaan H4 (Heren) 13 - 7
16 sep 16:00 UZSC H8 (Heren) - ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H11 (Heren) 5 - 3
7 jul 19:30 - 16 - 6
7 jul 18:00 - 14 - 4
6 jul 19:30 - 15 - 8
6 jul 18:00 - 9 - 12
5 jul 19:30 - 16 - 7
5 jul 18:00 - 18 - 2